ups geçmiş fotoğrafları tekrar atarken eski farkı açmaktadır. atağı bekliyoruz.
Ayakları için de yapmayı planladığımız kıyaslama. Lakin yeterli veri/görsel yok henüz.
Şu infial i de bir inciye yollayamadik.
knk silin beni ben onunla yarışamam yarışmak istemem iki göbeğimi görüyonuz benim sadece aynı şey yemin ederim degil.
Göbek, göt, meme farketmez devam canım. ikinizi de destekliyoruz..
eskinin götünde 4 ben varsa alır.
Eskiamaeksikbiri daha çekici geliyor bana nedense.
Mukayese yapmayın. Eski ve ups sizde aldırmayın guzularım ikinizde nevi şahsınıza münhasırsınız efsanesiniz yani.
Eskieksik çıtayı arşa koydu upsun bişeyler yapması lazım.
memeli abladan göt hamlesi gelebilir. çok sakıncalı bi' durum.
Tanırım iyi kızlardır.
Oo ne dediii.
Ups boobss meme ucu görünen bi resim atmalı. Altta kalmaz UPS boobss.
Umarım ups düşündüğüm şeyi yapar ;)
Memesi küçük olan kazansın.
Sevişmek isterdim ikisiyle de. Ama bana bakmazlar.
insanları kışkırtıp, olmadık işler yapmalarından keyif alanları anlayamıyorum.

anlamıyorum derken, tabii ki anlıyorum da, polemik yaratmayan bulabildiğim tek ifade bu..
son attığı foto ile bir tık öne geçmiştir eskiamaeksikbiri .
şu mu bu mu? başlığı.
bik bik böyle başlık açanlara ya da başlığı uplayanlara "anan" cevabı verilmesinin yerinde olduğunu düşünüyor;
(bkz: anan/#46842201)
Helal judas ne adamsın be bravo yine taktın topu 90lara. Umarım emekliliğinde bana sarmak yerine yaşıtlarınla kahvede daha kaliteli hobiler edinirsin.
bir versus. bakın arkadaşlar, buraya nice memeler atılabilir ama ups boobs ile kıyaslama yaparken 2 kere düşünmek lazım. ups boobsu güzel yapan sadece memeleri yada vücudu değil hem olgun hem de esprili kafa yapısıdır. o yüzden, çoluk çocukla, hayatta bir çok şeyi deneyimlemiş ve olgunlaşmış kadınları karşılaştırmayı bırakın.
bik bik efendi Kahvehane Ağzıyla Konuşmalarınıza mütemadiyen şahit oluyoruz ki sayenizde kahvehaneyi aratmıyor burası.
ups hem zeki hem seksi her türlü hoplatır.
Kasap'a bak. Eee sonra?