bugün

(bkz: sütün mayalanıp biraya dönüşmesi)
bir zamanlar gece yarısı tv yi kapattıktan sonra salonda kırmızı renkli bir şeyin belirip kaybolması.
her biri korku filmi senaryosudur. lan ülke olarak azıcık zorlasak paranormal activity'i falan sileriz yemin ediyorum piyasadan. benim de var ama onu yaşadığım sırada ateşim yüksek olduğu için halüsinasyon olarak değerlendiriyorum.

zevkle okuyorum sayın yazarlar. bravo. sıçtık bu gece.
kağıdın üzerine "eğer zaman makinası icat edildiyse şu şu zamana bir işaret gönder" yazıp 50 yıl sonra almak üzere sakladıktan sonra durup işareti beklemek.
odaya her girişimde çıkarken açık bıraktığım bilgisayarımı kapalı bulmam.
odanın 30 derece olması ve fanın yetersiz kalarak kendi kendini kapatmasıda bunda etken olabilir.
*
bilgisayar'dan gelen "aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem" sözleri...

tüyler tiken tiken!
sabahın köründe kapı çalar. stoper kapıyı açmaya gider. açar. kimse yok. otomatiğe basar ve "kim ooo?!" der, ses yok.
odasına döndüğünde telefonunun müzik çalarının kendiliğinden açıldığını görür. uykunun etkisi ile pek düşünmez ama uyandığında olayı farkeder ve çalan şarkıyı hatırlamaya çalışır ki mesajı bulabilsin. ancak nafile.
en korkuncunu ben yaşamışım sanırım.
sabah uyandığımda avuç içlerime kına yakılmıştı. üç harfliler yapmış.
6 gün geçmiş olmasına rağmen hala dışarı çıkma isteğimin gelmemesi.
az önce yaşadığım olaydan sonra görüp çok mutlu olduğum başlık. hemen olayı anlatayım efenim:
Babam ve kız kardeşim ayşe teravihten dönmektedir ve arabadan birşey isterler anahtarın otomatiğine basarak arabayı balkondan açarım. alacaklarının alırlar fakat arabanın altına birşey kaçtığını fark ederler. babam erkek kardeşimin (yusuf) sopalarından atmamı ister (kardeşim faşist) neyse atarım ve yusuf dellenir:o benim sopam napcaksın kırılır !!! vb. sopayı atarım kırılmaz.
(b)-kırılmadı
(y)-napcaklarmış
(b)-bilmiyorum
(y)-ayşe napcaksınız?
(a)-lazım
(y)-napcaksınız
(a)-lazım
(diyalog 5 kere tekrarlanır)
(a)- arabanın altına birşey kaçtı anladın mı!!
bu arada yan komşu ve karşı binanın balkonundaki bütün insanlar bizi izlemektetir. yusuf eline soğanı alır, "ben atcam bunu kafasına der" (o bir faşist)
(b)-olm saçmalama babam kızar hem o oraya kadar gitmez
(y)-babaaaa ben soğan atcam (bayağı güldük burda)
ve soğanı atar epey de uzağa gider ama ayşenin kafasına ulaşmaz (!)
(y)- oha çok iyi attım ama gitmedi be yazık oldu soğana
bizimkiler yukarı çıkma aşamasındayken yusuf bağırır:
-babaaa soğan nerdeee ezdiniz mi soğanıı? soğana yazık oldu beee

SON
dipnot:delilik aileden geliyor galiba genlerde var yani bir tek ben değilim *
odanın içinde kumandayı arıyordum o günde maç var hemen bulmam lazımdı.

odanın her yerine baktım kumanda yok sonra diğer odalara gidip aramaya başladım.

