1. 1.
  Şerefsizlerin yeni müteahhidi mi desem, adilerin ortağı, hırsızların gözcüsü mü desem bilemedim ama bildiğim birşey var ki güzelim Sulukulelinin ecdadını sikmiştir.
  Tek mi sikmiştir? Tabii hayır ama tek başına sikmediği bir gün hesap vereceği gerçeğini değiştirmiyor!
  O tarihi mahallenin Hesabını, yakıp yıktıklarınızı , bunların hesaplarını nasıl vereceksiniz ulan şerefsizler!!
  3 -2 ... komunistimam
 2. 2.
  sözcünün yalanlarına kanıp iftira atmayın şerefsizlik yapmayın her şeyi yakinen biliyorum fatma kuzenimdir .helal yiyerek büyümüştür . tanımadığınız insanlar hakkında dedikodularla konuşmayın . fatma nın bu memlekete kiptaştan beri çok hizmeti olmuştur ve olmayada devam edecektir .
  1 -4 ... dinazorus
 3. 3.
  belki helal yiyerek büyümüştür, ama haram yiyerek devleştiği kesin..

  sulukule'nin ırzına geçilmesinin baş aktörü için (bkz: mustafa demir). bu akp yaratığı şu anda fatih toklu dede mahallesinde bizans kalıntılarını dozerleyip üzerine otel dikmekle meşgul. slogan sulukule ile aynı tabii: "fatih'i güzelleştiriyoruz". metodlar da aynı: mahalle sakinleri evlerini ucuz fiyata satmaya zorlanıyor. satmayı reddedenler istimlakla tehdit ediliyor..
  1 ... arbutus unedo
 4. 4.
  zannederim şu anda yassıada'yı ..kmekle meşgul..
  1 ... arbutus unedo
 5. 5.
  fatma yassıadaya yakışanı yapar.derdini çekmeyin.iyi çocuktur.helali haramı bilir.rahmetli amcam onları helal rızıkla büyütmüştür.
  ... dinazorus
 6. 6.
  "......fatma yassıadaya yakışanı yapar......"

  ya problem şu ki istanbul'a neyin "yakışacağına" hep oflular, rizeliler, artvinliler karar veriyor..

  bu yaratıklar habire "camilerimizi ahır yaptınız" diye ağlıyorlar.. hemen akabinde bizim şehirlerimizi içinden çıktıkları anadolu kasabalarına benzetebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.. tarihi binalarımızı, ormanlarımızı, korularımızı ve parklarımızı buldozerlerken bize en ufak bir söz hakkı tanımıyorlar....
  5 -1 ... arbutus unedo