bugün

gece çişimi yapmak üzere uyandım ve tuvalete doğru ilerledim. tuvaletimi yapıp ellerimi yıkadıktan sonra yatağıma uzanmak üzere ışığı kapatıp yola koyuldum. ışığı kapatıp odaya ilerlediğim karanlık koridordan ''dur, kaçma, gel buraya'' diye bir ses duydum. koridorun ışığını yaktım ve sesin kaynağını aramaya başladım. ama nereden geldiğini, kimin seslendiğini öğrenemedim. sonra o sesi hiç takmayıp uyumak üzere yatağıma girdim. o sesi ilk duyduğum an tuhaf ve ürkütücüydü.
(bkz: arka sokaklar)
Yaşanması pek mümkün olmayan olaydır.
(bkz: homemade)
yalnız video sitelerinde aratmayın, farkı paranormal eylemler çıkıyor. *
dün gece evde tek başıma duş alırken (genelde duşu 5 kişi beraber alıyorum sanki) banyonun kapısı iki kere açıldı bende iki kere kapattım.
hiç de aklıma gelmedi ne oluyor filan diye, enteresan.
öldü mü lan o?
koridordan gelen ayak seslerine rağmen evde kimsenin o saatte uyanıp gezmemiş olması.
kapattım zannettiğiniz ışıkları, kapıları, muslukları, perdeleri, fermuarları sürekli açık bulmak.
eve girip telefon çalan hırsızın 5 dakika sonra aranması..
(bkz: annenin hırsızla telefonda konuşması)
-bak oğlum getir o telefonu, polise şikayet etmiyecem.
-(nefes alma sesleri)
-hayat seni bu hale getirmiş, bak hayat çok zor sen böyle olmak istemezdin.
-gülme sesleri.
-bak geri getirmeye çekiniyosan, getir bahçeye at biz alırız.
-(dıtt dııt.. )telefon kapanma sesi.
gece, koridorda yürürken kendinize selam verip, ne yaptığınızı farketiğinizde, tüm evi aramanıza rağmen kendinizi bulamamanız.
gecenin bir yarısı aynadan size nanik yapan zibidinin kim olduğunu hatırlayamamanız.
ben bu adamı bir yerde görmüştüm ama nerede?
köpeğin olduğunu unutup, onun yarattığı seslerden korkarak uyanmaya neden olan yanlış anlamalardır.
gece işerken aynadan arkamda değişik şeyler görmem, gidip baktığımda ise hiçbir şey olmaması...
gece doktorlar dizisinin verilmemesi.

