bugün

ya real maçı ya da küçükken inşaata topu kaçması olayları kimyasını bozmuş vatandaş.
bazı arkadaşlar gs taraftarlarının terim sevgisini kıç yalamakla karıştırmışlar, kimisi de aymazca savunuluyor demiş. allah'tan 2 3 sene önce ortaya çıkarılan gibi rezalet işlere bulaşmadı hoca. yoksa adamlar duman edecekmiş valla hocayı. hocam yaşın yeter mi bilmem de 96-2000 dönemini de gördü bu gözler . keza avrupa'da yenmedik takımı bırakılmadığını da. emin olun kimse savunmuyor hocayı size. savunma yapmak için önce karşıdakine bakarız. o yüzden burda yapılanlar savunma değil, çifte standarda,sinsiliğe, yıpratmaya,güçlünün adaletine karşı gelmedir. hocanın da, gs taraftarının da savunma yapacağı tek insan şenol güneş'tir. türkiye'deki bu futbol ortamının kirlenmişliğine, kankacılığın, adam kayırmanın,güçlünün hukukunun geçerli olduğu düzene karşı yalnız bıraktık şenol hocayı. bu kirlenmeye neden olanlar da padişah gibi hüküm sürdükçe de bir halt düzelmez, sorunlar devam eder. allah hocaya sabır versin.
Insanlari adana kabadayisi bilmem ne diye hoduk hoduk, fasist fasist genelleyen lavuklarin kim kime layik diye haklarinda karar verdikleri adam.

Hala savunuyorum kabaca da olsa mertligini.

Hani bazi insanlar vardir ya "karim aldatsin ama yeter ki gostermesin" diyen... hani boyle erkekler vardir ya...

Iste onlar da aykut kocaman'in fanboylugunu yapiyorlar dogal olarak.

Ama sen hakemleri zan altinda birakiyorsan, bunu basinin onunde yalancilikla itham ederek gerceklestiriyorsan, o zaman sen de bu herife layiksin.

Ridvanla sansalla sike cezasi pazarligi yapip yapmadim diyorsan sen yine bu adama layiksin.

Aykut kocaman'in fenerbahce'den futbolcuyken nasil ve niye gonderildigini bilmeyecek yastaysan gelip burda millete ergen mergen diye sivri sivri konusmayacaksin.

Bir dahakine lafina da "3 temmuz surecinden bu yana" diye basla ki adam gibi adam desinler.
terstir, asabidir, kabadayı da olabilir ama bu maça kadar asla hakemler hakkında yorum yapmamış teknik direktördür. hakem eyyamcı ve/veya kompleksliydi. serkan yanık topu yere attı bna değil dedi kart göstermedi. fatih terim'i uyarmadan direk attı. o da ondan sonra sinirlendi. her sezon sonu aynı terane fenerbahçe iki sezondur deli paralar harcıyor, as futbolcusunu gönderiyor, buyuk transferlerini ilk 18 e bile almıyor, 50 çeşit şey yapıyor ama şampiyon olamıyor. bu sebeple federasyon her turlu oyunla feneri yarışta tutmaya çalışıyor. son 4 sezonda bir kere o da şikeyle şampiyon oldular. her şey çok açık aslında ama yine de terim sinirine hakim olup bu adamlara bu fırsatı keşke vermeseydi. her neyse şike şike değil başka türlü şampiyon olacak artık bu takım.
Bir fenerli burak yılmaz kötü derse; lan bak harbiden first touchı iyi değil diyebilirim. Selçuk inan kötü derse bak defansa çok geri pas atıyor diebilirim. Ama grande varya o grande ona laf atmak kıskançlıktır. Madem o kadar kötü bırakın tartışmayı aykut hocamız var diye dua edin nedir bu telaş?
konuşmasını beceremeyen gereksiz canlı.
mert adam çünkü emre çolak'a amına kodumun piçi demiştir. ya bi siktirin gidin. her boku savununca galatasaraylı olmuyorsunuz.
başbakanın bile ülkesindeki mazlum çiftöiye ananı da al git dediği bir ülkede ahlakı sorgulanan teknik adam.
real madrid maçındaki oyuncu değişikliği ile beni ne kadar hayal kırıklığına uğratmışsa sneijder gökhan zan değişikliği dün akşam gösterdiği haklı tepki ile o kadar imparator dedirtti bana. helal olsun sana patron yanındayız. bu arada tavukların adını destursuz ağzına almaması gereken hem avrupanın hem türkiyenin korkulu rüyası dır.
Anca çok iyi gaz vermeyi becerebilen antrenör. Onun dışında teknik deha olduğunu düşünmüyorum. Çok sevgili teknik dehalarımız(!) neden yurt dışında yapamayıp dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına dönüyor sanıyorsunuz!? Sadece buradakiler gazla çalışır. Yurtdışındakiler teknik ister, beceri ister.
Yoksa vatan millet Sakarya ayakları da yalandır. Ne oldu? Milli takımda? Ne yapabildi. ? Ama milyarlar cukka hop.
Evet çok düz basit bir eleştiri benimki.

