bugün

texası sevmenize yol açan gruptur kendileri.sözsüz müzikleri insanı alıp götüren,huşu içine sokan cinstendir.denemek isteyenler için:

http://www.temporaryresid...s/explosions_lookinto.mp3
mogwai ile birlikte post rock'ın kralı sayılabilecek güzellikte enstrümental müzik yapan, ciddi anlamda kendisini insana bağlatan, huzur veren, rahatsız eden, türlü duygu karmaşalarını insana aksettirebilen amerikalı grup. diskografileri:

2000 How Strange, Innocence
2001 Those Who Tell the Truth Shall Die, Those Who Tell the Truth Shall Live Forever
2003 The Earth Is Not a Cold Dead Place
2005 the rescue
2007 All of a Sudden I Miss Everyone
magic hours ve time stops başta olmak üzere bir yığın muhteşem şarkıya imza atmış "gökyüzündeki patlamalar"dır kendileri..
(bkz: first breath after coma)
(bkz: your hand in mine)
bunu seven bunlarıda sevdi:

(bkz: 65daysofstatic) (bkz: A Silver Mt Zion) (bkz: Clannad) (bkz: Death in June) (bkz: Do Make Say Think) (bkz: godspeed you black emperor) (bkz: In Extremo) (bkz: Mono) (bkz: Of The Wand And At The Moon) (bkz: Penguin Cafe Orchestra) (bkz: Sigur Ros) (bkz: Sol Invictus) (bkz: The Incredible String Band)
gerçekten yardırmış bir gruptur. vokalsiz de mükemmel müzik yapılabileceğini kanıtlarlar.
(bkz: six days at the bottom of the ocean)
those who tell the truth shall die
uyurken... uçakta bulutların üstünde bir maceraya giderken... bir daha dönülmeyecek bir ülkede, bir daha görülmeyecek bir sevgili bırakırken... bilmediğiniz bir yere giden yolu takip ederken, yol çizgileri gözlerin önünden akarken... hep ruha elleriyle dokunarak eşlik eden, hülyalar yaşatan insanlar.
(bkz: The Moon Is Down)
your hand in mine ile beni benden alıp diyar diyar gezdiren bir grup amerikalı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.