bugün

Hacı dayıma benden bir jartiyer.
görsel
bana zındık demiş şahıs. siz çok müslümansınız da ne oldu dayı. 18 yıldır yemediğiniz halt kalmadı. utanmadan hala para dileniyorsunuz.
Dede oflu’dur bulaşmayın derim zira hükümetin yarısı oflu ayrıca teknoloci bakanı muhterem dedemizin yienidir, şaka yapmıyorum.
(bkz: kişi kendinden bilir işi) diyorum.
65 yasaklamasına takılmış, evden çıkamayan, gavur icadı interneti torunundan öğrenmiş dededir.
dede sen umreden geldikten sonra kaç gün yurtta kaldın? ya da kaldın mı hiç? bak insanlara virüs bulaştırmak büyük günahtır. insan öldürme ile eş değer günaha sahiptir. virüsü okuyup üfleyip öldüremezsin. yine üniversite okumuş gavurların bulacağı aşıya muhtaçsın.. selam ve dua ile
görsel

Dede sakin ol yaşıtların umrede corona kaptı sen hala neyin derdindesin aq.
tarzı, uslubu agresif olsa da (neticede karadeniz insanı) varlığı yazması güzel şey.
çaylaklığı üzmüştür.
Üç kere hacca gidip gelmiş.
ağzından küfür eksik olmamakta. hayatta tek övüntüsü karadenizli olması.
Adı üstünde ezer geçer sizi adam.
Yaşlı başlı adama yakışıyor mu bunlar dede? Ne olursa olsun çoluk çocukla bu tip muhabbetlere girmek hiç yakışık kalmıyor.

Büyümemişsin dede hala 18 lik bir ergen gibi davranıyorsun.
4 tane imam nikahlı karısı vardır.. rakamı sallamış olabilirim. çıksın kaç tane olduğunu söylesin.. sünnet sonuçta ayıp değil. açıklasın
Kötü bir ihtiyardır.

Kıçı boklu menzil şeyhine kulluk eder.

https://youtu.be/7cb87MZRJuQ
badelenmekten beyni sulanmis vatan haini.

Once fetonun gotunu yalar boyleler, sonrada gelir, vatan millet edebiyati yapar.
hakedene küfreden, hakedene dua eden birisi benim ilk izlenimim.
bence yinede küfretme abi sen. günaha gireceksen buna değsin.
mesela ben zina yapmam ama adriana lima olsa affetmem.
--spoiler--
ulan ne bereketli adamım. adıma başlık açılınca bütün yavşaklar üşüşüyor.
--spoiler--

senin gibi boku bulunca, butun sineklerin konmasi normaldir.
--spoiler--

beni zall bile silemez.götü yemez. benim arkamda devlet var.sözlüğü kafasına yıkarım.
4 tane of' lu bakan var. sırtım sağlamda.

--spoiler--

Aynen aynen t.c.devletinin bakanlarının işi yok senin arkani toparlayacaklar. şu entryle bile savcının karşısına çıksan hiç affın yok. Nüfuz kullanma veya nüfuz kullanmakla karşı tarafı veya insanları korkutma kanunlarimizda suçtur 2 yıl hapis cezası vardır..
Bakınız - TCK 255 madde.

Bakın arkadaşlar bu tip kişiler bildiğiniz trol hesaptır. Sizi korkuttugunu sanıp size istediği gibi hakaret etme hakkını kendinde görür.

Size nacizane bir kaç tavsiye vereyim bundan sonraki hayatınızda (malum artık dijital çağdayız) bol bol işinize yarayacaktır.

Bakın öncelikle böyle tiplerle muhatap olunmaz. bu gibi kişiler dikkat çekmek için her turlu hakareti kendilerinde hak gorurler. Bu nedenle ben bu tarz insanlarla muhatap olmam. Ha oldu ki muhatap olma zorunda kaldım ve bana da bana küfür etmiş olsun dışarda da peşini bırakmam.

Hukukta of'luymus pofluymus yemez arkadaşlar. Adliyeleri bir görseniz nice taşaklı adamlar hakim savcı karşısında kuzuya dönüyorlar.

Her neyse Artık hukuki süreçler eskisi gibi işlemiyor. Savcılığa vereceğiniz bir dilekçe (eğer terörle iltisaklı değilse) maksimum 15 günde işleme koyuluyor ve savcilarımızın hala %80'i vatanına bağlı atatürkçü kişilerdir.

Hepinizin eli klavye tutuyor açın bir word sayfası size hakaret edilen entrynin linkini, ekran görüntüsünü kendinizin ve size küfür eden kişinin nickini ek olacak şekilde bir döküm yapın ve size en yakın savcılığa gidip bırakın. Yapmaniz gereken sadece budur atla deve değil. TCK'nın 125 den 131 e kadar olan maddeleri tamamen hakaret suçlarıdır ve savcı sizin adınıza bu maddeleri dayanak gösterip iddianamesini hazırlayacaktır.

Yapılan fiil sabitse savcı,küfür eden kişiyi önce ayağına ifadeye çağırır tipini hal tutum ve davranışlarını süzer sonrada yazılı ifadesiyle tutanağını alip iddianameyi hazırlar ve mahkemeye gönderir bundan sonraki süreçte her iki tarafa tebligat gider ve mahkemece suçu sabit görülürse ki küfür suçu sabittir bu kişi ceza alır. Ceza, varsa daha önceki işlediği suçlara bagli olarak tuvalet temizlemekten tutun da hapis cezasına kadar hepsi olabilir.

inanın çok zor bir süreç değil bu süreçte yardıma desteğe ihtiyacı olan kardeşlerime seve seve yardımcı olurum. Bu tarz davalarda avukata bile ihtiyaciniz yok bilginiz olsun.
Beli bükük, düz yolda bile yürüyemeyen, ahı gitmiş vahı kalmış bir dededir.
Yaşlılıktan zaten dolu olmayan beyni iyice kabuklaşmış olup, Hayata olan hıncını bu mecralardan çıkarıyor.
Sözlükteki çoğu tipten adamdır. Evet.
dikkat olun birazdan küfür yağmur olur yağar

ofliiiiiii.