bugün

twitter'da tweeti favorilere almak söz öbeğinden türemiş, internete mal olmuş terimdir.
facebookta yorum beğenmeninde yaptığı gibi, artık "mention"laşmayı sonlandırmak için yapılan eylemdir.
mentionlaşmayı sonlandırır, beğen tuşu olarak kullanılır. haklısın la demektir. bir de oylama yapılırken de çok sık kullanılıyor.
(bkz: havlamak)
(bkz: kendini favlamak)
bir serzeniş cümlesi. kukladan rivayet edilmiştir. fav nedir mk. favlayınca noluyor? beğenmek değil artilamak değil fav. fav ne lan?

edit: angutlar bilmedgimi sanmış. illa konuştuklarımızı açıklayalım mı? ha ben biliyorum ama ironi yapıyorum nükte buuu sakın mal gibi anlatmayın favlamak nedir diyeeee. mi diyeyim ne diyeyim mahmut mu diyeyim?
(bkz: zall hadi çocukları parka çıkar)
Tavlamak için favlamak gerekiyir.
sözlük formatını bilmeyen yazarlardan nefret ediyorum ama sana bir kıyak yapıp açıklıyacam.
favlamak kibarca fucklamak yani siklemek senin için önemli demek , favladığın bir yazarın entryleri sende bildirim olarak görülür.

cahillikten kurtardım seni , şimdi ülkeyi kurtarabilir yada sözlük kızlarına yazılabilirsin.*
Fav: favori.
görsel

anladığım kadarıyla boş bir şey.
(bkz: işte budur üstat)
Tavlamaktan önceki olası ilk aşamadır.
Durun lan favlandım. Eee bi bok olmadı mk.
çok beğenilen bir entryi kalp butonuna tıklayarak favori listesine eklemek.
Pek bi önemi olmayan zımbırtı.

Ne yani favlayınca dabıl layk mi oluyor?.
havlamak.
yapma bee, (bkz: elimde görüntülerin var) favlamıştı dün beni. inşallah yanlışlıkla olmuştur.
Profil sayfanda favladıkların gözüktüğü için kime hallendiğini belli ediyorsun sadece. Yoksa açık oydan bir farkı yok.
önceden twitter'a özgü bir şeydi...
Teklifine evet diyorum diyebilmektir. Yok be oğlum alakası yok böyle bir buton var tıklıyor hah yapıyor sonra film seyretmeye devam ediyor. Fazla şeyapma yani.
Oğlum harbiden sevişmek falansa beni erkekler de favlıyor hayırdır lan ?
(#35983683)

Bence bu demek.
di gah bi su koy olmadı çay içerizin sözlükçesi.
(bkz: female hunting)

Bir kısaltma.
güncel Önemli Başlıklar