5 dakika sonra odaya döndüğümde kumandayı laptopumun üstünde gördüm.

işin ilginci açık olan laptopum kapanmış ve kumandaya sardığım sarı bant siyah renk olmuş.
babam soğuk suyla duş alıp; uzun paçalı donuyla balkonda oturuyor, oldu mu?
bı gece yenı yattım saat 4 falan sabah ezanından once
uyumuyorum.
pencereden bır ısık bı saga bı sola gecıyo
araba dıyorum.
sonra ıcımden boyle bırsey varsa duvara vursun dıyorum.
anında güm.
teaduf dıyorum.
2 kere vursun dıyorum.
2 kere kulak hızamda duvara gum.
yok artık 3 kere vurursa ınanıcam dıyorum gene kulak hızamda 3 kere gum.
sonra pencerenın onundekı ısık sabit duruyor.
sonra kaçıyorum tabi içeri.
ortaokul çağlarında yattığım yerde yükselmeye başladım, uyanıktım.
işin ilginç tarafı yatağa baktığımda kendimi aşağıda görmem.
sonra yavaş yavaş indirdiler beni.
evdekilere anlattım daha sonra, kardeşimde aynı şeyi yaşadığını söyledi.
cin alemi bu, herşey mümkün.
(bkz: sabah ereksiyonu)

ben 23 yaşındayım, başka paranormal olay görmedim. lakin bu da büyük bir olay. işemek bile zor. havada duruyor...
insanın uyurken bir gürültüye uyanması.
tanım: kendi horultusu.

noluyo lan bu ses nerden geliyo?
castiel'i çağırsam mı acaba ??
2004 yılında rahmetli dedem tarafından uyandırıldım.
üzerinde yalnızca hafif pembeye çalan kırmızı bir tanga vardı. tövbe estağfurullah bak yine ürperdim ya...
bana bir şey yapmayacağını, sadece taso oynayıp gideceğini söyledi.

sahiden de dediği gibi oldu. tüm tasolarımı ütüp kaçtı.
tanrım sen bizi bu tür şeylerle sınama yarabbi...
Bilim adamı olduğum için, başıma gelmeyen olaylardır. Yıllardır tek başıma yaşıyorum. Bir sürü de ev değiştirdim.
Evde kimse yokken arka odalardan gelen sesler.
kedinin saatlerce olmayan bir şeyi avlamaya çalışması. sonra karşı komşu sağolsun elindeki su dolu kapla tespit etti kedinin düşmanını. cinmiş meğersem evdeki şey, piknik tüpüyle yaktık kurtulduk.
bir yakınımın anlatımından :
pis suları merdivenden avluya dökerdim bir anda biri vardı aşağıda seslendi kızım yapma biz burda yaşıyoruz bizi bu şekilde rahatsız ediyorsun.
kötü olanlar olduğu gibi iyileri de var denilir dünyada onlar da varlıklarını sürdürüyorlar ama biz onlar istemedikçe göremiyoruz kendilerini.
bi bok olmuyor amk.. olsa da görsek.
sozluk sol frame i surekli kendi kendine degismesidir.
rüyamda kıyameti görürken kutsal sura'nın üflendiğini sanıp uyanmak. sevgilimin osuruğuymuş meğersem. ben bağırdım uyanıyorum falan kız hala uyuyo mal. bi de tam sabah ereksiyonu yaşarken ellemişti bu beni oh...
bu gece nasıl uyuyacaksınız bakalım?
neyse bende anlatayım bi tane.

bir gece saat 3 sularında mutfaktan gelen gülüşme ve kahkaha sesleriyle uyandım. arkadaşlarla aynı evde kalıyorduk. dedim heralde girmişler mutfağa alem yapıyolar da niye bu saatte? sonra herkesin odasına baktım tek tek hepsi de yataklarında mışıl mışıl uyuyor. oha dedim lan noluyo, hala gülüyolar. o gece de mutfağı baya dağınık bırakmıştık. yemekler filan öylece duruyordu.öğrenci evi malum bulaşıkları da yıkamamıştık çöpler filan komple yani.. sonra çaktım davayı, bi gideyim bakayım dedim. tam gidiyordum salonun lambası paaat diye bir gürültü ve ışıkla patlayıp önüme düştü. sonra dedim içimden bu Allah ın bir işareti rahatsız etme demek istiyor. geri döndüm tuvalete gittim ve usulca yatağıma girdim. hala gülüşmeler devam ediyordu.alem yapmış ipneler gece mutfağımda lan. sonra uyudum işte.

siz siz olun, ağzı gözü açık yemek bırakmayın yattığınız yerde olsun mutfakta olsun. sonra böyle sıçıyosunuz.

dur lan bi edit yapcam içimden geldi.
edit: ateistler hadi bunu da açıklayın ateistler hadi lan.