1. 1.
  yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
  3 -4 ... peynirciks
 2. 2.
  (bkz: #6583810) nolu entrysinde eşeğin amına su kaçırmış yazardır. eşcinsellikle alakası yok bunun. ne düz bir ilişkinin ne de eşcinsel bir ilişkinin sözlükte tüm ayrıntılarıyla anlatılması hoş değil. ağzıma aldım, ağzına verdim falan ohooo sözlüğün adresi değiştirelim oldu olacak "uludagporn" yapalım?
  9 -1 ... ayyash maghanda
 3. 3.
  gece gece hayretler icerisinde biraktiran yazardir. saka veya ciddi fark etmez harbi ilginc. ne diyelim allah kendisini mutlu mesut eylesin yavuklusu ile. ama bana öyle geliyor ki yazdigi yazida ben yaptim demiyor bunlari yasamamaktir bana göre diyor. valla meraklandim iyice yapan kendisi mi? yoksa sadece durumu mu anlatiyor ? cevap istiyorum.

  hemen edit: muhtemelen dikkat cekmeye calisan bir troll, ilk kürtleri asagilamaya calis, tutmayinca top rolu oyna. yakisiyor ne diyeyim.
  5 -2 ... hayret bu sefer ucurulmadim
 4. 4.
  escinsel iliskiyi anlattigi basligini ilgi cekmek icin actigini dusundugum, bir cesit troll.
  3 -1 ... gezegeninizin adami olun
 5. 5.
  ilgi çekmek için dört dönen kişilik.
  3 ... keles101
 6. 6.
  akillisi bizi bulmaz deli yakamizdan ayrilmaz yazari.
  3 ... kismetsiz
 7. 7.
  cinsel kimliğinden utunmaması neden insanların zoruna gidiyor anlamadığım kişi. size ne ulan?

  ayrıca ilgi çekmeye çalışıyor bile olsa gelip buraya "ilgi çekmeye çalışıyor!!1" diyerek neyi ispatlamaya çalışıyorsun ki? düşündüğün gibi ilgi çekmeye çalışıyorsa bile çalışmakla kalmayıp çekmiş ki buradasın işte.

  edit: beni kötüleyin o sorun değil de, yeter ki buraya bu adamın yazdığı hikayedeki partneri bir kadın olsaydı, veya kendisi kadın anlattığı hikayedeki partneri erkek olsaydı yazmayacağınız şeyleri yazmayın. kimsenin cinsel tercihine karışmaya hakkınız yok.
  8 -3 ... mevta
 8. 8.
  artık sen benim kölemsin.

  bunlar ondan duyduğum son sözlerdi. haklıydı da üstelik. kölesiydim onun. ne isterse yapacak, hiçbir isteğine karşı çıkamayacak bir köle. ''bunun tadına alışan, bırkamaz aslanım'' demişti. onun kölesi olmak, onun tarafından aşağılanmak ve her fantezisine, istemediklerime bile rıza göstermek, benden çok şey alıp götürmüştü. oysa ilk sevişmemiz ne kadar da inanılmazdı. onun naif sözleri, masum bakışları ve bencillikten uzak hareketleri, beni kendisine aşık etmeye yetmişti. peki değişen neydi? o inanılmaz adam nasıl da duyarsız bir para avcısına dönüşüvermişti. şimdi aramıyor. telefonlarımı da açmıyor.

  ben hala kölesiyim onun, ama artık satılık ve üzgün ve yitik.
  2 -4 ... sahibinden modern kole
 9. 9.
  eşcinselliğini kölesiye yaşayan yazar.entrylerinin konusu hava,cıva olmasına rağmen yalın ve duru bir anlatımı vardır.
  6 ... viki portmanto
 10. 10.
  cesur bir tavrı, yalın bir anlatımı olan yazar kişisidir. gayliği başka bir tartışma konusudur. homofobik olmayın beyler.
  edit: imla
  1 ... olricc