bugün

erkek gibi cıkıpta kendilerini ifşa edemeyecek kadar korkak yazarlardır. escinsel olmuslarda hala adam olamamışlar.
(bkz: yazarlarla kafayı bozan yazarlar)
cinsel tercih ne de olsa.
(#7707073)
"uludağ haykır eşcinseller vardır" sloganlarıyla karşılanmışlar bakıyorum.

vay anasını!

edit: neyi eksiliyorsun sayın yazar yok mu lan eşcinseller? herkes mi homofobik sözlükte lan?
herkes gibi yazarlardir. yazarliklarindan once baskasini baglamayan sifatlari konuclandirilmistir sadece. hepsi oturup ne zamandir bekliyorlardi zaten "yoklama alinsa da baskasini baglamayan tercihlerimizi bir avuc bingildaksiza anlatmaya calissak" diye.
hemen kapı dışarı edilmesi gereken kültür yoksunu insanlardır. bunlar varken ben yazmaya korkarım ayol, ya arkamdan entry girerlerse?
seçimine saygı duyulması herkezin ama gol atmak varken yemek niye arkadaş
(bkz: herkes kendine eşcinsel)
(bkz: sahibinden modern kole)
cinsel tercihleri kimseyi ilgilendirmeyen yazarlardır. * *
kendini düzdürmeyi yazarlıkla bir tutmak isteyen biri.
tercihleriyle aşağılanmaması ve her yazar gibi yazdıklarıyla nitelendirilmesi gerekenlerdir.
kendi aralarında konuşurken "şu kadar aldığım günler oldu" diye muhabbetin geçmesi muhtemel olan yazarlardır.
"abi amma takıksınız insanların dinine cinsine, yahu baksanıza siz işinize!" diyesimi getiren kişilerce özeli irdelenen senin benim gibi insanlar.
(bkz: lezbiyen yazarlar)
eşcinsel yazmak.
(bkz: bayansı erkeğim lezbiyenim)

(bkz: bayansı erkek cenk)

http://alkislarlayasiyoru...9in-unlu-simasi-cenk-2011
derhal terkedilmelidir. utandırılmalıdır.
çeşitli haklarıda vardır. bu ülkelere gidilebilirse kendileri açısından mutlu günler beklemektedir. bizlerde mutlu oluruz.
(bkz: )http://translate.google.c...rg/wiki/same-sex_marriage
şayet türkiyedeler ise evlenemeyecek yazarlardır. *
sozlukta bir suru hodugun bir suru gereksiz entrysini biz heterolar gibi okumak zorunda kalan yazar kismi.herkesin dini kendine,herkesin seksi kendine arkadas.

edit:sadece seksi degil aski da hissi de tabi.affola.
şayet türkiyedeler ise birlikte yaşayabilecek yazarlardır.
bu konuya bakan kendinden şüpheleniyordur.
hiç beklemediğim biri eşcinselmiş. (bkz: unexpected) ( şaka ile karışık gönderme yaptım )
(bkz: küçük iskender)

o da zaten geçen hafta rahmetli oldu.
hastalıklı yazarlardır.

uzak durun.