ezginin günlüğü grubunun egzotik solisti. an itibarıyla trt 4 de müzik ziyafeti vardır.
muğla merkezdeki ezginin günlüğü konserinde kendisini pür görebilmek uğruna atatürk büstüne tırmanmama sebep olmu$ ses ilahesi. o nazenin duru$, o birbirinden ayrık rakseden kollar, geni$ omuzlara çığ gibi dü$mü$ saçlar.. sahnede bir kuğudur o.
feyza erenmemiş'i aratan...
dünyadan bezdikçe dinleyip bir nebze moral bulduğum sığınılası ses.
http://www.youtube.com/watch?v=X6bBtAmLWGE
sahnede şarkı söylerken oynamasa daha bir iyi olur diye düşünmekteyim...sesi de kemdisi de güzeldir.yine de eski ezginin günlüğü şarkılarını ondan dinlemeye alışılamamıştır..
çocukken oynadığım en zevkli oyun komşunun çocuğuyla eylem yapar bütün gün birbirimize atardık *
1980 şarkısındaki performansıyla beğeni toplayan hatun kişi.
muazzam sesli bayan. kendisini öyle çok seviyorum ki kelimeler yetmez.
zerafet abidesi.sesi mi kendisi mi daha güzel diye düşündüren...
ezginin günlüğü nün hüsnü arkan ile birlikte vokal grubunu oluşturan insan. ayrıca kendisini bulup evlenme teklif etmek istiyorum sözlük...
şarkıları bir prenses edasıyla söyleyen kadın. tam bir zerafet abidesi. sesi bizi gözbebeğimizden yalayarak, ufuk çizgisine teğet çizdirdikten sonra gök kuşağının altından geçirip hayata döndürür.
ezginin günlüğü'nün 2002'den beri sahne ve albüm vokalistliğini yapan kadın yorumcu. bilenler kendisinin genellikle 1980 performansından tanır ancak kendisinden dinlenilmesi gereken şarkı için (bkz: kopan bağ)
kendisi 1977 doğumlu olup evlidir ayrıca. (bkz: hastasıyız)
özellikle altınoluk konserinde aşk bitti şarkısını canlı olarak bir başka güzel söylemiştir.
http://video.mynet.com/pr...gunlugu-ask-bitti/368334/
sadece sahnede güzel hatun. o büyüleyici sesi olmasa, yakından ve özellikle makyajsız bir güzelliği yokmuş. yıllarca kanmışız ama yine de seviyoruz kendisini.
makyajı olsa da olmasada sevilecek şahıstır. bir asilik var bunda, kısa küt kesilmiş saçlarıyla daha da çekici oluyor ayrıca, kızıl hali de hoştur mesela.
sesindeki o tılsımın kaynağı nedir, bilemiyorum.
bir de gebzeliymiş, ne hoş.
internetteki fotoğraflarına kanmayın. çok tatlı çok hoş bir kadın. deniz gibi de bir sesi var.
11. eczacılık kongresinin yapıldığı ankara rixos otel'e hoş bir seda bırakmış elf kadını. çerkez olduğunu düşündüm.

ezginin günlüğü grubunun vokalidir.
Güzel bir bayan lakin vasat bir ezginin günlüğü şarkıcısı. Azeri türküleri çok daha iyi söylüyor.
15 şubat cuma günü izmit sabancı kültür merkezinde konser veren ezginin günlüğü adlı grubun solistidir. sesiyle beni benden almış fevkalade bir sanatçıdır.
dünkü ezginin günlüğü konserinde bi kez daha aşık olup evlenmek istediğimi farkettiğim.
ulan hatun 30 santim önümden geçti konserden önce böyle güzellik endam yok mınakoyim. Kısık sesle ''eylem ablaaa'' diyebilmekle yetindim. Asil kadın abi.
hemşerim olur, gebzelidir.
ezginin günlüğü solisti. sesi dinlenesi, kendi izlenesidir. kısa saçın yakıştığı ender kadınlardandır
gülüşüne kurban olunası, sesi martıların kanat çırpışlarını anımsatan ezginin günlüğü solisti... Yerim...