1. 68.
    öldü galiba ses seda yok eeee sinirlendirdiniz of'luyu şeker 400'e vurdu sonra kalp krizi ve ilahiler eşliğinde mevta .

galiba norveç'e götürmüşler cenazeyi orada viking geleneklerine göre uğurlamışlar..

bir sandala konulmuş bolca odun,çalı sonra denize salınmış sandal amcaoğlu mustafa yanar ok atmış sandala ve muhteşem bir sahne.sonra ahali yeli araba ile dönmüş.

odin senin yanında olsun valhalla'da ...

amen ..
    ... baris hemen simdi
  2. 67.
    ses seda yok patlıcan burunlu'dan adamı şekerden götürdünüz yada inme indi.

aloooo ses ver , allah'ın çirkini.
    ... baris hemen simdi
  3. 66.
    evet çabam sayesinde galiba tabi çaylaklıktan yazarlığa geçti, hakkının hakkını hakkı ya vereceksin ,o kadar...

ama bu dayanamaz namazı falan unutur yine insanlara küfür eder.

nede olsa memleket of çıkar kof.

hadi bakalım,rast gele. bu arada maraba bek burasıda atamın dedemin mülkü ,tapulu ..https://www.bitmezat.com/...op/31/Product/4332/31.jpg

bu arada tengir gibi dost görünüp arkadan vuran olmayız..
    1 ... baris hemen simdi
  4. 65.
    vallahi moderatörler taraf tutuyor tengir tungur denilen zatı kolluyor gibi geldi bana.

iki küfürbaz da millete ana avrat küfür etmişti ** ama tengir 5-6 günde yırttı (ben cahil dedim 5 gün yedim anlayın) of marabası sözlük küfürbazı hala çaylak 15-20 gündür.. ..

olmadı sözlük olmadı ben of marabasının yerinde olsam hemen bakan amcaoğlu'na gider çaylaklığım tengir'den fazla oldu basalım emin'in inşaatını derdim. (bkz: hayati önem taşıyan devlet meseleleri)

arkadaşlar bu konuda bana da düz küfür eden of'linin yanındayım zaten yazmıştım tengir'in hem küfrü hem çaylaklığı pilan olayıdır..

mod'lar ve tengir pilan yapıyorlar pilan.

https://youtu.be/wQxEqkB0ljM?list=RDwQxEqkB0ljM
    ... baris hemen simdi
  5. 64.
    gördüğüm kadarıyla küfür etmeyi marifet sanan ancak yüz yüze gelinse küfür ettiği insanların yüzüne tek kelime edecek cesaret artığı olmayan bir hanım evladı.

bak ben sana ne diyeceğim sıfatsız; senin milletin anası hakkında söylediklerini öncelikle senin ananın mezarında uygulamalı olarak yapmalarını dilerim.

bunlara ek olarak, bakan akrabam var falan diye geziyorsun ya, senin bakan akrabanı da, mezardaki ananı babanı da, karını kızını çoluğu çocuğunu halanı teyzeni enişteni de topluca üst üste koyar, o küfür edişlerindeki gibi yaparlar, tek kelime edemezsin.

çünkü sen ve senin gibi şerefi beş para etmez sülükler etek öpmeye alışmışsınız.

parasını verdiğimiz sürece tüm sülaleni satın alabiliriz.

ama çok küfür ediyorsun, fazla açılma derim, yarın ne olacağı belli olmaz, ummadığın taş baş yarar.

(bkz: el siki görmeyen kendi sikini keser sapı sanarmış)
    1 -1 ... mcmlxxxvii
  6. 63.
    (#42527526)
    of marabası ,oku diye yapıştırdım vallahi birde şamar atarım fukara sümüğü gibi duvara yapışırsın anca ıspatula ile kazırlar.

bu arada trabzonlu imişsin.

bak burası büyük dedemin atamın tapusunda ( .https://www.google.com.tr...&ust=1575916994759342)

bana ancak o da belki bir kaldırım taşı düşer,o ayrı ..

çok önemli ek not; araştırdım sözlükte laf yarışı yapıp küfür etmekten namazı kaçırıp oruçtan oluyormuş,gitti cennet.
    2 ... baris hemen simdi
  7. 62.
    Müslümanım diyip

Millete söven biri
    Büyük ihtimal de birinin feyki.
    4 ... gerukfahri
  8. 61.
    iyi yazmalar kalitenizi çekemeyenler sizi kızdırmaya çalışıyor kaleminize kuvvet.
    -1 ... nick koymayi unuttum
  9. 60.
    Dede allasen bırak sözlük işlerini. Bak ben küçük bir çocuğum, korkuyorum nine olunca da senin gibi sözlükte yazmaya. Şu an en büyük korkum senin gibi olmak.

Bir dede pardon yazar, iyi yazm.. yok diyemeyeceğim.
    2 ... daisy jophiel
  10. 59.
    Süleyman demirel gibidir emmi. 7 kere gider 8 kere gelir. Severiz..
    3 -1 ... gazeloglu