bugün

hakkaten lan benim aklıma niye gelmedi diyerekten hayıflanmama sebep olan arayış. yarın öğretmen lisesinin önündeyiz beyler.
evliliğe ticari anlaşma gözüyle bakan birinin eylemi olabilir.
çocuğunu yetiştirecek kadının kriteri sadece meslek olmamalı değil mi.
siz de öğretmenseniz tabii durumdur. nolacağdı ya?
faydalı olabilir. mis gibi iş, geliri fena sayılmaz. 3 ay tatil.
daha ne olsun.
eğer mesleğiniz askerlikse sağlamanız gereken üç koşuldan biri ve en elzemidir. Siz Türkiye'de diyar diyar gezerken göçebe yaşama uyum sorunu çekmeyecek yegane meslektir. (Diğer koşullar ise; 2-Renault marka araba. 3-Ray-Ban marka gözlük.
birde branşını da seçebilme ihtimali varsa. Bayağı faydalı olabilir.
sanırsam artık 3 ay tatili olmayan meslektir, meb yata yata öğretmenlik yapmasınlar diye bir şekilde okula getiriyor, ve öğretmen kız arayanlara tavsiye mümkünse atanmış falan olsun kpss ile uğraşmayın sonra.
eski tadı yok öğretmen kızlarımızın boşuna uğraşmayın derim.
atanmamışlarıyla hiç uğraşılmayacak, atanmışları da elde varsa kaçırılmayacak, bayanların evhanımı gibi görüldüğü meslek.
bir kadının yapabileceği en iyi meslek öğretmenliktir zihniyetinin erkeklerde zuhur etmiş arayış hali. 18-19 yıl sonra kızı üniversiteye gideceği zaman da öğretmenlik bölümlerinden başkasına izin vermez bu adam.
öğretmen erkeğin yaptığıdır. *
küçük hesap adamı olmaktır.
baktığın zaman ileriye yönelik bir mantıklı harekettir ki kendimce onaylarım böyle bir arayış içinde olmasamda mantıklı gelen bir durumdur buldunuz mu yapıştırın.
içinde bulunduğum kategoridir.
Özellikle doğu tarafında köylerde falan görev yapıp, batıya gelmek isteyen öğretmen hanımlar bana ulaşabilir.
Bir nikah ile Bursa'ya gelebilirsiniz. Tabi öncesinde birbirimizi tanıyacağız.
Beni zaten tüm sözlük tanıyor. swh.
bana da ulaşabilir.
bir nikah ile giresuna gelebilirsiniz.
Atanmış olsun bi de sınıf öğretmeni olsun.
en iyi ihtimalle inşaat amelesisiniz oğlum istediğiniz şeye bak.

1.50 90 kilo kızın 185 üstü atletik erkek arıyorum demesi gibi.
Eğitim fakiültesindeki kız ve güzellik yoğunluğu düşünüldüğünde akıllıca bir tercihtir.
Sizin köylü kurnazı hallerinizi çok iyi biliyor onlar. Hem calışsın para kazansın hem çocuk bakmaya, ev işine vakti olsun siz de keyif çatın dimi fırsatçılar sizi.
öğretmen dediğin meslek grubunun genel sosyokültürel ve entelektüel avamlığı herkesin malumu. sadece bir loser evlenir öğretmen bir kızla. manken gibi barbie bebekler dururken.
süper büyük gerizekalılıktır. genelde dünya görüşleri okul ve ev arasında sıkışmış kalmış oluyorlar.

dinleyeceğiniz muhabbetler şunlardır:
- norm,
- “fosiller” yüzünden puanımız yetmiyor, iyi okula geçemiyoruz,
- dersleri toplayamadım, boş yere okulda bekliyorum,
- çocuklar gürültü yaptı,
- kurs ve sınav görevi alıp ekstra para kazanıyorum,
- falancanın karısı bilmem ne hocam okula hyundai jiple geliyor, ben de istiyorum..
- evlenilecek kızım, çocuk büyütecek vaktim var, herkes peşimde (sanki memlekette beş sene devam eden bir tane evlilik var).

bunun beş dakikası sıkıyor, bir de bütün ömür çekmeyi deneyin.
Sağlıkçı kız aramaktan daha mantıklıdır. Üstteki kardeş belki de çürütmüştür tezimi ama özür dilerim okuyamadım.
Arkadaşlar meslekten daha önemli bir mevzu var.

O kadar evlenmiş boşanmış insan yapmayın etmeyin deyu uyarılar yapıyor.

Evlenmek için kız aramayın artık, lütfen.

Kızlardan uzak durun.

Yeter da.
bir öğretmen arkadaş bu durumu şöyle açıklamıştır: "koyunun etinden (maaş), sütünden (zamanı bol, tatili bol, evin işlerini aksatmaz, çocuklarını büyütebilir), yününden (eğitimli, kültürlü)" faydalanmak istiyorlar.
Erkekler icin konuşacak olursam : Eli yüzü düzgün kız arayın. Mesleği önemli değil.

Kızlar için konuşacak olursam : Zengin karakterli dürüst erkekler bulun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar