bugün

uydurma olay.hala baktıran var mı ya..
Ne zaman kapatsam çıkan hede. Hiç mi sekmez amk. Fincanı bir kaldırıyorlar, baştan aşağı sıkıntı. Yalan dersem çarpılırım.
ömrüm boyunca korktuğum, çekindiğim hede. bakmam, baktırmam.
islam'a ve aslında evrensel ahlak yasasında da yasak olan metafizik bir uğraş alanı. Geleceği öğrenip napıcan?

(bkz: Carpe diem)
benim baktığım faldır. tarot kartlarıyla bakıyorum. isteyen bir iki kişiye bakabilirim.
Fn firmasının ürettiği bir piyade tüfeği.

Fn Fal

Saygılar sunuyorum azizim...
Baş parmağı işaret ve orta parmak arasına yerleştirip atsak olur mu?
karanfilde konurda kahvesiyle birlikte 10 tl olan kahve falını da içine alan gelecek ya da geçmiş hakkında bakan kişinin bir takım olaylar gördüğünü iddia ettiği iştir.
görsel
Normalde inanmam böyle şeylere ama değişiklik olsun diye birazdan bakacak arkadaş. Çok heyecanlıyım. Bakalım nasıl birşey.
Bir çok şekli bulunan, geleceğin görüldüğü vaad edilen eylem. Daha önce bir kere arkadaşım benim için kahve falına baktırmış ve falcı kadın "falda iki kişi var. Biri geçmişinden geliyor, diğeri geleceğinden. ikiside başının üstünde 'b' harfi taşıyor. Mutluluk getiriyor bunlar uzunca bir yoldan" demişti.

Bazen de bir niyet edilip radyo açılır ve ilk şarkının niyetleneni anlattığına inanılır. Kimileri ise yılbaşına bir hafta kala yeni takvimden rastgele bir yaprak açar. Takvim yaprağını az önce yaptım ve 27 Eylül çıktı. Bakalım başıma ne gelecek...
görsel
Baktırmaktan az önce vaz geçtim...
fala inanma, falsız kalma.

edit: tart değil tarot:)
(bkz: Kitap falı)
Kahve, tarot, su, yıldız, iskambil gibi türevleri olan hede.

Az önce bi kahve kapattım değişik çıktı, bakabilen varsa mesaj atsın lütfen.
içinizde fal bakmayı bilen var mı?
Benim fal baktırdığım aile dostu falıma baktıktan sonra tövbe etti.

Hepsi bir-bir çıktı.

Lanet olsun.

Bir daha ben de baktırmamaya tövbe ettim. 10 sene oldu.
Zamanında kafayı taktığım olay. Türkiye’de aklınıza gelebilecek bütün falcılara gitmişimdir. Tabii bütün hayatımı fallara göre adamıyordum. Tam olarak şöyle aslında falın dedikleri hep aklımda kalıyordu, dikkatli oluyordum sadece. Amaaaan öyle işte. Hünkar abla var o efsanedir.
nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama iyi bakanlar var.

fal baktıranı hiç tanımayanlardan bahsediyorum. artık iyi mi atıyorlar nedir .

benim kuzen fuckbuddy ilişki(genelde ters yoldan) yaşadığı bir kızla ayrıldı. ayrıldıktan sonra kızın ısrar etmesiyle son bir kez birlikte olmuşlar. korunmadan ve normal yoldan....
aynı gün fal baktırdı, falcı bebek görüyorum demesin mi! evli değil bir şey değil, çocuğun götü şu an üç buçuk atıyor.

oha lan.
fal bakabiliyorum ama profesyonel değilim.
görsel
görsel
Erkek arkadaşımla tanışmadan 15 gün önce şöyle takım elbise ve kravatlı bir faldan sonra beni gerçekliği konusunda şüpheye düşüren öngörüsel eylemdir.
(bkz: fn fal)
görsel
inanmadığım fakat Arkadaşımın söylediği her boku yaşamış olmam dolayısıyla kafamda soru işaretleri oluşturan eylem.
bakmaya inanmadığım bir şey.