bugün

enteresan bir türbanlı. mesela her türk'üm diyenin kendi ırkını üstün gördüğünden falan bahsetmiş. mesela karl marks'ın alman ideolojisi diye bir kitabı var. içeriği önemli değil, ama adında arıza var gibi. almandan bahsetmiş, demek ki üstün falan görüyor.

kaldı ki islamcılığı savunmaya izin veren ve bu ve bunun gibi islamcıların da dilinden düşürmediği demokrasi ırk üstünlüğünü savunmaya müsade eder. misal; islamcıların çok sevdiği abd'de yasal nazi partileri vardır.

sonracıma kim kimden niye üstün kıvamında bir şeyler mırıldanmış. bu klasik islamcı eleştirisi, herkes aynıymış falan, adem-havva ilişkisi malum. ama bilim bunu reddediyor. insanın hemen hemen herşeyini etkileyen zekanın genetik bir özellik olduğu en kötü 20 yıl içinde bilimsel bir gerçek olarak kabul edilmek zorunda kalacak. neymiş; her ırk islamcıların ve sosyalistlerin iddia eddiği gibi eşit meşit değilmiş.
adeta yüzüne şeytan sıçmış bi türbanlı. senin tipini ...
milliyeti inkar ederek ilerlenme kaydedileceğini düşünen iblis kılıklılar nereden türedi bilmiyorum, ama bu kadın onlar içinde en samimiyetsiz ve yapmacık olanı.
tahrik ediyor kadın. *
evladım olsa önce iki böbreğini de satar, plastik kelepçe ile boğar, ormana gömerim. o derece gereksiz bir kırmadır.
muhtemelen türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde tvnin sesini kısıp kendisini izleyen ender insanlardan biriyimdir. Ablama bana bunu al diyeli 2-3 yıl olmuştu hey gidi günler hey. Biz büyüdük ve değişti herşey esracığım. Gerçi merak etme hala sana karşı boş değilim ama mümkün olduğu kadar az konuşacaz çok bakışacaz, hadi öptüm görüşürüz.
memleketini ve ırkını seven sever, sevmeyen siktir olur gider demek için gerekli sufleleri veren sikko insan israfı.
ılımlı islâm projesinin meyvelerindendir. Neye hizmet ettiği bellidir.
fatihin sözde islamcı entellerinin mekanlarında kamp kurmuş müsvette kağıdı.
yazar.

türk üm demem demiş hazret !

ne dermiş müslümanım dermiş.

en gözalıcı renklerde türban ,

aşırı inceltilmiş kaşlar,

kusursuz makyaj

mavi tonlarda rimel...

ben müslümanım.

türbanlı arkadaşlar alınmasın sözüm geneline asla değil

ama bu hanım abla caddeye çıksa çoğu ' sosyete ' kadından daha çok ilgi çeker.

bakma kardeşiiiiiimmmmm !

e tabi siz de haklısınız.
allah affetsin. her gördüğümde aklıma firavunlar geliyor.
televizyonlarda görmek istemediğim insanlardan. kendisini de nasıl tanımlıyorsa tanımlasın, milletimizin de umrunda değildir.
kendisi bir nevi tesettürlü kapak kızıdır.
çok fazla üstüne gidilen bayan.
herkes türküm demek zorunda değil, insanları kalıba sokmak geleneği bizde bitmiyor arkadaş.
allah falan affetmesin, bayağı şekilsiz, biçimsiz bir şey lan. dün twitter'da mention attım buna, söylediklerini ciddiye alıp. sonra videoyu da izledim de düşündüm: hepimize, herkese ayrı bir şekil veren allah, böyle bi tip, böyle bi şekil yaratmış olamaz amk. taşak geçmiyorum, ciddiyim: hiçbir yaratık, bir fille dahi sikişse bu tarz bir şekle bürünemez. olmaz, olamaz. hangi japon icad etti lan bunu?
doğru tespitleri olan akıllı bir insana benziyor.
kültürel erozyonun geldiği nokta.
an itibariyle habertürk kime göre neye görede konuşan ürkütücü şahsiyet.
Gece hamile bi kadin görse bu sahisi çocugunu düsürür korkudan eminim.
az önce cnn türk te aykırı sorular programında izlediğim kişi. ekranın altında yazar olarak tanıtmalarına rağmen yazar olduğuna inanmadığım kişi. ne dediğini bilmeyen enteresan el kol hareketleri yapan saçma sapan bir giyim tarzına mevcut devrin insanlarından. başörtüsü kavramını kendi kavrayamamışken başörtüsü hakkında laf etmesi de ayrı şaşırtıcıydı. bu arada camilerin büyüklüğü ihtişamını göstermezmiş. hani o kadar konuştu 3 5 işe yarar laf etse neyse. sürekli gündemde olduğundan merak edip izledim kimmiş bu diye, ilk ve son oldu benim için. umarım gençler dinimizi yaşayacağız diyerek bu modeli örnek almazlar.
http://gundem.milliyet.co....2012/1576971/default.htm

son açıklamalarında ne anlatmak istediğini anlamadığımız yazar.

--spoiler--
Kendini "prensipli serseri" olarak tanımlayan Elönü...
--spoiler--

--spoiler--
Esra Elönü, "insanların anladığı islamiyette benim gibi bir kadına yer yok, bunu görüyorum zaten ama umrumda değil. Sürekli eşine itaat eden, hanım hanımcık, çiçek böcekten hoşlanan bir kadın prototipi var; ben bunun dışında olan bir insanım" diye konuştu.

"Aidiyetim yok" "Kendimi etnik kimliğimle tanımlamam" diyen Elönü ayrıca, "Ben kendimi etnik kimliğimle tanımlamam ve bununda tanımlayıcı bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Türklük yada benim tercih etmediğim bir şey benim nasıl gurur duyacağım birşey olabilir? bu benim düşünmediğim birşey nasıl oluyor da Türklüğümden utandığımı ortaya çıkardılar, böyle bir şey yok" şeklinde konuştu.
--spoiler--

--spoiler--
Ben bir kesmi temsil ettiğimi düşünmüyorum, ya da bir kesimin de böyle bir temsile ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
--spoiler--

bu kadın bir de yazarım diye kitap çıkarıyor inanılmaz cidden. tesettürle biryerlere varmaya çalışman aşikarken niye '' ben aslında farklı bir tesettürlüyüm'' izlenimi yaratmak istiyor? o da reklamın parçası sanırım. prensipli serseri ne mk ya? allahım nasıl para kazanabiliyorsunuz cidden ilginç. ayrıca madem tesettüre girecek kadar dine, kitaba, allaha inanıyorsun, '' sürekli eşine itaat eden'' biri değilim nasıl diyebiliyorsun? serseri müslümanlıkta gördük iyi mi?
-uçan kaçan bir şeydir efendim.
-durdurmayoruzdur.
tipik özentidir.
vamp kadın imajıylla kendini nirvanaya ulaşmış sanan zayıf kişi.
açıkçası kendisi necidir neyi savunur neyi savunmaz ne yazar ne çizer bilmem ama habertürkteki programından görmüş olduğum kadarıyla dünyanın en itici ilk 100 insanı arasında yer edinmiş kendine. şaşırtıcı derecede itici.