bugün

facebook ile kayıt ol mu yazıyodu girişte, yoksa bana mı öyle geldi?
Bir başlıkta entrysiyle karşılaştığım yazar. Entry değil de nicki dikkatimi çekti, çok yaratıcı değil mi?
sayın zuckelbergin gördüğü herşeyi isteyen çocuk gibi davranması sonucunda ortaya çıkan durumdur.
Aynı şeyi düşünüp aynı anda aynı tarzda entryler girdiğim yazar. Ayrıca nicki gerçektende çok yaratıcı. Bu kadar az nickaltı olmasına şaşırdım, çok güzel yazıları var oysa, daha çok kişi tarafından farkedilmiş olması gerekirdi.

Herneyse iyi yazmalar.
çoğu zaman profilimde paylaşım yapmasından korktuğumdan dolayı tercih etmediğim ama üye olmak için mail vb. prosedürlerden kurtaran yöntem.
hayır google+ ile üye ol dedirtir.
beyin fonksiyonları işlevini tam olarak yerine getiremediği için, özel mesaj alımını kapatmış yazar.
Üstteki entariyi baz alırsak kesin birilerine trip atan yazar*
gel üye ol, hd üye ol.
Doğum gününü uyuyarak geçiren yazar.

Günaydın hepinize.
içerik bulunamadı.
boğa burcu bir yazar. doğum günü kutlu olsun nice yıllara.
Mutlu yıllar yazarı. Dış dünyada pek ilginç bir şey yok zaten, bir su iç vur yine kafayı.
üç gecedir ailesine sahur için sofra kuran yazar. bir de özene bezene hazırlıyorum, yeni gelin gibiyim amk.
hd üyel ol, hemen üye ol, üye ol, mikemmel üye ol, ohh aşkım üye ol, geliyorum üye ol gibi bende değişik duygular uyandıran yazar.
facebook ile üye ol'dan konuyu sekse nasıl getirdin amk ?
Çok orijinal bir nick.
alkolü azaltmak için taktiğe ihtiyacı olan yazar.
ramazanın ilk günü itibari ile 27 yaşına girmiş olan yazar.

umarım 27 yaş krizi bana girmez.
Size tüm duyguları yaşatacak bir spotify listesi paylaşan yazar. Kıymetini bilin.

https://open.spotify.com/...si=Ci2W2cViSDOkd7CUWcurbw
güncel Önemli Başlıklar