1. 1.
    house of pain'in
    eski lideri erik schrodyprojesi..
    2004 ürünü white trash beautifulalbümü dinlenesidir..
    1 ... piano-forte
  2. 2.
    what is like isimli şarkısıyla insanı şaşırtan müzik adamı. eskiden hiphop falan yapıyormuş, yinede önyargıyla yaklaşmamak lazım.
    ... wolfheart
  3. 3.
    müslümanlığı önceleri zencilerin dini sanan ve berbat bir yaşam tarzı süren müslüman olunca mutluluğu bulduğunu söyleyen popçu. asıl adı eric schrody.
    ... sigortateli
  4. 4.
    bir röportajında
    "islam benimdir. islam benim tanrıyla kişisel iletişimimdir. bu yüzden ben kendime baskı uygulamazsam kimse uygulayamaz" diyen kişi.
    ... sigortateli
  5. 5.
    gelmiş geçmiş en iyi beyaz mc'dir kanımca, eski house of pain üyesiydi grup dağıldı sanırım.

şimdi ise La Coka Nostra adlı ill bill, slaine gibi genç isimlerinde bulunduğu grubun üyesidir, solo kariyerinde neden alternative rock ve blues tarzlarında takılıyor merak ederim.
    ... pacsta
  6. 6.
    ürünleri kelimenin tam anlamıyla muhteşem olan, bunu görüntüsüyle uzaktan bile belli eden markadır. yurtdışında ayakkabı, t-shirt gibi ürünleri de bulunabilecekken ülkemizde genelde boks eldivenleri mevcuttur.
    ... turcoman
  7. 7.
    santana ile yaptıkları put your lights on şarkısı harikadır.
    ... yagda kizaran deniz kizi
  8. 8.
    sesiyle alıp beni çok uzaklara götüren nadir şarkıcılardandır.

(bkz: put your lights on)
    ... aglaya ivanovna
  9. 9.
    santana ile yaptığı düetle popülerliğini arttırmış müzisyen.
    ... paktalos
  10. 10.
    white trash beautiful, what it's like, ends gibi güzel şarkıları vardır. ama santana ile yaptığı put your lights on şarkısıyla ününe ün katmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=tj4OgWq5OmE+ klibi de güzel üstelik.
    ... asteroid blues