bugün

Şerefsizlerin yeni müteahhidi mi desem, adilerin ortağı, hırsızların gözcüsü mü desem bilemedim ama bildiğim birşey var ki güzelim Sulukulelinin ecdadını sikmiştir.
Tek mi sikmiştir? Tabii hayır ama tek başına sikmediği bir gün hesap vereceği gerçeğini değiştirmiyor!
O tarihi mahallenin Hesabını, yakıp yıktıklarınızı , bunların hesaplarını nasıl vereceksiniz ulan şerefsizler!!
sözcünün yalanlarına kanıp iftira atmayın şerefsizlik yapmayın her şeyi yakinen biliyorum fatma kuzenimdir .helal yiyerek büyümüştür . tanımadığınız insanlar hakkında dedikodularla konuşmayın . fatma nın bu memlekete kiptaştan beri çok hizmeti olmuştur ve olmayada devam edecektir .
fatma yassıadaya yakışanı yapar.derdini çekmeyin.iyi çocuktur.helali haramı bilir.rahmetli amcam onları helal rızıkla büyütmüştür.
Aman da aman kimin akrabasısin çennn.

Swh...
.

görsel

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, üniversiteye başlayan gençlere, “ilk düşünceniz istihdam olmasın” çağrısı yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank hakkında “Bu çağrıyı yapan bir bakan, eğer kendi yeğenlerine çifter çifter iş buluyorsa bundan utanç duymalıdır” ifadelerini kullanmıştı.

Ümit Özdağ’a Twitter üzerinden yanıt veren Mustafa Varank, şu tweet’i attı:

“Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yiğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu yalanını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri!”

https://www.sozcu.com.tr/...da-yegen-kavgasi-7276341/
Kafakoparanus da sözlük bakanı.*
yahu siz önce istanbulun 39 ilçesinden 25'inin ilçe başkanının tunceli alevisi olmasının hesabını bir sorun. gelmişler burada liyakat geyiği yapıyorlar. ibb'de gün geçmiyor ki terörist çıktığı için bir personel tutuklanmasın.
Varank ailesi bu aziz millete ve memlekete hizmete devam ediyor. Amcamın kızıda aynı görevine devam ediyor. Sulukule ve yassıada projeleri onun eseri.
--spoiler--

yahu siz önce istanbulun 39 ilçesinden 25'inin ilçe başkanının tunceli alevisi olmasının hesabını bir sorun. gelmişler burada liyakat geyiği yapıyorlar. ibb'de gün geçmiyor ki terörist çıktığı için bir personel tutuklanmasın.

--spoiler--

Alevi olunca ne oluyor? Aleviler müslüman değil mi? Sen her ayın 15 inde maaş aldığın devlete hizmet eden insanları töhmet altında bırakmaya utanmıyor musun?
işine gelince sözlüğün en zekisi en eğitimlisi takılıyorsun ama işine gelmeyince maşallah beyin sıfırlanıyor.

ben alevi olmasına bir şey mi dedim? genel başkanın torpilli atamalar yapmasından söz ediyorum ama anlamıyorsun. kafa yoksa demek ki.
Hayırlı olsun yeni görevi.
--spoiler--

işine gelince sözlüğün en zekisi en eğitimlisi takılıyorsun ama işine gelmeyince maşallah beyin sıfırlanıyor.

ben alevi olmasına bir şey mi dedim? genel başkanın torpilli atamalar yapmasından söz ediyorum ama anlamıyorsun. kafa yoksa demek ki.

--spoiler--

Zeka ve eğitimimin zekatı olsa sana verir seni aydınlatırdım geç onu o yüzden.

insanların dini mezhebi üzerinden yorum yapmışsın ona vurgu yaptım ama işine gelmediği için anlamamışsın. O çok sevdiğiniz surilerin memleketinde kabinede 14 sünni bakan var ama size göre müslüman olmayan esad alevi mesela nasıl olacak?

Devlet hizmetinin senin gibi partizan insanlara kalmasına üzülüyorum ben yazık günah gerçekten.

Bilgi, eğitim tartışmasına da girme benle ezerim seni biliyorsun. “Kafa” da var istersen.
biz de hukukun partizan ellere düşmesine üzülüyoruz ama elden bir şey gelmiyor işte, mukadderat.
Hangi hukukmuş o partizan ellere düşen? Türkiye, mevcut durumda en “hukuki özgürlük” sağlayan devlet değil mi? Ben demiyorum adalet bakanı bunu diyor. O zaman sen adalet bakanına “yalancı” diyorsun?

Ha hukuk kanunu uyguladığında senin işine gelmeyecek kararlar veriyorsa bu partizanlık değil uygulayıcının “vicdanı” dır.

Aklının ermeyeceği konularda yorum yapma.
Sıyın cımhırbışkınımızın talimatı ile vs vs çok duyduk bu hikayeleri.
fatma varank kim ya. şu dünyanın en tipsiz adamı haramzade kafakoparanusun karısı filan mı yoksa.
ajan provokatörler cirit atıyor, yemeyin.
güncel Önemli Başlıklar