bugün

entry'ler (20)

antalya kumluca orman yangını

Cok fena ortalık . Yanan yerlerde tekrar yetiştirilen ormanlar tekrar yandı. Nasıl bir kısır döngü bu böyle.

adil kullanım kotası

Bunu bulamayanda var. Örneğin ben. Türk Telekom sağolsun benim mahalleye en son yatırımını 1983 te yaptığı için evime internet bağlatamıyorum.

fatih terim

Bok temizler. Galatasaray'ı iki kere batırıp gitti.

sözlük yazarlarının yaşadığı şehirler

Kumluca değilse söylemene gerek yok.

forveti umut olan büyük takım

Bu başlık tutmaz aga. Artık yazıp durmaya gerek yok bu Adamı.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel ah kumluca

yaşlandıkça çiş tazyikinin düşmes

önceleri farketmiyorsun ama sonradan dikkat çekmeye başlıyor.Eskiden rüzgara karşı mücadele gösterilen günlerden dona düşürülmemeye dikkat edilen günlere geldiğini farketmiyor bile insan . Zaman ne çabuk geçiyor böyle..

pkk lıların gönüllü olma sorunsalı

Kardeşimiz merak etmiş madem açıklayalım.1)Hiç bir sosyal çevresi olmayan fakir genç Kürtler için kızlı erkekli komün yaşam ortamı,Ateşin etrafında sohbetler,birlikte yemek yeme,mağara fantezileri rüya gibi gelmektedir.Sosyal imkanları olan zengin Kürtler zaten özel kolejlerde özel üniversitelerde söylemeye gerek yok gününü gün fakirleri de gazlamaya devam ederler . 2)Pkk üniforması Köyünde Adam yerine konulmayan daha doğrusu Adam olmayan erkek Kürt için bir işe yaradığını gösterme fırsatı,dokuz çocuk doğurmaya programlanmış kızlar için ise bir kaçış veya statü simgesidir.3)Cahil Kürtlerin bunlara -belki korktuklarından belki gerçekten inandıkları için- milli kahraman gözüyle bakmaları sebebiyle Kürt gençlerinin ramboculuk hayallerini pkk gerçekleştirmektedir .Daha yazacaktım ama tiksindim bir anda cahillikten .

oktay kaynarca nın iyi bir oyuncu olmaması

Bugün alıcı gözle bir daha seyrettim tv de kendisini.Aynı mimik hareketleri,aynı bakışlar insan hiç kendisini geliştirmez mi? Da!

hacıveliler

Hacıveliler Köyüne yol yapılmaması (bkz: )

hepimiz ermeniyiz

Valla ne yalan söyleyeyim ben değilim.Aşağılık kompleksi olan adamlar başka milletten düşünür kendisini.

kürt moderatör

Siliyor efendim durduramıyoruz kendisini..

ypg nin katliam yapması

Şaşırdık mı? Hayır tabiki amk.

dün türbe kaçıranların bugün il kaçırmaya kalkması

il olamayan ilçelere nasıl il olunacağını göstermiştir..Ayaklanacaksınız.

10 saniyeden fazla kesintisiz devam eden osuruk

En asil osuruk bu osuruktur..Bokun müjdeleyicisidir.

8 ocak 2016 kızılyıldız fenerbahçe maçı

tüm takımlar orjinal dilinde yazılırken biz neden kızılyıldız diye bu takımı Türkçeleştiririz hala merak ederim.. Kafaya taktığım şeye bak. Koyayım fenere.

beyaz showa diyarbakırdan bağlanan ayşe öğretmen

kesin bakire değildir. Orospu olma ihtimali 1.05 oran verir.

kürt türkün kaburga kemiğinden yaratılmıştır

kürtlerin;Asil bir millet olan Türklerle bir akrabalık bulma girişimi olarak değerlendirebilecek bir beyan.

boşalmak üzere olan hatunun içinden çıkmak

kadın kaşar ise çok akıllıca bi harekettir..karıya zevk verecem diye bir tane velet sorunu engellenmiş olur.

fistan giyerek kaçarken yakalanan pkk lılar

fistanı herkes biliyor pkk üniforması gibi oldu..Azıcık akıllı olsalardı faklı birşey giyerlerdi..hiç tarz değiller.