1. 1.
  mars yörüngesine 1 adet tesla roadster ulaştırmak için yola çıkan uzay aracı. adamlar yapıyor kardeşim.

  http://www.haberturk.com/...yinda-uzaya-cikti-1827189
  2 ... ecinni
 2. 2.
  Cool.
  falcon heavy roketi
  2 ... forza besiktas
 3. 3.
  Bu roket fırlatılırken, türkiye'de sol elle yemek yenmesi günah denildi.
  8 -3 ... soundofsilence
 4. 4.
  kendi durumumuzu bir kenara koyuyorum, içler acısı zaten. peki elon musk ı teknolojine yön veren biri gibi göstermeye ne denir ki? ne yaptı bu adam? şımarık bir milyarder olan bu adamın şirketi var olan teknolojik malzemelerle iyi tasarım(kaporta tasarımı kabaca) yapıyor sadece. şu roket olayı ise şovdan ibaret. bir de tesla'nın adını karıştırıyorlar ya bu işe çıldırıyorum o zaman. Nikola Tesla'nın en büyük projesi parasızlıktan yarım kaldı beyler bayanlar.

  Tesla'nın alternatif akım motorlarını teknolojik olarak ileri taşıyabildik mi? Adamın ideali olan kablosuz enerji transferini çözebildik mi? yapılan dc motorla çalışan bir arabaya adamın adını vermek, isminden rant elde etmek. geçelim bunları.
  1 -1 ... billyhalleck
 5. 5.
  roketin kalkışındaki heyecandan istiyorum. bilim aşığı insanlar gerek bu dünyaya.
  2 ... drdolantin
 6. 6.
  Ulan adam uzaya gidip geri inen roket yaptı. Ama allahın ergeni kalkmış şov yapıyor diyor. Evet adam cidden şov yapıyor.
  1 ... enkidu1986
 7. 7.
  tarihe tanıklık ettiğimiz bir olay. işin magazinsel boyutunu bir yana koyarsak bilim insanlarının attığı büyük adımı takdir etmemek mümkün değil. david bowie'nin Space Oddity araçta çalması ve doglas adams "otostopçunun galaksi rehberinde" yer alan en önemli kural "don't panic" yazısının aracın ekranına yazılı olması muhteşem detaylar. herhangi bir inanca ait her hangi bir simgeye rastlamadığımız için bize garip geliyor olabilir ama emin olun o insanlar bizim dilimizle konuştuklarımızı kalplerinde yaşıyor. yani olması gerektiği gibi.
  ... golhiat
 8. 8.
  uzaya gönderilen bu araba dünyanın sonunu getirebilir.

  nasıl mı?

  aracın mars yörüngesine oturmadığı ve asteroid kuşağına yöneldiği açıklandı. yani bu araç ufak bir asteroidle çarpışıp yönünü değiştirebilir. chain reaction sonucunda bu asteroid başka asteroidlerle çarpışarak sonunda dünyamıza yönelen bir tehdit haline gelebilir. belki 100 yıl belki 1000 yıl sonra, milyarda bir ihtimal de olsa bu bir ihtimal.

  elon musk insanlığı yok etmiş olabilirsin, hayırlı olsun bebeğim.

  Editoryıl: eksileyen totoşlar iyi baksın. Gece çıkan bir haber

  http://gizmo.do/El3lzR3

  Ben işin şakasındaydım ama NASA işi ciddiye almış
  -2 ... mr drunkenstein
 9. 9.
  murphy mezarında gülümsüyor. evet.
  1 -1 ... tukeneceiz