bez bebek'te simge karakterini oynayan, 9 eylül 1982 tarihinde edirne'de doğmuş bayan oyuncu.

(bkz: taş gibi) * *
karnı içine çökmüş gibi duran zayıf ötesi insan. biraz kilo alsa daha güzel olacak. ayrıca sokakta yürürken lütfen ayakkabıların altında yay varmış gibi yürüme.
dudaklarının estetiksiz halinin daha güzel olduğu kesin olan, kayahan'ın bir aşk hikayesi klibinde oynayan oyuncudur.
http://www.resimland.com/...78/fatos_kabasakal_03.jpg
türkiye'nin en güzel 10 kadını listesinde hiç değilse ilk 3ü zorlar.
türkiye'nin en güzel 10 kadını listesinde hiç değilse ilk 10u zorluyosa bu türkiyede kadın kalmamış arkadaş.
oldukça çirkin bayan oyuncudur.
her haliyle korkunçtur.
her haliyle gideri vardır.
her haliyle iticidir .
gördüm bu bayanı ben...incecik dokunsan kırılcak gibi bişey
avrupai bir güzelliği vardır.
her ne kadar güzel,seksi olsa da bi kezbanlık var gibi duruyo. özellikle poz verirken.
an itibariyle makina kafada arzı endam eden hanım kız. Güzel kız ağzı gözü dudağına maşallahta niye bindallı giyipte gelmiş anlamadım.
Sermiyan midyat iyi kafa buluyor kendisiyle.

Manken ya da oyuncu gibi bişi olan bişi.
büyük oranda çocuklar olmak üzere çoğu kişi tarafından, sadece bez bebek'teki "simge ciciş" olarak anılan kişi.
okan bayülgen in iyi taşşak geçtiği insan.
taş kızı taş bir hatun.
kral tv'nin eski vj'lerinden biridir.
istinye park'ta masa restaurant civarında sıklıkla görebileceğiniz makyaj güzeli. verseler affetmem ama almak için ekstra efor sarfedilmeye değmez.
Göze hoş görünen hatundur bez bebekteki halinden eser yok o ayrı tabii.
Beyaz TV de bir program sunuyor orada gördüm. Görür gormez "bunun yarı çıplak fotoğrafları kesin vardır" dedim ve araştırdım yanılmadığımı gördüm. Hiç giyinik fotoğrafları yok.
bir iş adamıyla evlenmiş.

görsel

https://www.posta.com.tr/...di-haber-fotograf-2060661
iş adamından aşağı da inmiyorlar hiç maşallah.
Bez Bebek de hiç hoşuma gitmezdi sonra Tan'ın Taş Yürek klibinde gördüm ve aman Allah'ım dedim. Demek ki sarı saçtan dolayı beğenmiyormuşum.