bugün

Çokzel bir bağyan sözlüğü sözlük yapan essy, selia, hislibiri.
Karizma, tatlılık, saygı, sevgi, güzellik. Muhteşem şeylerin hepsi toplanmış bu harika yazarda bir araya gelmiş. Seviliyorsun sevgili essy.
kezbanların kraliçesi diyorlar..

bilmiyorum ama neden öyle dediklerini..
çok kıskandığım bir yazardır..

üff neden benim memelerim yok, neden ben de kezban değilim:(
https://m.uludagsozluk.com/e/39633117/

https://m.uludagsozluk.com/e/39633271/

Mevlam bir insanı nasıl da bu kadar haklı yaratabilir.

Edit; Bize aliye rona'yı, Yeşilçam'ın, özünde iyi ama kasten kötü gösterilen sarışın kadınlarını da sevdir.
hakkı yenen eyşanların, bihterlerin, ferhundelerin çıkaramadığı sesi olacağım!
Hak yiyen hack yer.
Mrs daşşak patlatan.
Kürt, ezik, varoş troll.

Bunun erkeğe yönelik dediğinin onda birini kadına karşı biri dese, sözlükte linç ederler. Hatta silinir bile. Lakin erkeği de kadını da bu kürt kırmasına sesini çıkarmıyor, siz nasıl yüzsüz tiplersiniz lan, ahah? Insan azıcık onura sahip olur.

Hoş, kendisinin erkek nefreti siklemediginden ötürü ki, kadınları aşağılık bir varlık olarak gördüğünü söylemiş.

https://m.uludagsozluk.com/e/39645828/

Erkegi karı gibidir. bir duruşu yoktur. Rüzgar nereye eserse oraya dönen bir maldır minvalinde kendi cinsini hayli aşağılayıp, erkeklerin üstünlüğünü kabullenmiş. ey o güzel kadınlar! size en büyük düşmanın işte bu feminist artıklar olduğunu biliyorsunuzdur umarım..

Ama Seviyorum böyle aşağılık kompleksi feministleri ya ahah. Bir tane erkek azıcik dahi insan yerine koysa, süs köpeği olacaklarına eminim.

Bugünkü Bilinçlerdirme seansımiz sona ermiştir, iyi günler.
+ Kankalarını çağırıp eksiletince dediklerim yanlış olmuyor, maalesef. *
kıskanıyorlar azizim, kıskanıyollaaa..

ahsjdjkdld danla bilic‘in kuçukuçusu olamaz ulan..
görsel
kimselerin anlamadığını düşündüğüm yazar.
Kendisini ikinci hanım olarak almayı düşündüğüm yazar. Vatana millete hayırlı olsun.
essyse sana mı essy.
Yaaa bebeğiiim. Utandırıyosun bacımkom.

görsel
ooooo ne yapıyorsun gençler burda çocuklar var ayıp.
o kadar essyye sahip ciktik, o kadar sebebine eksi aldik ama bir tane kalpli entry girmedi bizim icin.
essy ölsün. hih. evet.
Essy eskilerden bir yazar. Kanım çok kaynadı essoya. Üstelik hemşom.
Yazıyorsak sebebi var! Beni seven fanlarımı burda bi başına bırakamam. Ben gidersem feminizmin boynu bükülür.

Ayrıca;

görsel
Ya allah.

görsel
Eyşanların, skylerların, nastenkaların, bihterlerin vs. Kısacası ne kadar ahlaksız yollu varsa hepsinin sesi olacağım demiş nick altında. Ben demiyorum kendi ağzıyla söylemiş. Sesi olacağım derken dikkat etmek gerekir mazallah sonra bu isimlerin yanına bir de essy eklenip çıkar. Tehlikeli sular sonuçta. Eski dostluğumuzun hatrına uyarmak istedim. Themis portia'nın verdiği efsane ayarı yüzüne çarparız kalırsın öyle haddini bil.
Ferhundeyi eklemeyi unutmuşsun ama of.

Ahahah uzayın, themis ablanızın yanına kış kış. Nasıl silik oldu ama zaa.
Essy bağlarında dolanıyorum.
Bugün doğum günü olan yavru ceylan.

görsel

Bu şiirimi de sana yazdım;
Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce.
Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene.
erkek vs çöp, erkek vs tuvalet terliği, erkek vs tuvalet fırçası, erkek vs tezek gibi versuslarla sol frameyi doldurmasını tavsiye ettiğim yazar.
herkes kutladığına göre benim de kutlamam uygun olur.