bugün

kazakistanlı oyuncunun attığı gol sonrası yeni değişen kuralla en iyi 3. olarak euro 2016 ya gidiyor ama sanki tüm maçları yenmiş gibi caka satıyor. nefret ediyorum bu adamdan ve o iğrenç egosundan. 30 yıldır ülke futbolunda gs ve milli takımdan başka takım çalıştırmamış kısa bir italya macerası hariç ama hep ben yaptım diyor. futbolun f sinden anlamayan bir kadını al yıllık 3 milyon euro ver o da senin yaptığını yapar terim efendi ne bu havalar. git gençlerbirliği, ankaragücü, trabzonla falan şampiyon ol öyle hava at. basın toplantısı yapıp gazetecilere haddini bildirecem demiş ulan sana kim haddini bildirecek peki yaşattığın bir dünya rezillik var daha kendi evinde letonyayı yenemedim çeklerle izlanda garantiledi yedek ağırlıklı çıktı ne bu havalar anasını satıyım sen kimsin lan sen ne sanıyorsun kendini ya. tayyip erdoğanın futbol sahasındaki iz düşümü.
çok kötü bir antrenör, ego.
"ne oldu, konuşuyordunuz nasıl çıktık ama" edası ile boy gösterdiği basın toplantısında çok konuşmayıp cool davranmak istese de
o şişik egosuna yine yenik düşmüş eski futbolcu.
senin yenemediğin letonyayı, galibiyeti olmayan kazaklar yendi! kazakistan 6 yıl aradan sonra ilk galibiyetini almış. Onların teknik
direktörü senden çok daha fazla yarar sağladı bize.
tek yaptığın milliyetçi duygularına hitap etmek. kabaca gazlamak futbolcuları.
ankara patlaması, askerlerimizin şehit olması vs. gibi şeyler prim yapmana çok etkili değil mi?
bu kadar milliyetçisin yılda 10 maç yapıp aldığın milyon dolarları ne yapıyorsun?
alma arkadaş para. ihtiyacın mı var? busenin gardıropları boş mu kalacak? damat alır siktir et!
milliyetçi olup, milli takım başında bu kadar para almak nasıl bir çelişkidir
çoğu insanın aksine kendisini taktir ederim. lakin kazandığımız izlanda maçının ardından yaptığı basın toplantısı hakkında söyleyeceklerim var.

kendisinin demeci "keşke bir insan bile ölmeseydi de euro 2016'ya gidemeseydik" şeklindeydi. hassiktir diyorum hoca hassiktir. sen bu söyleminde madem bu kadar samimiydin, madem ülkeni, insanını bu kadar seven bir adamsın neden konya seyircisinin ıslıkları hakkında iki kelam etmedin? madem bu kadar üzgündün neden "bu yaptığınız ayıptır" demedin? çünkü karşına kimseyi almak istemedin, çünkü oradaki zihniyete karşı çıkmaya yemedi. konya stadı milli takım için uygun bir stat oldu. muhtemelen iç saha maçları orada oynanmaya devam edecek ve sen bir sonraki iç saha maçında tepki görmek istemedin. çünkü sen işinden olmak istemedin.

samimi değilsin hoca. o günkü basın toplantısında konuyla ilgili söylediğin hiçbir şeyin ve benzer demeçler veren futbolcularının olmadığı gibi sen de samimi değilsin.
başarısız mı değil mi tartışılsın.

fenerbahçe'nin başında veya beşiktaş'ın başında teknik direktör çıksaydı , beşiktaş yıllardır şampiyonluk, fenerbahçe'de kupa başarısızlığı çekmezdi.

ama en başarılı bir anda , çekip gidebilirdi takımdan.
türkiyenin en egoist, en adaletsiz kişisi.

müthiş adam kayırır. sakat olan burak yılmazı çağırmalar falan. son örneği ise emre çolak.

gs ve fb forması giyen herkes değerli adama göre.
akp lidir.
siz ne içiyorsunuz ya. türkiye euro 16'ya direkt katılmış, iki tane formaliteden maç oynayacağız. isterdim ki lig devam ederken bi sakatlık olmasın diye hiçbir galatasaray'lı oyuncu çağırmasın. adamlar emre çolak'ı oynatacak diye yine eleştirmiş.
türkiye'yi fransa'da hezimete uğrattıktan sonra istifa edecek mimik kanseri. yeşil sahalara bırakıp kurtlar vadisi'nde falan oynamalı.
Türkiye'nin en iyi hocasıdır.
Bu adamı kötüleyen sıfatlara Abdullah avcıyı hatırlatırım.
Hamza hamzaoğlundan farksız egoistin teki.
Kendi grubunda fareo adalarını bile geçemeyen bir takımla hazırlık maçı yapıp yenemeyen takımın hocası..

ulan daha bir Yunanistanı yenememişsin,şampiyonoda Almanya ,Fransa ,ispanyayı nasıl yeneceksin amk..

hep dedim yine diyorum,yeryüzünde en şanslı insan fatih terimdir...
şenol güneş'le aralarında 7 fark vardır ve onlar da şöyledir;
http://1ve2.com/versus2/?p=200
futbol şansı çok fazla olan adam. evet.
Bir futbol dehasıdır.
Grubu kesin küçümser.
tayyip'in galatasaray'ı bırak milli takımın başına geç " ricasını " kiramayan adanalı.

bu rica karşılığında rte'den neler aldı bilemiyoruz tabi.. umarım bir gün açıklar da, kendisini " fatih terim " yapan galatasaray'ı, ne karşılığında sattığını biz de öğreniriz.
Uyuz gıcık herifin teki.
Agresif ve komplekslidir.
Galatasarayımı satıp gittiği günden beri uyuz olduğum adamsı...

inşallah milli takımı "0" çeker..
görsel
tesadüfen allahın lütfuyla binbir türlü rastlantıyla alınan uefa kupasının kaymağını hala yiyen ama milanda itin götüne sokulan teknik adam. kendini beğenmiş tavırlarına gıcık olduğum bunun yüzünden milli takımdan neredeyse soğuduğum teknik adam.
Hala uefa kupası'nın şans eseri alındığını düşünen damardan siyanür çekenleri göstermiş td.
Eğer volkan demirel'i kadroya almazsa kupayı göremeyecek hoca. Evet.
ülkemizin ingilizce eğitim seviyesinin dışa vurumunu yapmış şahıs.
güncel Önemli Başlıklar