bugün

başrollerini Robert De Niro, Kate Beckinsale ve Drew Barrymore'un oynadığı Kirk Jones filmi. 2009'da gösterime girmesi bekleniyor.

aha da link,

http://www.imdb.com/title/tt0780511/
2009 da amerikada 2010 şubatında ise türkiyede gösterime girecek film.

http://www.youtube.com/watch?v=XGXuhyVxrQM&fmt=
robert de niro'yu "aile babası" olarak izlememize fırsat tanıyan ve "sıcacık bir aile filmi" sloganını hatırlatan keyifli bir film.
robert de niro'nun dede rolünde gördüğümüz film. j. nicholson'dan sonra r. de niro'nun da yaşlandığını gördük. bakalım al pacino ne zaman bu kervana katılacak...

ayrıca bu hollywood uyarlamasını orijinali için;

(bkz: stanno tutti bene)
dün gece izlediğim film. robert de nironun o halleri, mimikleri, tavırları öldürdü beni. hikayenin gidişatını hoş buldum. izlenebilecek kalitede ve etkide bi film.
Sadece Robert de Niro için bile izlenilesi bir filmdir, üstüne güzel de bir hikaye serpilince tadından yenmez olmuşdur.
eğlenceli bir film izleyeceğim diyerek izlemeye başladığım ama hikayesi ve müthiş robert de niro performansı ile gözlerimin dolmasına neden olmuş filmdir.
az kelimeyle çok şey anlatma sanatı yapıyorum.

"mükemmel"

bir kaç cümle et bari derseniz, onu da söyleyeyim.

oyunculuk, senaryo, kurgu çok iyiydi. sam rockwell iyice edward norton kıvamına gelmiş. sıkılmadan, uzatmadan, izleyiciyi düşündürerek ve duygularını hatırlatarak kendini izlettiren bir film olmuş. anlamadığım tek şey fragmanı idi. çünkü fragmanı izleyince komik bir film sanıyorsunuz, ancak film içinde çok güçlü bir öyküyü barındırıyor.
romantik komedi sanıp cumartesi sabahımı renklendireyim diye izlediğim, lakin güneşli pırıl pırıl bi sabahta ağlamama sebep olan film. güzel film ancak romantik komedi olmadığını böyle anlamak istemezdim.
filme gelince sıkmayan, oyunculuğun ve kurgunun güzel olduğu bir film. anne babanızın, dedelerinizin, kısacası tüm sevdiklerinizin kıymetini gözünüzde damlayamayan bir damla yaş ile farkettiren bir film.
Filmin konusuna bakma gereği duymadan, sırf robert de niro için alınabilecek bir film.
kutusundaki kapaktan romantik komedi olarak algılayabileceğiniz ama derin bir drama konusunu işlemiş güzel film.
Fazla hareketli olmadan biraz tekdüze devam etse de beni sıkmadı.
Ayrıca filmin finalinde görülen karede elektrik tellerine yer vermeleri çok hoş olmuş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.