bugün

imkansızlığa götüren soru.

Gothiğim, bir çeşit paganım, tarot bakıyorum, doğaüstü bilgilere erişmeye hep istekliydim, lucid dreaming ve telepatide başarılıyım, hatrı sayılır astroloji bilgim var.

Lakin iyi insanı sadece bakarak anlamaktansa ışınlanmak daha kolaymış gibi geliyor. Üstüne üstlük anlayamadığım gibi nerde orospu evladı var üzerime çektim. ilk bakışta aşık olup doğru insanı çekip mutlu olan da var tabi. demek ki bu farklı bir yetenek. Benim alanım değil. Ne büyük şans. Doğru aşk en büyük şans.
Kadinlari dustukleri hatalar

1 - "Ben bunu adam ederim".
Anlayamayız. Ama tanıdıkça “bu insanla gerçekten yaşanır mı?” Sorusuna evet diyebiliyorsak anlamış gibi olabiliriz bence.
BEN HiÇ ANLAMADIM.
HAKLISIN TEMANUŞKA. OLSUN ZARARIN NERESiNDEN DÖNERSEN KARDIR.
AYAK ORTAPARMAĞI BAŞPARMAĞINDAN BÜYÜK ORTA DÜNYA HOBBiTiNE BAK HÖHÖHÖH.
DEMOLAYIN HER ENTRYSi ANLAYIP iBRET ALANA BiR ŞiFRE.
Parmağında yüzük var mı diye bakarak anlarsınız *
Eşimin elleri pamuk gibiydi. Sanki hiç gün ışığına çıkmamış, hiç örselenmemiş. Adamın hayatını kararttım resmen. O zamanlar evden çalışıyordu. Ailem sigortalı iş diye tutturdu. Şimdi istese malulen emekli olabilir.

(bkz: swh)
son model bir arabadan inerken anlayabilirsin mesela.
Anlarsınız da evlenebilir misiniz o mechul.
evlilik teklifine evet derse evlenilecek kişidir. ben evliyken yanlışlıkla kabul etmiştim bi tane.
Kezbansa evlenilir demektir. Ömür boyu katlancaksan git evlen.
başaramadığımız eylemdir. 2 sene süren bir ilişkim olmuştu bayağı bir eskiden. evleneceğiz diye şey yapıyorduk. 2 senenin sonunda baktım evlenmeyi bırak nikah salonunun önünden bile birlikte geçemezsin o kadar başkaymışız.

kaldı ki bir bakışta tamam lan bu işte diyeceksin. evlenirsinde sonra işte esra erollara ne bileyim neydi o kadının adı fox tv de sapık programı vardı ezmeci miydi neydi onun programında oturuyorsun ortada mal gibi. millet seni parmakla gösteriyor "aaa bu davar işte o miheheheh" diye gülüyorlar falan..
tek görüşte kimse kimseyi anlayamaz. zaman geçer, tanırsınız, ortak yanlarınız olur. anlayışlı, saygılı, dürüst ve sadık ise oh mis. bas nikahı.
Bence evlenmemeliyiz.
ninem derdi dedeni ilk kez beni istemeye geldiklerinde gördüm. sonuçta çok güzel bir evlilikleri oldu şahit olduğum kadarıyla.
dibine bakarsin, ezik curuk falan degilse tamam, gorme kismi bitmis ama yetmez, simdi sira koklamaya gelmistir.
tarzından, kişiliğinden anlaşılabilir bence.
Dişlerine baktım pırıl pırıl , ellerine tırnaklarına baktım ve en son da göbüşüne baktım tamam dedim . Bu adam hem temiz hem titiz hemde midesini düşünüyor. Hemencik çektim aldım. Tabii öncesinde kampüste az peşinden koşmadım. (Çaktırmadan).
Bazıları için cevabı “ asla anlayamazsınız “ olur. Anca şapır şupur öpüşüp sarılanları seyredersiniz. Başka bir şey de olmaz.
anlaşılmaz tek görüşte. zamanla ev içinde nasıl sana karşı nasıl o zaman evlenip evlenemeyeceğini anlarsın. bir insanı dışından nasıl anladığın değil ömür boyu seninle yaşayabilir mi daha önemli bir soru olmalı.
yökş anlamak yetmez.