bugün

evli kadınlar da erkeklerini başka kadınlarla beraber olacak kıvama getirmesin efenim. karısı firijitse adam ne yapsın. adam yapmayı kafaya koyduktan sonra mutlaka yapacak birini bulur.
kevaşedir.
olaya kadın tarafından bakmamak lazım. evli kadınlarla beraber olan erkekler de var. bu ikisi aynı şey. kınayacaksanız ikisini de aynı kefeden kınayın.
Ne evli kadınlar var hepsi cadı. Hele çocuk olduktan sonra seks meks hak getire, şeklinde aileler çok fazla...

Esas kocasının parasını kullanan, evli olduğuyla, nafakayla, çocukla adamı tehdit edip "ciğerini sökerim senin " diyen evdeki kadın olur. Yüzde 99 böyledir bu.

Sen evliyken seninle beraber olan kadın kendi isteğiyle seninle beraber olur, benim alman bira arkadaşlarım arasında da var, "ulan şimdi sizinle içmeden kalkıp, cadının yanına gidecem ya, ona üzülüyorum " diyen...biz de ona aynen öyle diyoruz, "boşan olm o zaman " diyoruz...o da "manyak mısınız lan siz, ebeminkini tersten gösterir o zaman" diyo...

Seks yok, sevgi yok, bazen sabahları "günaydın " bile yok...Ama şunu öde var , bunu öde var, kavga var, suçlamalar var, yediğine içtiğine karışma var...

Öyle durumda sana gülümseyen bir kadın olsa, sen ona "ben evliyim " diyebilir misin?...

Evli kadınlar genellikle kocalarını "esir" alırlar. Boşanmaya kalkınca altından arabanı, başının üstünden evini "çocuk" bahane ederek alır, hayatını kaydırır senin...

Ama sizin daha bunlara kafanız basmaz. "büyüyünce " anlarsınız...

Her evlenmiş kadın "melek" tir lafı, dünyanın en büyük yalanıdır.
Buradaki en büyük suçlu evli erkektir. Sonra kadın gelir. Ayrıca herkes para yiyor demiş ama şöyle bir şey var; kadınlar bu erkeklerle para için beraber olmuyor üstelik erkeğin maddi durumu da genelde kötü oluyor. Burada sanırım olay psikolojik ve biraz da fanteziye kaçıyor. Kadın; evli bir erkeği ayartabilmiş, yatağa atabilmiş olmanın gururunu ve zevkini yaşıyor. Bir süre sonra da sıkılıp basıyor tekmeyi. Açın bakın haberleri. Boşanma davalarına, tehdit olaylarına falan. Aynen dediğim gibi milyon tane olay görürsünüz.
bu kadar dünyacı ve nefsine yenik düşen insanlardan nefret ediyorum. ayrıca empati yeteneğinden yoksun insanlar bunlar. kendi başına gelse ne hisseder düşünmez bile.
en çok hastane ortamlarında dönen dolaplardır.
erkekte kadında suçlu ama hadi erkek adi şerefsiz şeyine sahip çıkamıyor. ya kadına ne demeli hem cinsine ihanet ediyor. birlik olamayan muhalefet gibi kadınlar iktidar karşısında yenilip eziliyorlar sonra erkekler suçlu.

mesela kadın gidiyor adamı ayartıyor sonra eşine sende kocana sahip çıksaydın diye çemkiriyor. erkeğe de karını boşarsan senle o zaman beraber olabilirim yoksa sen evli bir insansın kusura bakma de.

parası mevkisi var diye sahipli adama kanca takıyorlar kadınlar. mesela evli bir arkadaşım vardı salak gitti eşini aldattı çocuğuda vardı boşandı sonra öbürüyle evlendi sorsan buda eski eşinin aynısı ne oldu evdekinin kıymetini bilmedi sürünüyor şimdi gerçi selamı sabahı kestim.
Başka bir kadının elinden kocasını almak cazip geliyor olabilir , kadın da biraz bu diğer kadınları ezme duygusu vardır. Ruhunu ve kalbini güzel duygularla beslememiş, aile terbiyesi görmemiş kızlar bunu daha çok yapar. Karşılıklı birbirlerini kullanırlar iste. Araya aşk girdiyse yuva yıkılır , kazanan olmaz.
Başka bir erkek bulduğunda direk onunda yatağını ısıtacak kadındır.
Yani karılarını aldatan erkekler.
evet zaten tek problem gunduz sevismek karanlik hanim.
bir gunde iki gece olsa sorun olmayacak.
Peki evli olduğu halde başka kadınlarla beraber olan erkeğe ne demeli. Burda tek suçlu kadın değil erkek de suçludur.
Yuva yıkmaktan çekinmeyen karaktersiz kadınlardır. Bencildirler, sadece kendini düşünürler.
Yuva yıkmaktan çekinmeyen karaktersiz kadınlardır. Bencildirler, sadece kendini düşünürler.
sorun erkeğin sorunudur, evli erkekle birlikte olan bir kadının bir sorumluluğu yoktur.
çok gördüm bu kadınları. genelde ilişkileri bittiğinde çok üzülüyorlar. ayrıca evliyken başka kadınla birlikte olan adamdan daha az şerefsiz değildirler.
Kadın ya da erkek olması fark etmeksizin karaktersizin tekidir. Kimi evlenemiyor, yuva kuramıyor kimi de gidip böyle elindekinin kıymetini bilmiyor işte.
Bir gün kendilerinin de aynı durumun mağduru olacaklarını bilmelidirler.
'' keser doner sap doner gun gelir hesap doner '' bu durum için kullanilan bir sozdür. Ne yaşatırsan elbet bir gün yaşarsın.
aldatmak karakterle alakalı bir durum. karaktersizlik demekten korkarım, kimin ne yaşayacağı belli olmaz.

ama aldatmanın altında yatan onlarca sebep olabilir, bunu direkt karaktersizlik demek çok saçma.
Mide not found.
ekseriyetle çok güzel olurlar.
Mesela ben de bu başlığı evliyken başkasıyla beraber olan erkekler olarak okuyorum napıcaz? Evli erkeğin başka kadınla beraber olmasında sorun yok çünkü, kadına vurgu yapmakta haklısınız.
alemden sizlere neki alemin avukatımısınız değilsiniz.