bugün

izmir'de otellere bakayım dedim en ucuz otel fiyatı bin liranın altında yok. O da küsuratlı. Doları eurosu olanlar mis bedava fiyatlara kalıyorlar valla. Keloğlan filmindeki gözü doymaz turistler, garip Keloğlan bizler. Bir otel ayarlama sitesi.
her turizm reklamının kıyısında köşesinde logosu olan şirket.

böyle düşüyor demek ki.
bu kurlardan bize tatil yok bu sene...Şile sahilleri trend olur.
en uygun fiyatları sağlayan acentelerden. bir kez rezervasyon yaptırdım ve herhangi bir problem yaşamadım, gayet memnun kaldım. paraf karta da ekstra indirim ve 9 taksit uygulamıştı. muhtemelen bu sene de yaz tatilini burdan planlarım gibi.
otelciligi biliyor denmis. ets turun sahip oldugu butun oteller sahil otelleri. bu ulkede bir cok sehir oteli var ki ets cok uzun zaman sehir otellerinin rezervasyon isine girmedi. ben basarili olacagina inanmiyorum. umarim yuzumu kara cikartir.
"ETS'yle ben" isimli lanet reklamı kaldırsınlar, tek tavsiyem bu.
sahibi mehmet ersoy kültür turizm bakanı olmuştur.

https://www.sozcu.com.tr/...r-kac-yasindadir-2512254/
Zamanında finans departmanında iş başvurusunda bulunmuştum.

Hayatımda aldığım en ilginç red olmuştu. zira bana bu iş size düşük gelir deyip geri çevirdiler. O dönem kör topal da olsa çalışmak zorunda olduğum için umursamadım. Onlar umursadı. Böyle bahtsız bir adamım.
sinema keyfimin içine eden reklamlara sahip firmadır.
netten dizi izleme keyfimin içine eden reklamlara sahip firmadır.
sahnenin en olmadık yerinde zart diye çıkan etsyle ben diyen kızı eşşekler kovalasın.
sırf bu reklam bokuna yaya giderim ama yine bunlarla gitmem.
Hiçbir işim gücüm olmadı ama nedense böyle kaliteli, isminden çok daha öte bir firmaymış algısı oluştu bende.

(bkz: bilemiyorum Altan)
Cumhuriyet Gazetesi davasının 3'üncü gününde savunmasını yapan gazetenin köşe yazarlarından Hakan Kara, ailesiyle tatile gittiği sırada Etstur ile yaptığı görüşmelerin iddianamede FETÖ ile irtibat olarak gösterildiğini belirtti.
sonra da daha hala;
ets keşke tatil olsa.
burcu esmersoy'u zırt pırt karşımıza çıkartan firma.
acentedan alin lan i.neler dasmi yiyeyek.
sevde diye bi tur rehberiyle birlikte oldum gittiğim bi otelde. okuyosa eklesin. ben o vodka şişesiyle gezen çocuk.

not2021:sevda değil miydi lan o kızın adı. ben yıllarca sevda diye anlattım. sevde miydi sen daha iyi hatırlarsın.
Atatürk havalimaninda kadin personeline süper mini etekler giydirip reklam yapan kapitalist şirket. Kadın bedenini kullanarak para kazanmayin arkadaş. Bu kadar gözümüze sokmayın. Reklam zekayı yansıtır. Bacakları değil zekayı kullanın.
müşteri dostudur

bazıları atlamasın zira bir takım elemanda sorun olabilir

merkezi ara hemen ilgilenir sorunu çözerler.
ucuz olduğu için burcu esmersoy u oynatmışlar reklamlarında.

bu firma ile iki üç defa tatile çıkmışlığım var. etstur açısından sorun olmayacaktır ama benim içim rahatlayacak bu şirketi kullanmazsam.
sektörde az sayıda sağlam acentelerden biridir ,güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz fakat komisyon oranları vs devreye girince kendi işinizi kendiniz halletseniz daha az fiyatlara konaklayabilirsiniz.tabi yurt dışı için kesinlikle acente tercih edin derim.
booking,expedia gibi siteleri de kullanabilirsiniz.
çok kazıktır. tatil.com en idealidir.
jolly tour ve setur ile birlikte en kaliteli şirketlerden biri.
an itibariyle bir otelden rezervasyon yaptırdığım turizm acentesi. bakalım memnun kalabiliriz umarın.
müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tur şirketidir. kapsamında bulunan otellerin tümü süper değildir. konuyu fiyat/performans olarak değerlendirmek lazım. şikayetinizi bildirdiğinizde mümkün olduğunca ilgileniyorlar. velhasıl, genel itibariyle bakıldığında diğer tur şirketlerinden daha öndedir denilebilir.
"Ets keşke tati losa" şeklinde ssloganı olan firma.
bir turizm firması. beğeneni ve beğenmeyeninin çok olduğu firma. şimdi gemileriyle adalar tatili yapmayı düşünüyorum. bu elemanlar gemide alkollü ve alkolsüz! içecekler paralı diyor gemide. sabah öğle akşam ve 5 çayı bunlara. yemekleri nasıldır acaba. içecekleri kaç paradan satıyorlar acaba bilen biri varsa piştlese ya.
büyük italya turu ile italyayı komple gezdiren firma. bakalım nasıl olacak...

http://www.etstur.com/Yur...uk-Italya-|-Napoli-Torino
güncel Önemli Başlıklar