bugün

Normal olan kızın! Psikolojisinin bozulmasını sağlayan videodur...
Videoyu izledim. Hacı herkese yollamış demek ki videoyu. iki tarafta kendine yakışanı yapmış, helal.
Bunun ikizi hangisiyse o daha namusluymuş * .

Gerçi ben hala hangisinin Ceyda hangisinin esra oldunu çözemedim * .
görsel
geride iz bırakmamak için videoyu beynime kazıdım. arada geri sarıp sarıp izliyorum bu saçmalığı.
Biri linkini atarsa sevinirim. Video.
Whatsapp grubuma gelmeyen video. Nasıl bir arkadaş grubunuz var lan sizin?
https://twitter.com/amsiz...status/987051296023875584
Ceyda ersoy un da koç ailesine bir video göndererek misilleme yapması bekleniyor.
Hedefte ali koç var, aziz Yıldırım da olaya dahil oldu ortalık fena karışacak.
Dünkü olaylara da ali koç’un planı öğrendikten sonra daha erken davranıp gündemi kızıştırma hamlesi diyenler var.
Bu arada şenol güneş için özel sağlık sigortası içeriği genişletilmiş yeni bir sözleşme kapıdaymış.
Bizimle kalın.
(bkz: Ciciş sa)
kardeşi ceyda ersoy aynı tarz video ile karşılık vermesini beklediğim olay.
Özge Ulusoy'un ahı mı tuttu ne ??
bu hacı kimdir bilmiyorum

ama

asıl felaket bu adam çıplak video çekerse olur

zira bu 2 karıyı giyinik gören yok

hep böyle bir abuk sabuk işlerle gündeme

gelme çabası.
sabancı'sın kalitesin sanıyorlar.

insan çüküne bu kadar hakaret etmez arkadaş.
Bildiğin en büyük sayıyı al, sıfırla çarptığında sonuç nasıl sıfır çıkıyorsa, bildiğin en seksi, en güzel vücudu al, insanda karakter, kalite olmayınca sonuç sıfır çıkıyor.
milyonların var ama karpuzdan anlamıyorsun. acı bir durum.
haci sabanci diyince bir an aklima yasli basli bir adam geldi. sonra google'dan baktim bu haci baska haciymis.
şöyle bir düşündüm de ülke gündemini fena sarsmış, hatta seçimden daha fazla merak edilmiş.

şimdi olayda hacı'yı görmüyoruz. acaba esra, kendi kendine mi çekti videoyu olamaz mı böyle bir şey. madem ifşa edecektin hani hacı gözükmüyor.

he birde şu var. esra hacı ile konuşuyor şöyle böyle. e yani o zaman videoyu çeken hacı. ya bu adam mal mı telefonundan bu karıyı çeksin. neden çeksin, hiçbir digital verinin silinemeyeceğini yarın başına iş açılacağını bilmiyor mu bi orospu için?

hadi diyelim esra çekti. la bu adam mal mı kendini çektirsin videoya.

ulan ne güzel uyuyordum sırf bu entry yazmak için yatağımdan uyandı. beni de magazine çevirdiniz ya kendimi sikesim geldi bi anda.
Vidyoyu görüp ‘bu ne ya, o kadar paran var bunla takılıyorsun. Şununla oturup muhattap olmam’ diyen tayfa gözlerimi yaşartıyor. Bunlar bu hatunu şu şekilde bırak telefon ekranından, karşı apartmanın camından görseler duvarı deler, azot atomlarına basa basa karşı apartmana geçip bu hatuna ulaşırlar.

Bu tipler Her Akşam varoş biranelerde sidik kokan, göğüs arası kıllı, çarpık bacaklı, sırt çantalı tipleri sikebilmek için 200-300 lira harcıyorlar sonra geliyorlar buraya tatava yapıyorlar.

Ulan başlığa yazan 100 lavuktan 99’u otuzbire yatmadıysa adam değilim.

Ohh, villa çatısı manzaralı.. oyhşşş düzgün memmme.., oyş düz bacak... off kılsız göğüs arası..

Yamuk burunlu ibişler sizi.
Hacı sabancı bey'in pr çalışması gibi geldi. Yoksa eski sevgilileri benimkilerden güzel olmasınlar yanına yakışıyorlardı.
Edit: videoyu izlerken zührevi hastalık kaptım. izlemeyin.
(bkz: montla sıç)

sakıp sabancı hayatta olsaydı bunlar olmazdı.

çok şakacı ama bir o kadar da disiplinli adamdı.
Videoyu izlemedim fakat bu hacı sabancının kalitesizliği yüzünden hakan sabancıdan soğudum.
Kartttiiiyaaağğrrrrden.

(Cartier)
bunların tüm mal varlıkları o bakımlı vücutları. beş para etmez ucuz insanlar.
Esracık hacı beyefendiye şeftali gibün sulü sulü emcüğümü zik deyiveriyor. Aman sabahlar olmasın.