1. 1.
  söyleyen kisiye bakilirsa, inanilmayacak,ama tarihe geçecek bir söz....

  adriana lima, victoria's secret'in en begenilen modellerinden biri. brezilyali güzel, seksiligi kadar mütevazi kisiligiyle de taniniyor. öyle ki dogdugu yer olan salvador'da bir yoksullar evindeki kimsesiz çocuklara maddi yardimda bulunuyor, yurda da tamir masraflarinda yardim ediyor. kati katolik bir aileden gelen lima, seks ve evlilik hakkinda ise tutucu bir yapiya sahip. kendisine bu konuda sorulan bir soruyu; "evlilik kutsaldir ve sadece evlendigim erkekle seks yaparim. eger bunu kabul edemiyorlarsa beni istemiyorlardir." seklinde cevaplamis. vay bee
  1 ... novakatinamite
 2. 2.
  bayanlar için konuşmak gerekirse; bu tür insanlar kendi aralarında üçe ayrılır.

  1- bu grup annesinin göster ama elletme öğütüne uymuş ve kendisini eşine saklamıştır.
  2- bu grup kendisini her önüne gelene sunmadığını göstermek için bir zar parçasına sığınmış ancak arkadan gelenlere hiç hayır dememiştir.
  3- bu grup bu üç grup içinde en hayırlısı olup bu grupta bulunan bireyler birey olma vasfını yerine getirerek bu kararı kendi şahsi kararları olarak tercih etmiş. kimsenin etkisinde kalmadan ya da başka şekillerde aktiviteler ile aldatmaya gitmeden, yalnız kendisini ve eşini düşünerek bu kararı almışlardır.
  1 ... gelberiyargelberi