bugün

Senden başlasınlar o zaman.
Elalemin s.ki bizi gerdiyse demek ki. Benim ağzımı gece gece bozdurmasanız olmuyor değil mi? Nötr kalmak diye bir şey yok mu sizin lügatınızda? Hayır bir konuda bu kadar saldırganlık, bu kadar vahşilik normal değil çünkü. Başka bir yazımda uzun uzun anlattım buraya da tek cümle yazayım. Bir insanın nefret ettiğini en çok dile getirdiği şey aslında baskıladığı şeydir.
Bu entry i senden beklemezdim kara hakan.

Eşcinseller ölmesin, kimsenin cinsel hayatı kimseyi ilgilendirmez.
ülkemizdeki insanların 1/2 si kadın, 1/2 si erkek. ortalama vatandaş mı eşcinsel, diye temel sorunsalı dile getirir.
Homofobik insanlar idam edilmeli. Bu ne cahilliktir.
biri demiş ki
"toplumun ahlakını korumak için idam edilmelidir"

Ben heteroseksüelim ve bir homoseksüel görünce ahlakım bozulmuyor ya da kafam karışmıyor.

Sanırım bunu diyen ne ya....rak yiyeceğini bilemiyor gay gördüğünde...
Gerek toplum ahlakı gerekse insan doğasını bozmaya çalışan bu güruh idam edilmeseler bile tedavi edilmelidirler. Tedaviye cevap verip normale dönmeyenleri toprağa göndermek daha mantıklı olur.
- son isteğin ne?
+ seni düzmek ehehe ( sonra tabureyi kendi tekmeler)
Eşcinseller değil de sağ gösterip sol vuran, halkı inim inim inleten ibneleri asın asabiliyorsanız.
işcinsillir idim idilmiliymiş. Yürü göt. Halk geçim derdinde sen ne diyorsun ibine.
Homofobiklerin koşa koşa geldiği başlık.
Ben erkeğim diye ortada gezip, elin karısına kızına yan gözle bakanlar silkilsin bence. Bu, eşcinsellerin idam edilmesinden çok daha güzel olur.
Gay Olduğu belli olmasın diye gaylere sallayanların akın ettiği başlık. işte içinizdeki dürtüleri bastırırsanız, böyle öfkeyle karışık ortaya çıkarlar. Halbuki sizin hemcinslerinizle ilişkiye girmenizin önündeki engel diğer gayler değil. onlar idam edilince kadınlardan hoşlanmaya başlamayacaksınız.
gizli eşcinsel beyanı.
işte bu yüzden bu ülkede özgürlük namına bir şey yok. yoksa her taraf turist kaynardı.
milletin bir talebi. evet millet istiyor.
referanduma gidilsin milletimiz versin kararı.
Benden olmayan ölsün mantığındaki gereksiz insanların istekleridir. Arkadaşım ben sevgilime aşığım, o da bana aşık aynı cinsiyetteyiz diye ölelim mi * emin ol hayatımda daha önce yaşamadığım kadar güzel duygular yaşıyorum belki de senin hiç yaşamadığın, yaşamayacağın duygular. Ama umarım bir gün sen de sevgi görürsün de birbirini seveen insanlardan nefret etme hastalığından kurtulursun. Merak ettiğim bir şey daha var ama hoşlandığın kız eşcinsel olduğu için red mi etti seni sebep bu mu?
Hayatı sadece kendi gibi olanlardan ibaret olarak sanan, sadece kendisi gibi düşünenlerle yaşayan kişilerle iletişim kurmuş, yalnız, kimsesiz, kültürsüz, düşüncesiz, sığ insan beyanı.
götü sıkışan hemen idam diyor. anlamadım ki arkadaş.
Escinseller idam edilmemeli . Aksine escinsellere özgürlük verilmeli, hakları savunulmalıdır. Kanunen hakları arttırılmalıdır. Insanlar hickimseyi cinsel teecihinden dolayı yargılamamalıdır. Turkiye 'de de Kanada da oldugu gibi eşcinseller evlenebilme hakkına kanunen sahip olmalıdır. Aksi takdirde sırf toplumsal imaj icin evlenen eşcinsel erkekler olmaya devam edecek, mutsuz kadınlar, mutsuz evlilikler, bosanmalar olacak ve Ayşegül arkadasım gibi, magdur olacaklardır. Ayşegül de kocasının eşcinsel olduğunu öğrendi ve utancindan, cocugunun babası oldugundan kimseye bunu anlatamadı. Simdi annesinin neden babasından nefret ettigini bilmeyen ve caresizce umut ederek anne babasının birleşmesini bekleyen parçalanmış bir aile çocuğu görüyorum. Benim bildigim sadece bir kisi, belkide binlercesi böyledir. Bence baskılamak yargılamak yerine izin verilmeli. Herkes rahat etmeli.
önden buyur, bunu söyleyebilen kişinin cinsel tercihi ortadadır ve bunu saklanmak için çamur atmakta üstüne yoktur.
Eşcinseller sonuçta kimseye tecavüz etmiyor, onlardan önce hoca kisvesi altındaki sapık din adamlarını idam edelim(ensar vakfı).

Sonra hapşırdığında beyni burnundan dışarı düşecek kadar küçük olan oluşumları idam edelim.

Akabinde eşcinseller bize zor kullanarak hallenirse onları da idam ederiz.
Eşcinsellerin cinsel tercihini bu kadar kafaya takanlar genelde eşcinsel yönelimli olup kendine itiraf edemeyen tipler oluyo. Sizi gidi götçüler siziii içinizdeki eşcinseli salın olum kasmayın bu kadar.
görsel

Acımasız, hadsiz, tiksinç öneri.

Bunu isteyip, dile getiren homofobikleri verip, yerine, mandal ya da leğen alabilsek keşke!
Antalya yüzüncüyıl a gelde seni linç etsinler. . ağa oldu onlar ağa.
Padişahlara da gıyabında yargılama yapılsın mı?
Tecavüzcüler,,çocuk istismarcıları,hortumcular sallandırılsın mı?
Ben daha duymadım eşcinsellerin tecavüz zanlısı olduğunu.
Şu bizden olmayan yaşamasın düşüncenizi alın kafanızı da mabadınızdan ve pipinizden kaldırın...