bugün

görsel

Avcılar’da otelde silahlı saldırıya uğrayan Doktor ibrahim Karahan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis olayla ilgili biri kadın iki şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerden Özbekistan uyruklu Dılnoza Bayramova ifadesinde, otelde birlikte olmak için Karahan ile 1500 liraya anlaştıklarını ancak Karahan'ın 1400 lira ödediği için aralarında tartışma yaşandığını ve erkek arkadaşı Ali Asker Kıtay'a durumu mesaj atarak anlattığını söyledi. Kıtay ise ifadesinde, bacağına ateş etmek istediğini ve yanlışlıkla karnından vurduğunu söylediği öğrenildi. Şüphelilerin cinayetten sonra otelden kaçtıkları anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

https://www.hurriyet.com....-anlari-kamerada-42319454
Doktor bile aids ülkede.
Sikinin peşine düşüp 100 lira için tahtalı köye gitmiş.

Komik amk.
Eskortlar içinde en kahpesi orta asyalılar ne yazık ki. En başta bulaşması hata o kadar slav mlav varken.
makul gelmedi açıklamalar.
Tam Niyazi olmuş.
Gerçekse pisi pisine gitmiş.
(bkz: Meltem hastanesi)
hep söylüyorum sadece tipine bakıp bu ülkeden göndereceğim insanlarla ülkedeki suç oranını yüzde seksen azaltırım...
Doktorsun seks için eskorta niye ihtiyaç duyarsın ki?
Kendine yazık etmiştir. Ya mübarek doktor adamsın. Kariyer iş para v.s. dünyalığını elde etmişsin. Millet sana kızını vermek için kırk takla atar. Senin Ne işin var fuhuşta? Mal değneği. Ahmak. Atalarımız boşuna söylememiş: mektepten çıkan eşek marsıvandan çıkmaz diye. Elini sallasan elli tane bulursun. Üzerinden geçen heriflerin sayısı belli olmayan kevgire dönmüş pis karılardan ne medet umuyorsun? Üstelik doktorsun, temizliğe en çok dikkat etmesi gereken adamsın. Pislik insanlar pislik ortamlar ve pis işler, kondom mu koruyacak seni beladan? Al işte. Fuhuş bu, Allah razı gelmemiş çarpılmış. ibret vesikası. Bazı insanların üzerinde cebbariyet vardır, sert tecelliyat vardır. Yanlışa Müsade etmezler. Ne diyecen, Allah taksiratını affetsin. Gerçekten Yazık olmuş.

Oteller fuhuş yuvası maalesef. Uzun zamandır bu nevi Şer işler artık otellere düştü. Temiz olanları tenzih ederiz ama türkiyede fuhşun 1. Adresi oteller, bunu kimse inkâr edemez. Bilinen bir gerçek. Bu işin günahı vebali şahısların kendilerinden sonra 1. Derecede onların boynuna. Arkasından buna göz yumanların müsade edenlerin ses çıkartmayanların. Birilerinin medeniyet özgürlük ve demokrasi gibi söylemleri karşısında korkup aciz kalanlar fuhşa göz yumuyor maalesef. Batılı olmak böyle bir şey türkiye gerçeği. Sktri boktan Bulgarı bile alırlar, Ama ab ye bizi yine almazlar. Çünkü Onların derdi türk toplumunu ifsad etmek. Bize müstehak bu muamele.

Bir kısım Gençler evlilikten kaçıyor. Evlenmek istemiyor. Evlilik kurumunu aile yuva kurmayı enayilik olarak görüyor. Medya sayesinde toplum bu hale geldi. Halbuki fuhuş bela ve musibettir. En azı fakirlik verir. Hastalık verir. Dert verir. Zillet verir. Kötülük verir. Fuhuştan iyilik çıkmaz. Asla çıkmaz..
çok garipsiyorum ama yeğenimi sünnet eden doktordur. çok şaşırdım fuhuş yüzünden öldürüldüğünü öğrenince.
doğal seleksiyon sonucu ölmüş doktordur. hayır bir de doktor. işin komik tarafı bu. sen bir bilim insanısın, bir eskortun hastalık taşıdığını ve pezevenginin olduğunu bilemeyecek kadar aptal olmamalısın. bu zekayla nasıl doktor olmuş bu herif ona şaşırdım ben. hayır küçümsemek istemiyorum ama eskorta gitmek nedir arkadaş ya? o kadar mı beter durumdaydın?

ölüm nedenini saçma buluyorsunuz çünkü kendisi tamamen hormonlarıyla hareket etmiş, yani aklını kullanamamış. bir de 100 lira eksik vermiş. bu işten hemen paçayı kıvırırım sanıyordu galiba... hem kurnazlığının hem de düşüncesizliğinin sonucuna katlanmış. gerçekler bunlar..

zeka geriledikçe kurnazlık baş gösterir muhterem..
ablam ölmeseymiş kendisini yeğenimin sünnet düğününe çağıracakmış.
keşke kendisiyle ben girseymişim ilişkiye. hem ölmezdi de. beni ister miydi acaba?

Aykolik iyimisin sen ?.

Bozdu bu sözlük çocuğu.
arkadaşlar şuan piyasada kaliteli eskort en az 2 k. bunlar çöp sanırım, yok yere gitmiş herif.
Akort tutmamıştır detone olmuştur ya da bıçak parası istemiştir.
Aykolik ironi yapmıyor ciddi ciddi bu daktır genel cerrah imiş başta jinekomasti ameliyatı olmak üzere sünnet ve sair her türlü kesim biçim dikim ihtisas alanıymış. En son özel hastahanede görev alıyormuş.
1500'e değil 500 liraya anlaşıp 400 verildiği için adam vurulmasıdır.
Yuh artık ya.
bu işlerin uzmanı lucas, ona soralım derdim ama çaylak mı olmuştu en son?
Adamın elbette sex hayatı olacak doktor diye adamı yadırgamadım , 100 lira içinde ölünmez be abicim.
(bkz: kadınsızlık öldürür)
yeğenimin sınıfındaki öğrencileri de sünnet etmiş.
umarım iş bittikten sonra ölmüştür de...
hatta yeğenimin sınıfından biri de haftaya sünnet olacakmış ama bu doktor sünnet edemeyecek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar