bugün

entry'ler (24)

çöp kutusuna oturan anlam veremediğim kişi

https://www.youtube.com/watch?v=JHoCjgrwR7Q

bursadan başka şehre gelen gence yumuşak denmesi

bursada oturuyorum üniversiteye bi kaç gün geç başladım daha ben gelmeden alay konusu olmuşum bile sürekli ters tepki verdiğim sorunsal hemen bi imalı bir bursalı darbesi yiyorum ama bursa gibiisi yok anlayamazlar anlatılamaz.

evlenmek icin öğretmen kız aramak

baktığın zaman ileriye yönelik bir mantıklı harekettir ki kendimce onaylarım böyle bir arayış içinde olmasamda mantıklı gelen bir durumdur buldunuz mu yapıştırın.

facebook ta bebeğinin ayağını paylaşan tip

özel bir şirkette çalışan yeni anne olmuş hafif zengin ama kendisi ağır olan tiptir.

sevgilisi olan kıza yavşamak

eğer kız mutsuz ise yapılabilir acımamda sahip çıkamıyorsa yapacak bişey yoktur demektir öyle lambada lumbada girebilecek bir duruda değildir tabi ince eleyip sık dokumak gerek.

fotoğraftan çirkinlik testi

çok gereksiz ve saçma triplere girilen bir program mantığı fotoğrafa göre yorum yapmaktadır ama şoplarla kandırılabilen gereksiz bir şeydir.

iphone 7

7 çıksada 5i alabilsek artık yoksa ömür boyu s4 mini.

türkiyenin en kötü kadın şarkıcısı

demet akalın hande yener hiç dinlemediğim ve haz almadığım insanlar.

televizyonda reyting kaygısı olmayan programlar

beyaz show reyting kaygısı olmayan programdır.

sevilmeyen kelimeler

mal öküz gibi kelimeler küfür et daha en azından ne olduğu belli olsun bunların ucu açık.

ezel

tuncel kurtizi daha da sevdiğim dizi janti bir dizimiz.

akp nin aslında dindar bir parti olmaması

din ile siyasetinin önüne koyması aslında buna uymaması kırsal kesimde ki insanlara ulaşmanın başka yolunu bulamadığı için izlediği politikadır çoğu insan hiç gündemden habersiz sırf bu sebepten oy veriyor naparsın güzel ülkemin güzel insanları.

sözlük yazarlarının akıllarının almadığı şeyler

ülkedeki paradır , nasıl nerde basılır hiçbir fikrim yok bide basan adam ufak hamlelerle kendine üç beş bişey basamaz mı.

durgun hayat kadını

görmüş geçirmiş , geçirilmiş hayat tecrübesi olan bir ablamız.

mustafa kemal atatürk vs recep tayyip erdoğan

karşılaştırılması bile saçma ama bunu bazı geri kafalı insanlar yapıyo atatürkün sahip olduğu 10da 1 zekaya sahip olsa tayyip bu ülke bu durumda olmazdı.

kedi

kaan boşnağın sevdiğim bir şarkısı https://www.youtube.com/watch?v=y2DKdIO_8EA

ismiyle çelişen şeyler

barış adında ki ırkçı çirkef insan (herhangi birine hitaben değildir).

kaçınılmaz olandan kaçmayı bırakmanın hafifliği

bir sigara yakıp bir demli çay içmektir.

tanga giyen kıza kötü gözle bakılması

ben bakmasamda gözümün takipçi ruhu ortaya çıktığı durumdur.

sozluk yazarlarindan aforizmalar

bugün bana yaşlanacak çünkü ben erkek sen kadın.