1. 1.
  1911 tarihinde kurulmuş olan çek cumhuriyeti futbol takımı.
  1 ... raquela
 2. 2.
  2009-2010 sezonunda 16 takımdan oluşan çek ligini sparta prag ,jablonec , ostrava ve teplice nin ardından 5. bitirmişler.
  ... diye dusunuyorum
 3. 3.
  beşiktaş'ın uefa 3. ön eleme turundaki olası rakibi olmuştur.
  ... cany13
 4. 4.
  29 07 2010 tarihli Avupa Ligi 3. tur ön eleme ilk maçı'nın ilk yarısında hayvanlar gibi futbol oynayan, baskı yapan, önde basan, alan daraltan, kısa paslaşmalar yapan, hızlı çıkan, çabuk dönen bir futbol takımı. 2. yarı görüldü ki, hızlı giden atın boku seyrek düşer misali topla az oynayan, geride kalan, hızlı çıkamayan, alan daraltamayan, göze hoş gelmeyen futbol sergilemiştir, haklarında hayırlısı olsun.
  1 ... asatru
 5. 5.
  galatasaray maçının devre arasında beşiktaş' ın maçını izledik ve bu takımın oyununu görünce hepimiz şok olduk. beşiktaş' ı sahasından çıkartmıyordu. inanılmaz iyi organize olan, pozisyon bulmak istediğinde bulan bir takımdı. zaten frikikten golü de buldular. ancak anladığım kadarıyla sadece anlık bir şeymiş o ve biz o ana denk gelmişiz. inönü' den çıkamazlar.
  1 ... johnnyturhan
 6. 6.
  bir necip uysal'ın tek başına hakkından geldiği takım. necip uysal ama delgado değil, queresma da değil, herhangi bir dört kişinin arasından akar geçerim ben aga futbolcusu da değil. o devir hasan şaş ile kapandı. sarı melek ikinci yarı yanlıştan dönüp ernst'in yanına necip'i alınca bitti bu takım. neden bitti peki? çünkü ernst ile ortada sıçan oynayamadılar ikinci devre ve ileride top kaybetmekten başka bir şey yapmayan adam sayısı dörtten üçe indi. ikiye inseydi beşiktaş maçı alırdı zaten.
  2 ... dostlar tavernasi
 7. 7.
  taş gibi top oynayan ve gambrinus liga'da 2 hafta sonunda topladığı 4. puanla sigma olomouc'un ardından ikinci sırada yer alan takım. beşiktaş'ı nasıl madara ettiklerini gördük. saçmasapan bir penaltı golüyle beraberliğe razı olsalar da, bu adamlarda iş var arkadaş.

  o değil de çok pis çağrıştı,

  (bkz: fc viktoria pilsen)
  1 -2 ... der meister
 8. 8.
  inönü'de aynı oyunu oynaması imkansız takım.

  öte yandan felaket takdir attım adamları. ilk yarı neredeyse mükemmel oynadılar.
  ... cany13
 9. 9.
  inönü'den çıkamayan takım. beşiktaş taraftarının ASLA unutmayacağı takımdır aynı zamanda. q7 nin beşiktaş formasıyla ilk fileleri havalandırdığı takım.

  (bkz: trivela)
  1 ... beyaz nouma
 10. 10.
  onu ilk kez beşiktaş eşleşmesinde görmüştüm, maviydi gözleri... ehm.

  7 haftası geride kalan gambrinus liga'da 7 maçta topladığı 19 puanla, en yakın rakibinin 4 puan önünde, liderlik koltuğunda yer alan takım. son 10 dakikasına girilen maçta usti nad labem karşısında 7-0 öndeler. hayvanlar. hehe.
  1 ... der meister