bugün

entry'ler (219)

unutulmaz maçlar

2014 2015 sezonu uefa avrupa ligi 2.tur maçı

liverpool 1 - 0 beşiktaş

beşiktaş 1 - 0 liverpool

penaltılarda 5-4 ile beşiktaş ingiliz temsilcisi liverpool'u elemiştir.

dost ayran

bim den alışveriş yaparken fix aldığım içecektir.

8 kasım 2014 manchester united c palace maçı

juan mata nın golüyle manchester united in 1-0 öne geçtiği karşılaşma.

deliha

zaman kaybı bir film.

tahir koçoğlu

denizli ağız ve diş sağlığı bünyesinde çalışan çok şeker bir diş hekimidir. size sayfalarca onu övmek istemiyorum, gidin muayene olun bana hak vereceksiniz. allah başımızdan eksik etmesindir.

18 ekim 2014 galatasaray fenerbahçe maçı

0-0 bitecek olan müsabaka.

fenerbahçe taraftarı

dalga geçilen kitledir. en büyük eğlencedir.

liverpool fc

bu sezon yine şampiyon olamayacak takım. sezonun ilk maçında çok kötü oynuyorlar.

southampton

sezonun ilk maçında liverpool a karşı güzel oyunu hiç şaşırtmayan taş gibi takımdır.

football manager 2014

yaklaşık 1 saat önce kurduğum oyundur. oyun zaten çalışıyor hatası vermektedir. fm 2014 oynayan sözlük yazarlarından yardım beklemekteyim.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

nothing is nothing.

ev arkadaşının garip huyları

benim aldığım içecekleri evde olmadığım bir anda hepsini sömürmesi. ulan sütün kapağı açık değildi. bana bir bardaklık bırakmış sağolsun. 1 senedir eve su almadı. dört hafta önce aldığım head shoulders şampuanımı da bitirmiş bugün farkettim. siz siz olun fakir ev arkadaşı edinmeyin. her gün sinir krizlerine girersiniz.

türev

integralin fahişesi.

50 kızdan ret cevabı alıp moralini bozmayan erkek

dini imanı kız olan erkektir. böylelerine abaza denir. aklında başka şeyler vardır. neden hepsi beni reddediyor bir oturup düşünmesi lazım. mal değilse cevabı bulacaktır.

integral

lanetlenmiş matematik konusudur.

integral

sabahtan beri anlamaya çalıştığım konu. ama ne yazık ki anlayamadım. uyuyacağım galiba birazdan.

alanyaspor

final maçının 43.dakikası itibariyle hatayspor forvetlerine pozisyon vermeyen defans oyuncularına sahip takım.

sigarayı bırakmak

hayatımda hiç başlamadığım için yapamayacağım eylem.

17 mayıs 2014 fc barcelona atletico madrid maçı

felipe luis, diego godin in kusursuz oynadığı maç.

17 mayıs 2014 fc barcelona atletico madrid maçı

barcelona nın attığı golün ofsayt olduğu gerekçesiyle sayılmadığı karşılaşma. maçta heyecan tüm hızıyla devam ediyor.