5 dakika sonra gelen edit: oh, çok şükür başladı,evde çok gerilmiştim.
gece çişimi yapmak üzere yataktan kalktım ve doğru banyoya gittim. evet çok şişmiştim. mesanem çatlayacak gibi olmuştu. akşam zengin arkadaşlarımın balosu vardı ve baloda bedava diye üzerinize afiyet hayvan gibi cappy karışık içmiştim. neyse, banyoya girdim ve lambaya elimi uzattım. tam düğmeye basacakken fark ettim ki yanlış tarafa elimi uzatmışım. hemen diğer taraftaki düğmeye elimi uzattım ve lambayı yaktım. iki adım attıktan sonra dedim ki, ulan olm niye banyoya sıçıyorum ki tuvalet dururkene. yani evet, paranormal gibi sanki azcık. hem klozet de yok bizim banyoda. söylemesi ayıp biraz fakiriz biz :(. evet. ne diyodum, hah banyodan çıktım lambayı kapattım tuvaletin yolunu tuttum. koridoru geçtim sağdaki ilk kapıya yöneldim. tam girecekken "dur, kaçma gel buraya, ya da kaç lan kaç, daha heycanlı olur ehihihi" diye bir ses duydum. "ananskim sen kimsin lan dalyarak" deyivermişim korkudan birden. o ara azcık bırakmışım dona. sonradan fark ettim bunu. neyse baba, öyle korkunca hemen lambayı yaktım, hemen sesin kaynağına doğru bi terlik fırlattım. pofuduk terliklerden değil, böyle hamam terliği gibi, nal gibi bi terlik.. "mnıskii gözüümhh" diye bi nara duydum. anladım ki tam isabet bi atış yapmışım. övünmek gibi olmasın atıcılıkta birinciliklerim var benim. capslerini isteyene gösterttirebilirim bilahire. o geçe tuvalete girdim, rahatça sıçtım, sonra gidip misler gibi yattım, uyudum.
neyse sabah oldu, aile fertlerinin gözlerine bakıyorum çaktırmadan. babama baktım sağlam, anneme baktım sağlam, kardeşlerime baktım (12 tane) hepsi de sağlam, o an anladım ki meğer iyi sıhhatte olsunlarmış terliği yiyen. böyle ara sıra paranormal şeyler yaşıyorum ben. evet.
gecenin 3-4 ve daha ilerleyen saatlerinde, üst kattan sürekli bir misket yuvarlanması sesi gelmesi. üst katta yaşlı nine ve dede oturuyor, kimse de demiyo ki aga bu nedir ?
bizim ev için :
bulaşıkların yıkanması.
gecenin bir yarısı yatağınıza yavaşça birinin oturduğunu ve sırtınızı kaşıdığını hissetmeniz ile birlikte altına sıçmanızdır, uykuya devam edilir. sabah bakılınca yatakta başka kimsenin olmadığı görülür.
mutfakta bulunan uzunca bir zopadır. tavana baktım alçı yana baktım mermer tezgaha baktım daş, nerden geldiğini bulamadım. (bkz: paranormal activity)
babam ile bomboş salonda çarpışmıştım gece! adamcağız tuvalate kalkmış ben de çay almak için mutfağa gidiyordum.. çarpma anında bir "eşşeoğlueşşek" nidası duydum evet!

ışığı yaktım her şey aydınlandı efendim; yaşadığım paranolmal aktivite değil bildiğin babanormal aktiviteymiş.
evde kimse yokken* ve oda da yalnız takılırken holdeki fotoselli lambanın kendi kendine bir defa yanıp sönmesi. önce 30 saniye kadar içeriye ne girecek diye kapıya doğru bakılır ardından ani bir hareketle kapıya doğru gidilir ve kapatılıp kilitlenir.
para sıkıntısıyla açlık çeken antik yunan insanlarının sık kullandığı "paran yoksa hayal normal." sözü geçmişten günümüze kadar gelmiş ve zamanla paranormal olmuştur. fiziğin açıklayamadığı bu olaylar aslında beyinin boşlukları doldurma çabasıdır.
çözümü karbonhidrat ve vitamin desteğidir.
evde yaşanan doğa üstü olaylardır.

ilkinde mutfakta yemek yaparken yan tarafımda ki duvarda bi gölge gördüm hızla geçip gitti her mantıklı insan gibi acaba bu benim gölgem mi lan diye düşündüm her pozisyonu denedim olmuyordu çok üstünde durmadım aradan üç dört ay geçti yine aynı hızla geçip giden gölgeyi gördüm yine takmamaya uğraştım aradan bi süre daha geçtikten sonra arkadaşım bana ders çalışmaya geldi telefonum çaldı diğer odaya geçtim kapısını kapattım arkadaşımın olduğu odanın kapısı açık mutfağa bakıyor oda bi gölge görmüş benim gölgem sanmış tam bu soru çıkar mı diye eğilip sormuş benim olduğum odanın kapalı olduğunu görmüş. sınava çalışmayı bırakıp sabaha kadar onu sakinleştirmeye uğraştım.

gelelim günümüze 10dk önce markete gittim dönüşte merdivenlerden çıkarken bi ürperti hissettim bi baktım arkama aynı gölge geçip gitti tırsııyorumm laaann nedir bu gölge anasını satıyım var mı bu tarz bi şey yaşayan benden başka..
Işığın açısından kaynaklanan bir durumdur. Işık önünüzdeyken yürüyerek ışığı geçerseniz böyle jet hızında gölge yer değiştiriyormuş gibi olur.
(bkz: buraya bakarlar)
burada anlatılmaması gereken olaylardır. Yapmayın!
adamı şizofren eden olaylar. bu işlerin sonu tımarhanede bitiyor gençler.
güncel Önemli Başlıklar