Bir gün gerçekleşecek olaydır. Her sosyal paylaşım sitesi kurulur, altın çağlarını yaşar ve biter. ileride çok daha ilginç siteler kurulduğunda facebook eskilerin mirc'i gibi bir şey olucak zannımca.
(bkz: inşallah)
sabırla beklediğimiz, geleceği günü iple çekeceğimiz gerçek.
(bkz: bitse de gitsek)
bitse de gitsek gerçeğiyle paralellik gösterir.
bitti bile uyan turkiye.
sikenberg malı amudu ile götürmüştür. Bittiği takdirde pekte sikinde olmayacaktır büyük ihtimalle.
bitmez abi bitmez. insanlardaki bu görgüsüzlik, bu kendini ifşa etme merakı olduktan sonra asla.
keşke. Şu apaçi kılıklıların yeni sosyal ağlarda boy göstereceğini destekler.
(bkz: bitecek mi bu gitmeler)
(bkz: bitmez bu aşk)
(bkz: bitirmeye kullar yetmez)
(bkz: bittim gözün aydın)
Bitmedimi ki zaten ? Facebook icat edildi herkes asosyalleşti diyenlerde bir bir facebook kullancısı oldular. Sonra baktırlar ki sadece facebooktan ibaret değil herşey..Twitter takip etti bu akımı. Tüketim toplumunda olduğumuz sürece yeni olan ne varsa modası geçeceği bir gerçektir.
önümüzdeki senelerde olacaktır.

şimdi pek kestiremiyoruz fakat illa ki daha iyi, daha farklı şeyler çıkacaktır.

zamanında icq, mirc, msn, yonja vardı. hepsi bitti. fb de biter.
facebook sürekli veya aralıklarla internet kullanabilen çoğu insanda olan bir şey. kimliğin gibi bir şey yani. artık o derecedir.
Facebook kullanmıyorum ve sanki kötü birşey yapıyomuşum gibi konuşuyorlar.
görsel
Insallah ama..
Bundan üç sene önce 2015 2016 gibi biter deniyodu.geçenlerde bi gunde 1 milyar farkı insan en az bir defa girmiş. Kolay kolay bitmez facebook.
twitter için tehtittir.
Zamanla amacını dolduracaktır illa ki. Bir zamanlar myspace vardı. Ona özenip myspacetr çıkmıştı falan. Myspace eski myspace değil artık. Asıl msn bitmezdi ama o da bitti. Bitmez diye bir olay yok. Zirve noktasına ulaşmadan çökmesini bekleyemezsin.
Doğru bi gerçektir insanlar artık başka sosyal hesaplara yöneliyor.
eğer kendilerini daha hızlı yenilemezlerse olması muhtemel olaydır.