1. 1674.
  ata demirerin en güzel tiplemesi. koskoca fatih terimi böyle hatırlamak saçma olabilir ama elimde değil:
  ven yu luk et di tabela, adam bu yani. we must look in front of us!
  1 ... jawwns
 2. 1675.
  sadece gazla çalışanların durumu malumdur. (bkz: yılmaz vural) , (bkz: hikmet karaman). Türk teknik direktörler içerisinde baskılı ve hücum futbolunu onun kadar iyi oynatan yoktur, lan beraberliğin yettiği bir maçta 1-1 i yakaladıktan sonra 10 kişiyle saldırtıp takımı geri çekmeyecek kaç hoca tanıyorsunuz hemi de takım da adam akıllı kanat yok mına koyayım. Oynattığı futbol her zaman göze hoş gelir, bu sebeple kendisinden sonra gelen teknik direktörler başarılı dahi olsa tatmin etmez genelde taraftarı. (bkz: Lucescu) Tek sıkıntısı egosu idi ki artık ondan da eser yok. Yürüyedur imparator...
  3 ... winrara para veren adam
 3. 1676.
  adam olamamışların, adamlığını idrak edemediği adam.

  not: genç şikecilerin eksilerini merasimle kabul ediyoruz.
  6 -4 ... bitlibitirim
 4. 1677.
  taktik dehası (!) rijkaard iki yıl boyunca takımı perişan etti, ama neymiş fatih terim taktik bilmiyormuş gaz veriyormuş.

  sen mi ölçeceksin fatih terim'in ne kadar taktik bilgisi olduğunu? sen kimsin? sen kim oluyorsun da avrupa'nın elit teknik direktörler listesindeki bir adama bunu söyleyebiliyorsun?

  orta sahada kısa paslaşmalar yapmak taktiktir, orta saha ile forvet arasını yakın tutmak taktiktir, 3-5-2'deki gibi kanatlardaki futbolcunun sürekli bindirme yapmasını istemek 4-4-2'de taktiktir, savunmayı ileride kurmak taktiktir, hücumu başlatan kişinin savunma oyuncusu olması (eskiden popescu, şimdi ujfalusi) taktiktir, önde basmak taktiktir, forvet oyuncusunun sürekli geri gelmesini istemek taktiktir.

  asla korkak değildir! galatasaray gibi türkiye'nin en büyük kulübünün futbol takımının teknik direktörüdür ve sadece kazanmayı amaçlar, köpek gibi kuyruğunu sıkıştırıp oyun sahası içinde ezilmeyi kabul etmez!
  9 -4 ... arshil
 5. 1678.
  çok kameralara oynuyo be ya.
  1 -5 ... wesley
 6. 1679.
  (bkz: what can i do)
  (bkz: everything is something happened)
  (bkz: in the tabele)
  (bkz: iz dı fıtbıl dest dı fıtbıl)

  https://video.uludagsozluk.com/v/fatih-terim-in-ingilizcesi-7294/  ingilizce konuşması beni öldüren teknik direktör. kendisine saygı ve sevgi besleriz orası ayrı.
  -1 ... duk erangir
 7. 1680.
  Dünyada görebileceğiniz en iyi teknik adam. Yaptığı işlerle adını zaten sağlamca yazan Terim'i sevmeyen kitlenin neden sevmediğini anlayamadığım bir insandır.
  ... brightdaggers
 8. 1681.
  çok iyi bir drama oyuncusu, tiyatrocu, taktik adam. 80.000 mimik yapabilme özelliğine sahip tek insan. artik eski güvenilirliğinden eser kalmamıştır son gs- fb maçından sonra.

  eski fatih terim milan a ali samiyen de 2-1 mağlupken son 10 dakikada 3-2 alan fatih terimdir. leeds ünited ı iki maçta da paçavraya çeviren fatih terimdir.
  o takım fatih terimin eseridir. Türkiye nin tadıp tadabileceği, bütün başarıları yakalayan o kadroyu fatih terim yaratmıştır. şimdi nerdesin fatih terim. nerede senin futrbol zekan, otoriter yanın? nerede senin güven veren futbol anlayışın?
  galatasaray bunca avantaja rağmen şampiyonluğu kaçırırsa kimse şaşırmasın.
  1 -3 ... kifayetsizkelimeler
 9. 1682.
  ayakkabılarını italya'dan getittiren, giyinmesini iyi bilen teknik 'traktör'.
  -2 ... supiresi
 10. 1683.
  takımlarından hala avrupa kupası bekleyen fanatiklerin hali hazırda galatasaray' a kazandırdığı ve oyun sisteminin kazandırdığı iki avrupa kupası yüzünden sevmediği ve sevmeyeceği teknik direktör.
  3 ... unidentified stranger