1. 1.
    30 Ağustos zafer bayramı'nda onuncu yıl marşı'nın; bilimum club ve disco'da hasta siempre'nin ve enternasyonel'in remix'ini duyduktan sonra bağcılar'da oto sanayi'de bir arabanın teybinden yükselmesiyle beni dumurlardan dumurlara sevk etmiş olan remix. dinleyen vatandaşımızın da böyle alabildiğine kelli felli bir amcamız olduğunu belirtmek isterim*.
    -3 ... leggare
  2. 2.
    yapanı bulup kafasını duvarlara vurmayı gerektirecek şey. günahtır.
    (bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
    3 -9 ... yavuzum
  3. 3.
    günah mı değil mi bilemem ama resmen ayıptır. dünyadaki her dine saygı duymak gerek. birileri gidip kilise çanında dansöz oynatsın o zaman ne olacak, onu merak ediyorum.
    4 -1 ... stennlord
  4. 4.
    (bkz: ezan eleştirilerine karşı kilise çanı jokeri)
    2 -5 ... kamasutra denedim begenmedim
  5. 5.
    dinsiz imansız vicdansız bir dj'in yediği boktur.
    *
    2 -1 ... happylover
  6. 6.
    müthiş düşünce. bununla bütün avrupa'yı kasıp kavurabilir, billboardlarda tepeye oynayabilir, herkesi müslüman yapabiliriz. derdimiz bu değil mi zaten. herkesi müslüman yapmak, oluverin işte olum. bak ne güzel.
    (bkz: ezanli basketbol turnuvasi tanitimi)
    (bkz: new age islam)
    1 ... tralliani
  7. 7.
    bir dönem dj akman furyasıyla birlikte gelen rivayet. herkesler tarafından söylenen bir geyikti. ''olum, dj akman ezanın remixini yapmış, allah'sız hayvan'' şeklinde. lakin bu remixi ne gören ne duyan olmuştur yıllardır uslu durup şirinler'i görme umuduyla yanıp tutuşan yavrucak gibi.
    1 ... cheapdeath
  8. 8.
    yapan kişi cehennemin ön sıralarından kendine yer edinmiştir.
    2 -1 ... piercingli gitarist
  9. 9.
    şudur efendim.
    https://video.uludagsozluk.com/v/orospu-çocuğu-99452/

2 -9 ... necati bilader
  10. 10.
    kafasını duvara vurma, kesme gibi terimleri görünce kesinlikle islamiyetin ezanının remixidir. sen adamların kilise şarkılarıyla clubta çoşuyon ama haleluyah diye hoplayıp zıplıyon dana gibin.
    3 -2 ... amamoslavida