bugün

iki günde yazar olmanın yasaklanmasının gerekliliğini göstermiştir.

(bkz: bi bitmediniz amk)
(bkz: Derdini sikeyim butonu)
(Bkz: derdini sikeyim)
(Bkz: ateist olunca kendini havalı sanan mal)
Hı hı oldu.
görsel
bu ezanlarki şehadetleri dinin temeli
ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli

anlayın artık
burası müslüman memleketi
o ezanlar bu memlekette okunsun diye bu aziz millet binlerce şehit verdi
sizin gibi şerefsizlerin bunu anlaması mümkün değil
bu ezanlar bu memlekette kıyamete kadar okunacak
rahatsız oluyorsanız siktir olup gidebilirsiniz .
estetik olmak isteyen andaval söylemi. yüzündeki uzuvlarının yerini değiştirmek istiyor bu angus.
aynısını ateistler nasıl yapsın amk diye düşündüren saçmalık.
validene sövmek gibi olmasın diye sövmüyorum delikanlı. tamam gençsin, heveslisin, çiçeği burnunda ateistsin anladık. ama yaptığın ayıptır. ha senin ufak beynin anlamaz ayıptan belki o yüzden biraz daha açıklayıcı bir şekilde anlatıyorum. halk arasında yapıldığında/söylendiğinde halktan olumsuz tepki alacak davranışlara ayıp denir. hatta bu yaptığın ayıptan da öte kin sıçmaktır. sıçma arkadaşım. benim görebileceğim yerde ağzından sıçma. midem kaldırmıyo. kusasım geliyo.

ayrıca peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş, ergenlik çağına yeni girmiş, yüzü sivilceli, evlat olsa sevilmez, oksijen olsa çekilmez, şeker olsa emilmez, yerde görülse üstüne basılası, büyük ihtimalle dikkat çekmeye çalışan yazarımsı primat isteğidir.

(bkz: çok ayıp ediyorsun amına koyayım)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

[edit: öldü mü? ölmediyse devam edicem]
Valla yersen. Yemezsen siktir git.
aklının üstüne oturan söylemi.
boktan demen zaten cehaletini saygıszılığını gösteriyor ama azan kalkmalı herkes müslüman değil eşit değil rahatsız olanlar var desen anlayışla karşılanırdı kültürlü insanlar tarafından
zavallıca başlık açıp, kendince dikkat çekmeye çalışan insancık beyanıdır.

bırakalım da biraz daha oynasın kumunda. büyüyünce dikkate alırsınız.
bişey kaybetmeyeceğimizi düşündüğüm eylem.