entry'ler (45)

vodafone karakartal

para tuzağı. başka bi ey değil.

tellwe

bir çeşit fal sitesi. 8-10 farklı fal baktırma seçeneği var. ayrıca rüya yorumu falan da bakabiliyorsunuz. baya güzel bi yere benziyo ama ben almiyim. meraklıları için başlığı açmış olayım sadece.
buyrun: http://www.tellwe.com/

imc tv

banu güven'in de kadrosunda bulunduğu tv kanalı.

taner yıldız asker alınsa ilk kıvırma sözü

millet uğruna çalışmak da şehitliktir. bırakın beni abi çalışayım ben nolur.

fal

ömrüm boyunca korktuğum, çekindiğim hede. bakmam, baktırmam.

mr robot

izlemek lazım. izlemeden bilinmez.

emlakçılık

son zamanlarda önemini yitirmiş, (bkz: era gayrimenkul) gibi gayrimenkul şirketlerinin ele geçirdiği sektördür.

boxer

lise yıllarımızın gizli saklı alınan dergisi. seray sever ve didem erol sayıları hala aklımdadır.

asfalt erimesi

üstüne basması baya zevkli olan şeydir.

dini lider

cemaatin önünde olandır. ossurmaması gerekir.

ismet inönü

kim olduğunu bir türlü idrak edemediğim adam.

(bkz: ismet kim ki)

boyun tutulması

boyun devrilsin diye beddua alınması sonucu yaşandığını düşündüğüm olay. canından can alır adamın, can!

boğa burcu kadını

kırmızı sevdiğini düşündüğüm kadındır.

zekeriya öz

zekeriya beyaz'ın çakması.
öz zekeriya.

zeki alasya

en sevdiğim rollerinden biri pardon'daki müdür rolü olan usta oyuncu.
"her şeyi savcıya sorarsak ben neyin müdürü oluyorum?!"

toprağın bol olsun üstat...

burhaniye

an itibariyle kendinizi survivorda hissetmenize sebep olan bölge. na böyle bi çıkıyosun balkona, sağın solun ağaç, yeşillik, börtü böcek.. medeniyet yok.. hava kararmış, yağmur yağıyor. yemek istesen yemek sepeti bile gelmiyor. salyangozları toplayıp onları yiyeceğiz birazdan. ondan sonra da ödül oyunu falan yaparız belki...

levent kırcaya yapılan ayıp

levent kırcanın varlığı bu ülke için kocaman bir ayıpken ona yapılan bir ayıbı düşünemem pek. gene de bu hükümetin yaptığı hiç bir şeyi beğenemem, onaylamam.

tanım: ayıp ayıptır.

wingo mobil uygulaması

son dakika çıkan seyahatler için birebir. etrafta bilet alabileceğiniz hiç bi yer yokken telefondan halletmek büyük hizmet olmuş valla. arayüzü falan da gayet iyi. çok başarılı olmuş.

maral

zenginlik, fakirlik, sıfırdan çalışarak bi yerlere gelmek, terk eden baba, cefakar ana, iyiler, kötüler, kocasını aldatan zengin kadın, aşk, şehvet, para, entrika gibi klişeler üzerine kurulmuş bir dizi daha. yeter artık gına geldi. al med ceziri vur marala. hepsi aynı.

milat

üç beş haftaya yayından kaldırılacağını düşündüğüm dandik dizi. TRT'ye yakışmıyor. yol verin gitsin.