He bu arada son günlerde haksızlık var diye maçlarda yaptıkları taşkınlık, saygısızlıklar bile bir nevi sahadaki oyunculara ve Taraftara gaz vermek içindir. Beceriyor da. Ne diyordum, çok iyi gaz verir.
milli takımı tarihinde ilk defa avrupa kupasında yarı finale taşımış, zamanın dinamosu hatta hala 1 numara olan ispanya ile servetli sabrili milli takım kadrosuyla bile başa baş oynamış teknik adam.
Ve hala yaptıkları eleştiriliyorsa bu ülkede bu sporun tartışılması anlamsızdır.
şikeci namussuz itlerin eleştirdiği teknik adam. adam sırf topu yere vurduğu için (ki onu da hamit'e kızdığı için yaptı ve pozisyonun da faulle uzaktan yakından ilgisi yoktu) oyundan atıldı. lig son haftalara yaklaşırken yayıncı kuruluşun baskısıyla tff aracılığıyla aradaki puan farkı azaltılmaya çalışılıyor. fatih hocanın da dediği gibi koskoca galatasaray camiası bunun farkında. sonuna kadar arkandayız hocam. hakkı yenen her insan çileden çıkar, agresifleşir. fatih terim de hakkımızın yendiğini farketmiş ve aslanlar gibi dik durarak, hakedenlere söverek hakkımızı yedirtmemiştir. bu kadar kolay değil fatih terim'i sindirmek. yedirtmez o bizim hakkımızı. bazı ibne teknik direktörler gibi sinsice işler çevirmez kimsenin arkasından. kimden bahsettiğim çok iyi biliniyor. kendi başkanının bile sinsi dediği bir ibneden bahsediyorum. kimseyi hedef göstermez fatih hoca onların penaltılarına bakılsın diye. ne kadar götünüz yemese de bu takım bu sene de şampiyon. ağlamaya devam edin.
çirkeftir, acilen türk futbolundan uzaklaştırılması gereklidir. aşırı şişirilmenin sonucu, patlamıştır.

kariyerine saygım vardı, şu son hareketleriyle sağolsun kendisinden soğuttu. tebrikler sayın terim.

edit: kötüleyen elleriniz dert görmesin. sizde umarım hocanızla birlikte telef olur gidersiniz.
6 nisan 2013 gs-miy maçını kaybetmek üzereyken, yarattığı gerilim ve tepkilerle maçı çevirmesi,tribünü sahayı tam bir komutan gibi idare etmesi ve herkesi aynı amaç için birleştirebilme yeteneğine iliklerine kadar sahipken, kulübede yoga yapan aykut kocaman ı t.d. olarak gören zavallılar ne kadar yüklenseler haklılar, benim kulübemde a.kocaman varken en büyük rakibimin kulübesinde fatih terim gibi bir imparator varsa ve en kötü oyunlar oynanırken bile gene bir şeyler yapar maçı çevirir hissiyatına sahip olamaktan bihaber olmaları çok acı onları anlayışla karşılıyorum.
imla.
ciğeri beş para etmezlerin ağızlarından düşürmedikleri imparator

fatih terim ismini ağzınıza alırken rica ediyorum o ağızları 3 kere sabunlu suyla çalkalayın

bari hocayı kirletmeyin...
cezası 21343223434 yılına ertelenecek yeşilçam artisti.
kesinlikle playstation manyağı. yoksa 4-2-3-1, 4-3-1-2'den 10 ki$i kalınca 3-4-2'ye geçmesinin ba$ka bir açıklaması oalamaz.
mersin maçında yanlış davranmıştır.
bazı götlekleri lafları okadar rahatsız etmiş ki şu an girilen yaklaşık 3500 entry de çoğunlukla hep eleştiri mevcut demmekki neymiş baba boruyu iyi döşemiş aga gelmişler yok fatih terim gerilim yaratarak maç kazandırmış ulan ucube sikikler sizide al aşağı yapmadı mı bu takım beşiktaşı 10 kişiyle yenmedi mi fenerbahçe'ye aranada koymadı mı kimsiniz nesiniz siz sesiniz soluğunuz kesilmişti 1 hafta öncesine kadar yoktunuz ortada unutmayın evlatlar GALATASARAY TÜRKiYE'DiR.
hakemi tehdit ederek maçların gidişatını değiştiren hocadır. bunu nedense hep iç saha maçlarında yapıyor neden madrid maçında hakem 2 penaltı vermedi diye topu yere atmadın diye sormazlar mı adama ey hoca? burası türkiye tabi. türkiyede senden büyük hoca yok hakemlerin de üstünde bir şeysin ya hani sen.
topu yere vurdu diye oyundan ihraç edilmiş imparator

az bile yapmıştır, az...

real maçında da yapsaydın diyen embesillere de şunu söylemek lazım

amk malları adam dany nin pozisyonu için çıldırmadı ki haksız yere atıldığı için çıldırdı herif. az bi düşünme yetisi olan sağlıklı her insan bunu ayırt edebilir değil mi?

ben pek göremedim de...
takım geriye düşünce kendini attırıyor. ha işe yaramıyor mu iki maçta da(ordu, mersin) yaradı o ayrı.

zorunlu not: gs liyim. gördüğümü söylüyorum
yıllardır sülalesinde adam bırakmadığımız hakemlere 2 maçta haklı olarak isyan bayrağını çekti diye yerden yere vurulan teknik adamdır. esas diğer teknik direktörler adam olup da haklarını aramış olsalar, şimdiye hem hakemleri hem de futbolu düzeltmiştik. bir nevi premier lig havası yakalayacaktık belki de. ama koyunluk müessesesi almış yürümüş memlekette, biraz sesi çıkana hemen çirkef damgası yapıştırıp olaydan soğutmak var buralarda amk.

bu gerzek zihniyete inat, fatih terim gibisi gelmeyecek ve istedikleri kadar laf söylesinler, o bildiğinden şaşmayacak. Helal olsun sana imparator!!!

zöge: nitekim ne hamza, ne denizli onun gibi olamadı.
benzerleri aziz yıldırım, yıldırım demirören, emre belezoğlu, volkan demirel, hasan şaş vb. ile beraber futbolumuzdan silinmesi gereken kişiliktir.
keskin sirkenin küpüne zarar vereceğini kısa bir dönem sonra anlayacak teknik direktör.