bugün

acun firarda programını bir dönem acun ılıcalı ile beraber sunmuştur.

gereksiz not: ablasının adı birsin'dir.
bembeyaz dişleri, ipek gibi saçlarıyla önce acun firarda'da dikkatimizi çekmiş daha sonra, yoksa rüya mı?, vidivodo derken baya baya gözümüze girmiş şirinlik abidesi.
gülünce ortaya çıkan insan üstü tatlılığın sınırları zorladığı güzel hatun kişidir.
artık yetenek sizsiniz programında gördüğümüz afet-i devran..
fazla söze gerek yok sanırım.
(bkz: melek)
yetenek sizsiniz programının yarı finalinde, topuklu ayakkabının tarzı olmadığını yürüyemeyerek göstermiştir.

oysa ki kendi halinde ne kadar da güzelsin.
ismi gibi tanecik bir hatundur. çıtıdır, pıtıdır.
gerçekten güzeldir doğaldır ancak topukluyla yürüyemediği görülmektedir. düz ayakkabı giyinse çok daha güzel olurmuş.
yetenek sizsiniz'in tek izlenme sebebiymiş ve kendisini kaçırmışım.

gerçekten çok güzeldir kendisi. adriana lima yanında halt etmiştir. allah sahibine bağışlasın.
televizyonda hep gülerken gördüğümüz harika insan.

daha demin yetenek sizsiniz'i izliyorum ve bir kız bateri çaldı. daha sonra tanem'im geldi ve dedi ki:
- eminim seni izleyen kızlar şu an bateriye çok ilgi duymaya başlamışlardır.
kız bunu karşılığında:
- evet eminim.
dedi.

bense:
+ ben sana ilgi duyuyorum be boşver gitarı*.

bu kadar ilgi çekici, güzel, tatlı, hoş olamaz dedirtir her seferinde.
bacakları kolum kadar ince olan acunun kayırdığı bir sunucudur .
Bu güzelim kız dururken, baska yetenek aramak ta neyin nesidir. insan yaşamayı seviyor bu kızın gülümsemesiyle, bakmasıyla..Bu arada benden başka sözlükte kimse asılmasın bu kıza, seoviniz olurum lan yoksa..Bu arada tanem sözlük yazarıysan aşk yaz bir boşluk bırak ben doldururum o boşluğu...
beyazıt öztürkle aşk yaşıyormuş.
(bkz: hürriyet magazin)
hizli bir kiz masallah.
bir ay once bir isletmeci ilebirlikteyim demisti bir roprotajinda. 2 haftadir beyaz'la birlikteymis. ne zaman ayrildin, ne zaman yeni bir iliskiye baslayacak hale geldin?
yok yok sen beyaz'dan uzak dur.
facebook hayran sayfası olan kız.
http://www.facebook.com/sivartanem
showman beyaz ile aralarında çıkan aşk dedikoduları, beyaz tarafından da doğrulanan hanım kızımız.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
Beyaz' ın son programında aşkını itiraf ettiği sempatik sunucu.
Doğa Rutkay'a benzeyen ünlüdür. 'Türk Malı' dizisinde izdivaç programı sunucusu olarak rol almıştır.

(bkz: Türk Malı 8 bölüm)
allah sahibine bağışlasın eli yüzü düzgün güzel insan.
kesinlikle hiç güzel olmayan kızdır.
Tanem i taniyan herkes onun asla simarik veya kaprisli olmadigini cok iyi bilir.
avon ve meme kanseri duyarliligi icin yaptiklari gercekten cok guzel ve icten olan kisi, devamini bekliyoruz.
bu kadar unlu bir isimle olup bu kadar arka planda durmayi tercih eden biri kotu ya da yanlis olamaz diye dusunuyorum.
mütevazi kişilik.twitlediğim bir sorusuna cevabım sonrasında , twitter dan bana ozelden msj atıcak kadar ustelık.
nedense kendisini kucuk dusurmeye bayilan kadin.
birkac ay once bana artik roportajlarimda beyaz'la ve onunla yasadigim iliskiyle ilgili soru sorulmasin diye ortaligi ayaga kaldiran kizimiz, uzun zamandir magazinde yer almayinca fikrini degistirmis anlasilan.
ya soyledigini yap, yada yapamayacagin seyleri soyleme en iyisi.
ama beyaz'in butun eski sevgilileri yapmistir bunu.
taki, yeni unlu bir sevgili bulana kadar.
acun'un yaninda calisanlarla birlikte olmak gibi bir huyu oldugunu daha onceden birlikte calistigi insanlar soyledigine gore, artik agzinla kus tutsan kimse sana inanmaz ayrica.
bu arada en iyisi ekran gerisinde calis zira sunuculuk sana gore bir is degil.