bugün

eti'nin yeni harikası.

benimo'nun gofretlisi diye de anlatılabilir. içi gofret olan küçük lokmalık şeyin üzerine bolca fındık parçacığı serpilmiş.
fazlası kilove aşırı enerji yapar uyarmadı demeyin.
açlık krizinin son zamanlardaki baş düşmanı.
büyük marketlerde bile çok zor bulunan muhteşem ürün.
denedim.gayet lezzetli.
(bkz: olsa da yesek)
bir pakette 8 adet bulunan, lokmalık çikolatalı gofret.

reklamını izlemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=HFJf55LF2S4
yuvarlanan gofret o.
birkaç gün öncesine kadar ankara'da sadece marketlerde ve kiler'de rastlayabildiğim, ama iyice meşhur olmaya başlayınca dağıtım ağının genişlemeye başladığını düşündüğüm süper ötesi eti ürünü. zira büyük migroslarda da rastlar oldum. bu gofredo'ya bir kaptırdınız mı hayranı oluyorsunuz, benden söylemesi.
reklamı dandik, kendisi tam benlik lezzet.
tadı çok hoş olan ama çok çabuk biten gofret. bitti bile.
tadının eskilerden neye benzediğini bir türlü çıkaramamakla birlikte hoşbeş'ten sonraki yeni favorim olma yolunda hızla ilerleyen eti harikası bisküvi şekilli gofret.
entry'i yazmaya başladığım da paketi açtım. son noktayı koyduğumda ise çoktan bitmişti. yiyin yani...
reklamı her ne kadar boktan olsada , kendisi enfestir.

edit : ayrıca bir şeyi eti yapıyorsa zaten iyidir , kalitelidir. ülker markası için de tam tersidir.
''olum sen eti gofredoyu icad etmişsin..''
tekerleği buldum ben.
açlığnızı yatıştıran damağınıza lezzet katıştıran bir eti ürünü. yeyiniz yediriniz.
reklamında tanem sivar ın bir paketini 7 saniye de yiyemediği gıda ürünü.

bana bu ürünün tek tanemini yemek için 5 saniye yeter.

bir tanesini yani.

neyse konu karışıyor,anlatamadım.
son olarak televizyon kanallarında dönen ''7 saniyelik reklamlarıyla '' reklamın iyisi kötüsü olmaz lafını yanlış anlayan insanların mağduru olabilecek üründür . Hayır o değil üründen soğutucaklar insanları .
eti nin en iyi ürünlerinden biri.
--spoiler--
7 saniyede 7 gofredoyu bitirmeye çalışmak yerine, anlaşsak da karşılıklı, siz içine on tane koysanız, biz de yavaş yavaş yesek, yanında çay içsek falan... yani küçücük pakedi bize büyükmüş gibi satma taktiğini uygulamaya çalışmasanız artık?
--spoiler--

diye düşündüğüm üründür. ha tadı güzeldir evet. ama reklamı oldukça kötüdür.
çayla beraber löp löp gidiyor arkadaş durduramıyorum.
etinin en iyi ürünlerinden bir tanesidir. paketin içinde beş tane gofret olmasına rağmen acayip doyurucudur ve gofretlerin üstüne serpilmiş fındık parçacıkları gofretlere daha bir lezzet katmıştır.
eti'nin en sağlam ürünlerinden biri. 3 paket yeme gibi bir hayvanlığa sahibim.
başvuru yapsalar, bu ürün yüzyılın icatları arasında yer bulabilir.
görsel