1. 1.
  taner barlas:kahveleri hazırlıyorum siz sütlü,siz sütsüz içecektiniz.
  haluk özenç:ikisi de şekersiz.
  taner barlas:umarım karıştırmam.
  burak sergen:karıştırmanıza gerek yok,ikisi de şekersiz nası olsa?!?!

  son 15 yılın en komik türk filmlerindendir.bülent kayabaş,burak sergen,elvin beşikçioğlu,haluk özenç(aynı zamanda senarist)taner barlas başrolleri paylaşır.kournikova,graf muhabbetleri,şakalaşmalar ve iki palyaçonun insanı kopartan diyaloglarıyla enfestir
  3 ... niketre
 2. 2.
  absürd komedi tarzında yapılmış gereken ilgiyi görmemiş müthiş komik filmdir düşük bir bütçeyle çekilmiştir yapımcılığını kaan kuralın üstlendiği filmdir. yirmi beş bin doları batmıştır kaan kural'ın bu projede ama yinede yaptığına memnundur. (bkz: kendisinin yalancısıyım)
  2 ... kroleybus
 3. 3.
  BiRiNCi SINIFTA ABAKUSUN YANISIRA SAYI SAYMA HADiSESiNi KOLAYLAŞTIRMAK AMACI iLE KULLANILAN FASULYE ŞEKLiNDE DiZAYN EDiLMiŞ SAYI SAYMA ŞEYSi .*
  -1 ... thiothrix
 4. 4.
  (bkz: çubuk vs fasülye)
  ... dukur
 5. 5.
  yapımcılığını diloy gülün ün yaptığı filmdir.
  ... miksaj
 6. 6.
  hakkı bu kadar yenmiş bir film daha bilmiyorum. kahkaha atarken yerde yumakla oynayan kedinin yannıa yuvarlanmanızı garanti edebilecek kadar müthiş komik. şıpıdık terlikli mafya babası ve halası sandığı ikiz, salak fedaileri ilebülent kayabaş için bile izlenmeli.
  3 ... zargana
 7. 7.
  --spoiler--
  +sefer tası ne?
  --spoiler--
  2 ... cokmugerekli
 8. 8.
  Yapımcılarından biri de Kaan Kural'dır
  ... zeitgeist
 9. 9.
  Başlarında olayı anlatma çabasında olduğu için pek de komik olmayan fakat dakikalar ilerledikçe olayları sardıran Türk Film tarihinin belki de en absürd komedi filmidir.
  --spoiler--
  "Bizim mangal başı şakalaşmalarımız meşhurdur. Biz şakalaşmaya başlayınca alkışlayanlar mı dersiniz? bize katılanlar mı dersiniz?" sözleriyle beni benden alan filmdir aynı zamanda.

  --spoiler--
  2 ... jacksparrow
 10. 10.
  Haluk bilginer'in ak sakalli dede roluyle cok guzel ogutler verdigi film. Mesela " bir yerde kavga ve cam kiriklari varsa, oradan hemen uzaklas" ogudu cok degerlidir. Tabi dikkate alip, uygulayana.
  3 ... migfer