bugün

Uzun boylu 1. 90 kusur boyunda forvet oyuncusudur . Ismael urzais 'in veliahtidir .
bugünkü maçta atleico madrid'i yıkan golü atan uzun boylu, gelecek vaadeden athletic bilbao forveti. fm 08 de de çok işe yarıyo kendisi.
yanlış anons değilse fb ye geliyormuş. yine bir ispanyol. umarım güiza, josico ve aragones in yolundan ayrılmaz.
ispanya milli takiminin 3.forveti.

(bkz: guiza)
(bkz: towering striker)
(bkz: target man)

fenerbahçe'nin yıllardır aradığı hakan şükür tipi çağdaş forvete en yakın örneklerden biri.
(#8709200)
akıllı'nın birinin bir fenerbahçe forumuna girip çıkardığı söylenti, duyumlara göre daha sonra sözlük alemlerinde dalga geçmek için yapılmış bir haber.
fernando yorente torres veya fernando jyorento torres diye okunur. ama pamplano doğumlu olduğu için fernando jyorento torres diye okunması daha makbuldur.
(bkz: çakma torres)
yanlış hatırlamıyorsam 2005 te u20 avrupa şampiyonası mıydı neydi. bizim milli takımı tek başına perişan etmişti. turnuvayı belki yanlış hatırlamış olabilirim ama milli takımda olcan falan vardı ve rezil oynuyorduk. tam hatırlayan düzeltsin bi zahmet.

edit: Pulemjot Kalashnikova 2004 u19 avrupa şampiyonası diyerek düzelttirmiştir. sağolsun.

edit 2: yapılan son istişare sonucu 2005 dünya gençler şampiyonası olduğuna kanaat getirilmiştir.
tam bir bitirici. hatta llorente ispanyolca da ''her yerden bitiririm'' demekmiş. bugün attığı gol* bunu kanıtlıyor zaten.
Selam kizlar. Simdi athletico madrid - bilbao maci sebebiyle ntv'yi acin. Yesil giyen 9 numarali adama iyice bakin.

Simdi, begenirseniz bana mesaj atin. Cunku bu adam benim aynim. Bu kadar benzerlik fazla.

Ayrica galatasaray'a gelse elmander'le neler yaparlar dusunemiyorum bile. Adam tam ihtiyacimiz olan forvet tipi.

Arkadaslar bunun neresi sadece beni ilgilendiriyor? Sozlukteki kizlari ve galatasaray'I da ilgilendiriyor. Ayrica tanimi da yapilmis neyin derdindesiniz?

Cok yetenekli topcu. Keske galatasaray'a gelse.
http://b1205.hizliresim.com/x/b/5lnbx.jpg
ziyadesiyle iyi bir pivot santrofor örneği sergilemekteydi bugüne kadar.
(bkz: overrated)
herhangi bir ülkenin milli takımında banko ilk 11 oynayacak bir oyuncu olmasına karşın ispanya milli takımında forma şansı neredeyse hiç yoktur. gel seni türk yapalım.
sözleşmesi sonunda takımından ayrılacağını söyleyen oyuncu.
fenerbahçe ile adı anılan forvettir.ulan bu adamı alırlarsa harbiden yıllardır yönetime olan sinirim diner.bizimkiler iyi biliyo göz boyamasını.
sezon sonu sözleşmesi bitecek olan oyuncudur. Bu yüzden bu transfer döneminde yüksek bir bonservis miktarı ile kulübünden ayrılacağını düşünüyorum.
not: kulübü ile sözleşme yenilemek istememektedir.
juventus bilbao yönetimine llorente için 4 milyon euro önerdiği iddia edildi ve bu rakam kabul edilmedi.4 milyon euro' ya llorente' nin bağcıklarını alamazsın.
almeida' dan daha faydalı olduğunu düşündüğüm forvet.
türkiye' ye gelmesini istediğim futbolcuların başında gelir. hangi takıma gidecekse de çok büyük bir katkı yapacağını düşünüyorum. fiziği, top kontrolü, kaleyi bulan şutları çok iyi. türkiye ligindeki klüplerin başkanlarının araştırması gerektiğine inandığım futbolcudur.
juveye teansfer olmuş oyuncudur. gelecek sene italyada gol kralı olması muhtemeldir. juvenin sistemine ve italyan futboluna uyum sağlaması zor olmayacaktır.
tip olarak gerard pique ye benzeyen futbolcu.
(bkz: overrated)