bugün

kime göre neye göre ayıptır yada değildir.tadı güzel mi güzel.*
sadece eşek kadar heriflerin yapabileceği şeydir.

(bkz: bende sizdenim)
14-15 yaşında bırakmıştım.pek özlemiyorum şuan.
maziye dalıp nostalji yapmaktır.
Haftada bir-iki, yemek yapmaya üşendiğim için ılık sütle birlikte gerçkeleştirdiğim eylem. Sığır gibi oldum lan. Bir bebek için bir öğünde yemesi gereken bisküvi adeti 4 iken ben bütün bir paketi boca ediyorum tabağa. Fena kilo yapıyor.
yanında çilek reçeli ve beyaz peynirle harika giden olay.
(bkz: uludağ sözlük pis boğazlı yazarlar birimi)
çaylada çok güzel gider.

(bkz: anne eli değmiş gibi)
eşek değil fil kadar olsan yerken yüzündeki gülümsemeyi engelleyemediğin bisküvidir. ne biscolata'dır, ne tutku'dur. onun adı sadece cici bebe'dir

lise son sınıfta Öss'ye hazırlanmak için rapor alan arkadaşlarımın eve gidip ders çalışmasının aksine sokaklarda sürten bendeniz, talihsiz bir durumdan ötürü nezarette aldım bir akşamüstü soluğu. nezaretin soğuk duvarları arasında, demir kapıların ardına yerleştirilmiş geniş ve uzun bir tahta bankın üzerinde ilk oturuşuydu bu masum çocukluğumun. bunu da rahatlıkla, manchester united formamın altına giydiğim engineered pantolonum ve içeride intihar etmemem için bağcıkları polis tarafından sökülmüş kırmızı converse ayakkabılarımdan anlayabilirdiniz. çocukluğumu bu denli deşifre eden kıyafetlerin içinde, aynı nezaret odasını paylaştığım bir katil, bir gaspçı, bir tinerci ve bir de dolandırıcıya ağır abi edasıyla konuşup, korkumu belli etmemeye çalışırken, parmaklıklardan içeri seslendi polis:

- ikiartibir hanginiz..!
- benim.
- al bakalım genç, annen acıkmışsındır diye birşeyler getirmiş.

dedi, ve büyükçe bir poşet uzattı parmaklıkların arasından. biraz mahçup, biraz da sevinmiş bir şekilde aldım poşedi, adaletin koruyucusunun elleriden ve hızla yerime oturup poşedi açtım. Açmaz olaydım. tüm geceyi benimle nezarette geçiren diğer dayıların da hissettiği bu müthiş açlık olmasa poşedi geri gönderirdim lakin açtım. zaten o ara herkes poşede odaklanmıştı. yapacak birşey olmadığını anlayıp poşetteki cici bebe pakedini, litrelik sütü, plastik tabak, bardak, kaşık ve sakızı çıkardım.

kafamı kaldıramayacak kadar utanıyordum diğerlerinden, sanki 'ne oldu lan sübyan', ' anasının kuzusu', 'aman da aman' gibi sesler ve kahkahalar duyuyor gibiydi kulaklarım. olan olmuştu artık, kısık ve titrek bir ses tonuyla 'buyurmaz mıydınız abiler?' dedim ve kendimi dalga geçilmeye iyice hazırlayıp, gözlerim kapalı kahkaha seslerinin patlak vermesi için bekledim. 'ooo'dedi bir ses ve bir el pakede daldı sonra bi el dah,a bir el daha derken bütün nezaret cici bebe kıtırtılarının sesiyle inlemeye başladı. Cesaret alıp sütü de servis ettim.

O gecenin ağır abilerinin hep bir arada gülüş cümbüş, muhabbet eşliğinde ve gecenin yorgunluğu gözlerinde çocukluklarına dönüştüklerini sıcacık bir neşeyle izledim. Rahatladım da tabi. Sonra bunu düşünebilen annemi hatırlayıp bir tur da ağladım kısık gözlerle.

Kısacası, eşek kadar da olsan azılı bir suçlu da olsan, dolandırıcı, gaspçı ya da katil de olsan, cici bebe bambaşkadır ve her ısırışta o pakedin üstündeki şirin bebek gibi bi hal alır yüzlerimiz.
muzlu eti cici bebe candır...
eşek kadar kız olup hala eti cici bebe yemekten farkı olmayan durumdur. ama kilo yapar kilo.
mezarda da canım çeker diye korkuyorum lan ben. siz ne diyonuz! eşşek kadar adam olup eti cici bebe yemek gayet doğaldır. aksi gariptir.
bebek o kadar taze saf günahsızdır ki o büskeviti yer ve kanına, damağına işler o tat. Sonra eşek kadar da olsanızda o tada ihtiyaç duyarsınız.
hayatın tadı.
bakkaldan alırken, aramızda kalacak he ! yoksa çizmem deşerim diye saklayıp gizli gizli yediğim olaydır.

obsesifim yapacak bir şey yok, alışkanlıklar alışkanlıklar alışkanlıklar bla bla bla..

beraber çekildiğimiz bir fotom vardı ama paylaşmam.
muazzam bir hazdır o. birde onu gerçek çocuk gibi hissederek biberonla içmektir olay.
http://www.vekarikatur.co...rt-umut-sar%C4%B1kaya.jpg
leğenin içine bir paket eti cici bebe, üstüne bir litre süt dökmek şeklinde başlayan eylemdir.
icindeki cocugu beslemektir.
Glutensizi bile vardır, ilgilenenlere duyurulur.
eşek kadar herif olmakla alakalı bir durum değildir, çünkü eti cici bebe candır.
vakti zamanında yaptığım eylemdir. saygılar.
Yiyemediği günlerin acısını çıkaran ve yemekten çekinmeyen insandır.
cici bebe buldun ye dayak buldun kaç. bunun yaşı mı olurmuş.
80 neslinin hayatından çıkaramayacağı eylemdir.
mesela biz böyle bir kaç arkadaş hala hastasıyız, gizli gizli..
daha da iyisi (bkz: eşek kadar herif olup çizgi film izlemek).