bugün

Yay ikizler akrep.
bu zamana kadar burçlarla evlenenleri yanılgıdan kurtaracak listedir.
yay lar ikide bir evlenmeyi erteler sevmez kafalarına diktir. kendileri özgürlük tanrıçası sanırlar o yüzden kendinizi kaptırmayın.

Edit
özellikle kızları çok tehlikelidir seviyorum der aşığım der o bu şu ama evlenmek diyin ce evet der ama aynı baba gibidir eveti le kalır.25 den önce evlenmez. Evlense de her boku yemek ister o yüzden amannn.
ben yay ım niye öyle diyosunuz ya. evde kaldım.
21. yüzyılda burç mu kaldı ama ikizler *
kova, koç ve yay.
Aslan.

Allah düşmanıma vermesin.
Neden herkes benim burcumu yazmış dedirtir.

(bkz: yav bu ikizler size ne etti)
Madem burçları ciddiye alıyorsunuz; her iki burç birbirini dengeler. Burç uyumuna dikkat etmek daha mantıklıdır.
Ikizler cok gicik oluyorlar hepsi degil ama cogu.
Batıl inancı anlatan bir başlık. Evlilik para aşk hiç birinin borçlarla ilgisi yoktur insanların kendini rahatlatmak için ürettiği şeylerdir
Yaydır. Ben bu kadar negatif, memnuniyetsiz, Kezban, vefasız burç görmedim. Ömür Geçmez.
Burçlara göre evlenenler varmış bunuda gördük neyseki bana uğramazlar ben o burçtanım evet o burçtan herkesin adını söylemeye çekindiği.
evlenilmeyecek burç yoktur, evlenilmeyecek insan vardır.
kimse boğa dememiş. o zaman benim kısmet niye kapalı ulan ?
Kesinlikle ikizler erkeği..
ikizler.....çok zekiler.
32 yorumda sadece 2 aslan diyenin çıkması sevindirici. toplumda aslanlara karşı olan önyargı kırılıyor galiba.

evlenilmeyecek burç kadını yay ve balıktır. erkek kısmını bilemem onu da kadınlara sorun.
ikizler kadını.
(bkz: ikizler burcu kadını)
Aslan burcu kadar egosu yüksek bir burç yok. Ben uzak durmanızı tavsiye ederim onların bencil dünyalarında kimseye yer yoktur. Yani bi kere kendi hayatınızdan ödün vermeniz gerekir. Bunu da kimsenin kolay kolay yapabileceğini sanmıyorum. Ayrıca millet ikizler yazmış ayıp oluyo yani ikizler burcu melek gibidir ya (!)
bir kova olarak benimle evlenilmeyeceğini garanti ederim.
Yanıt veriyorum e)Hepsi.
Akrep, koc,aslan, balik.
Kesinlikle ikizler burcu. Igrenc insanlar. oglak burcuyla evlenebilir hiçbir sorun yok.
güncel Önemli Başlıklar