bugün

ev arkadaşı olmak güzeldir de ev arkadaşının olması zordur. neler neler çekilir bu ev arkadaşından hep o suçludur hep ondan şikayet edilir ya pistir ya monoton yada çok hareketli. ortası olmaz bu işin.
bir bok yapmayandır.

sabah akşam league of legends.

gerizekalı oyun.
(bkz: #).
sevgiliniz ise; yemeyi sen yap, yok bulaşıklar zırttı pırttı sözleri pek geçmez. ama çiftlerden kadın olan sizseniz nanayı yediniz zira hepsi size tiklenir.
Memeleri sarkmasin diye yuzustu yatmayani gorulmustur.
kafaların uyuşmadığı noktada belli periyotlarla değiştirebilen kimse. Burası bir güvercinliktir; giden gider, kalan kalır hesabı.
geneli gerizekalı ama kimisi de melektir.
kesinlikle iyi seçilmesi gerekir.
köylüyse hiç çekilmiyo.

not:mecazi anlamda köylü.
çok zorda kalınmadığı sürece tasvip* edilmeyen.

tabii, eve kiracı aramak, çok yakın arkadaş listesinden seçmek gibi artıları olabiliyor, ama o çok yakın arkadaş listesinden seçilen, kardeşim -valla bak o vıcık vıcık samimiyetsiz olanından değil- dediğin adamla aynı evi paylaşmaya başladıktan sonra bile sorunlar teşkil göstermeye başlayabiliyor. ki bu adamla, aynı eve çıkmadan önce, doğup büyüdüğümüz şehirde, aynı sigarayı paylaştık, son paramızı bölüştük, kah o iş buldu ben gittim yanına, kah ben işten çıktım, birileriyle kavga ettim o teselli etti beni, sevgili hezeyanlarında yanında oldum çoğu zaman; içtiği akşamlarda kıyak kafasına meze oldum. ki kendisi de izbandut gibidir, '' bu akşam bizde kal be faideli'' dedikçe evlerine abone olup, o tek kişilik yatağında ortalama büyüklükteki bir evcil hayvanın yaşamını idame edebileceği yerde yattık birlikte. neyse aynı eve çıkıpta elimiz, aynı evde kalmamızı gerektiren şehirdeki işlerimizden sonra ekmek tutmaya başladıktan sonra yavaş yavaş iş değişmeye başladı. kesinlikle küçümsemek açısından yazmıyorum bunu, kazanç açısından aynı şartları taşımıyoruz, fakat kendisi de yine kendi dediğine göre gayet iyi maaş alıyor, fakat evde ne bir deterjan var, ne de bir tuvalet kağıdı. istenen borçların üzerine, ''ki başkası istese zikimde olmaz'', ''aga iki gün sonra veririm''in üzerine o iki günler kaç iki gün daha doğuruyorsa. hele bir de ev için yapılması gereken x bir iş varsa, televizyonu tamir ettirmek gibi, interneti açtırmak gibi, ''faideli yapar, yapmazsa da zikimden a$$aa kasımpa$a'' oluyor nedense... verilen parayı da savunmayı ya da yüze çarpmayı da sevmem ama, aramızda şahsıma ait laptop'un kullanımına dair sürtünme çıktıktan sonra yaşanan tartışmadan sonra söyleyince de suç oluyor tabi tabii ''suç ve ceza'' yersen.. bir de, iş düştüğünde ''my bro'' tamlaması var ya, yapmacılık silsilesi. hani şu - çok pardon - ''sikmek'' eylemi var ya, cinsel münasebetin argosu-lümpencesi olarak kullandığımız, ''bir de sırtına binmek, işin görülsün diye diğerine geçirmek tabiri var'' işte kimi zaman, zamanında kardeşim dediğin adam kimi zaman inşaallah bu faaliyetleri yürütmüyordur diyorum. işin sonu, ayrı eve çıkmak. bir de şu var,

la olm, onca senedir arkadaşız ilk defa bugün sende gördüm dokuz kat gofretle ayran içildiğini. acayipmişsin lan* !
sinirleri hoplatır sabah sabah.

arkadaşım al kendine bi soba.hadi alamadın her gün gunde en az 2 kez neden benim sobamı alıp odana götürüyosun gel burda ısın.

adam olana bir kez denir ki bin kez desen de fayda yok buna.
hiç bi faydasını görmediğim, kurtulmak istediğim şahıs.
daha önce edindiğim tecrübeler sonucunda bir daha kesinlikle istemediğim arkadaştır.
evlerden ırak. ev dedigin bir kisiye ancak yeter. yayıla yayıla yaşarsın.
bilhassa üniversite için il dışında yaşamaya başlayan, yurt gibi kalabalık yerlerde yapamayıp, maddi olarak ev çevirmeye, manevi olarak evde bi ses bi arkadaş olması amacıyla şahsın aynı evi paylaştığı kişisi.
bende de var bi tane. dünyalar tatlısı *. hep olsun istediğim büyük kardeş o bana.
Candır, dünya tatlısıdır, iyiki var.
bulaşıkları hiçbir zaman gerektiği zaman yıkamayan insandır.
benimki gibi olursa kardeştir. ailedendir. hatta bazen daha da yakındır. sonra başka yerlere gitmeniz gerekir onu özlersin illa. yokluğunu hissedersin, yanındayım diye kimse yoktur, hoş olsa da kimse onun gibi inandıramayacaktır.
cinnet sebebidir. sinege zarar vermeyen ben.. bazen gidip boğasim geliyor. en iyisi yalniz yasamak imkan olsa.
ilk önce kanının ısınamadığı, evde temizlikten bir haber olan fakat; daha sonraları sıkı sıkıya sarılıp bırakmak istemediğin candır.
yan odada sevişendir .
*
odasında penguenler ve bir adet nur topu gibi kutup ayısı olan kimse.
(bkz: kitap sayfası çevirme sesiyle uyanan ev arkadaşı)
giydiğim aşırı seksi fıstık yeşili pantüle ve erguvan pembesi gömleğe ters ters bakan kişi. aklını sikeyim senin geri kafalı mk.
kendisinden yakışıklı adamları götürdüğüm için aşağılık kompleksine giren vasat arkadfsdghf dur lan tadında bırakalım ahaha.