1. 1.
  bursadaki zirvede tanıştığımız, ortamı çok sevip yazar olan ekşi sözlük yazarı arkadaş. koştursun efenim sözlükte. çok da sevdim kendisini. hoş sohbet kişisi. *
  2 ... kerter
 2. 2.
  gene bir radyo uludağ gecelerinde tanımıs oldugum yazardır. ses tonu cok iyi ve harikulede kelimesini cok sık kullanması ayrı bir tarz katıyor kendisine.
  1 ... niyebuislerhepbole
 3. 3.
  candır... adam da fena ses bir ses tonu var layn! duymak gerek öyle tarif edilmez...
  3 ... zigonsehpa
 4. 4.
  sohbetine doyum olmayan mükemmel bir yazar adayı. eğer gerçek hayattaki neşesini ve hayata bakışını sözlüğe yazıları ile aktarabilirse, sözlüğe yeni bir hava getireceğine inanıyorum.
  3 ... kalem dusmani kalemtras
 5. 5.
  (bkz: beşeksiiki)
  1 ... deli osman pasa
 6. 6.
  eğer düşündüğüm kişi ise yollarına güller döküp, kokulu öpücüklerle karşıladığım güzel insandır.
  1 -1 ... inanna salome
 7. 7.
  radyodaki ses tonundan görüşünüşünü gözümde canlandırmaya çalıştığım adam.
  ... bulyahani
 8. 8.
  özel bir yazar. hani neredesin firuze filminde özcan deniz'in bir repliği vardı; eğer orada bir kişinin bile sizi dinlediğini biliyorsanız umudunuzu asla yitirmezsiniz. işte bu adam öyle bir adam; dinlediğini bilmek insana güven veriyor. her gece programımda saatlerce bıkmadan usanmadan bana eşlik ediyor. uzun lafın kısası; kendisini çok sevmekteyiz ailecek...
  1 ... jinekologkocasiolanurologkadin
 9. 9.
  (#12029939)küçük bir yanlış anlamayı düzeltmek istediğim yazar. bursa zirvesinde tanıştığım güzel sesli bir hatunla karıştırdığım sonradan hatamı fark ettiğim, (#12061869)girdisi ile özgür ve duyarlı ruhunun bilgeliğine selam çaktığım yazar, hoş gelmiş, sefalar getirmiştir.
  ... inanna salome
 10. 10.
  radyodaki ses tonundan yola çıkarak görüşünüşünü gözümde canlandırmaya çalıştığım insan.
  ... bulyahani