bugün

son 1 aydır yapmakta olduğum bir tür eylem
sonuç : kafam rahatladı.
facebookun amacından saptırıldıgını anlayan insan türüdür .
eskiden kullanmak modaydı, şimdi de kullanmamak moda oldu dediğim durum.

trend lerle yaşıyoruz valla artık, başka bir şey değil..
1 yıldır hesabımı dondurmakla kafa dinlediğim doğrudur. gereksiz insanlardan kendini izole etmek isteyenlerin yapacağı en doğru eylem.
hemen hemen 6 aydir yaptigim eylem.
Vakit öldürmekten başka bir işe yaramadığından en iyisi budur.
bir marifet değildir. kullanmayınca marjinal olmuyorsunuz. ayrıca hiç kafa rahatlatacak bir durum da değildir. zaten bir tane internet sitesi ne kadar kafa yorabilir ki? yoruyorsa sorun sizdedir.
birilerini diğer insanlardan ayıran üstün bir özellik niteliği taşımayandır. isteyen facebook kullanır, arkadaşlarıyla görüşür, istemeyen facebook kullanmaz, kimseyle görüşmez. facebook kullanan kullanmayandan, kullanmayan kullanandan zeki ya da üstün değildir. her iki gruptaki insan da özgür tercihleri olan normal kişilerdir.
en güzelidir. çok gereksiz birşey bence. instagram, twitter da öyle sadece sözlük güzel.
zaman kaybına çözümdür. bir de gereksiz insanların gereksiz özeliyle uğraşıyorsun hiç işin yokmuş gibi.
benim içinde bulunduğum durum, numaram gerekli kişilerde var doğum günümü facebooktan görüp hatırlayacaklar zaten arayıp kutlamasın.
guzel bir eylemdir, herkese tavsiye ederim.
en güzelidir. yapmacık insanlarla dolu bir yer sonuçta.

tavsiye ederim.
ya boşa zaman kaybetmekten çekinme davranışıdır, ya da farklılık olsun da nasıl olursa olsun davranışıdır.
Anlam veremiyorum. Lan neresi yapmacik insan ?

Zaten normal olani kullanmamaktir. Kullanirsan bir farkin olur.
isabetli tercihtir. yıl 2015 olmuş, hala facebook üzerinden doğum günü kutlayan, ilişki durumu kasan, oyun isteği gönderen, fotoğrafımı beğenir misin? diye mesaj atan tiplerin olduğunu duyuyoruz. azalarak bitsinler mümkünse.
Benimdir. Sosyal medyanin en asosyal insaniyimdir efendim.
Bugünlerde çevremde iyice popülerleşmiş etkinlik. galiba devrilmez denilen facebook instagram twitter koalisyonuna yenildi.
bir ara denediğim, sonra internette yapacak bir şey bulamayıp vazgeçtiğim eylemdir. ha varken de milletin profiline falan bakıyorum öyle. bakma zaman geçiriyor. ayrıca aktif olarak facebook kullanan artık aile üyeleri genelde.
olağandır.
benim yaptigim olaydir. ozur dilerim, cok geri kaldim, cahilim, bilgisizim, + 50 degilim ama kullanmiyorum iste hic baslamadim bile. iste bunlar hep cahilligimden. ama senin gitmek icin delirdigin londra'da cok uzun senelerdir ayakta kaldim. sen facebook kullanmaya devam et. sakin delirmiyorum diye mesaj atma. yalan diye bagiririm ordan duyarsin.
Kullanmıyorum, kullanmadığım içinde herhangi bir eksiklik hissetmiyorum. Artık gereksiz bir sosyal paylaşım sitesi oldu.
Kullanmıyorum, kullanmadığım içinde herhangi bir eksiklik hissetmiyorum. Artık gereksiz bir sosyal paylaşım sitesi oldu.
Kullanmıyorum. Gereksiz benim için. Flört falan Hafizenallah uzak dursun benden.
Hiç açmadım açmayıda düşünmüyorum.