bugün

yenisi kadar boktan tasarım.
orda o "eski tasarım" butonu olduğu sürece kullanılacak olan tasarımdır.
candır.
kraldır, tektir, vakko'dur.
hatta canandır.
giderse sözlüğü bırakırım. çok net.
terkedilemeyendir, sözlükteyken sadece 3-5 dakika uzak kalınabilendir, kraldır. ne zaman yeni tasarıma geçsem ona karşı suçlu hissederim.
Sırf entry oylaması için en fazla 1-2 dk terkedilebilendir. Fazlasında kalbe ağrılar giriyor çünkü. Nefes almakta zorlanıyor insan.
beni manyak eden tasarımdır.
yeni tasarıma ne zaman tıklasam eskiye dönemiyorum lan ben. sağ üst köşede eski tasarım ibaresi birkaç saniye belirip kayboluyor. kedi fare gibi kovalıyorum yok anasını satayım tıklayamıyorum kaldım burda.
eski tasarıma dönmek istiyorum ben orası daha samimi geliyor bana.
bi ben mi dönemiyorum lan geri bi salak ben miyim sözlükte.
kendisini özlediğim tasarımdır. eski tasarım > yeni tasarım.
eski tasarımda en azından temalar var temaları kullanmayı daha çok seviyorum.
yeni tasarımda, sol frame (3 cm) genişletilip, sağ frame o kadar daraltılsa çoğu kişinin kullanmayacağı tasarım olur.
yani kısaca zall kardeş yeni tasarımda sağ frameyi daralt, sol frameyi genişlet. çünkü yeni tasarımda mesajların olduğu kısım görükmüyor.
vazgeçilmez olan tasarım. evet.
yeni tasarımdan çok güzel ve daha sade göz yormayan tasarımdır.

görsel
severek kullandığım, vazgeçemediğim tasarımdır.
candır kendisi,

hala alışamadım la bu yeni şeye.
en iyisidir.sade ve kullanışlıdır.
vazgeçemediğim. orjinaldir aslında. facebook'un yandan yemişi değil de sözlükte olduğunu sana hissettiren tasarımdır.
artık kullanamıyor muyuz ? yoksa ben mi açamıyorum artık acil bilgi verin.
fosil neslin kullandığı tasarım. naparsın eski toprak vazgeçemiyor alışkanlıklarından.
Mobilden geçilemeyen tasarım. Sağdaki butonların olduğu bölüm de tamamen yeni tasarımdan kaldırılmış.

Abi iyi güzel mobil sürüm yapıyorsun da bir al eline bak bakayım olmuş mu olmamış mı diye. 2250 liralık telefonla entry giremiyoruz amk nasıl iştir çözemedim..
yeni tasarımdan önceki tasarıma verilen addır. ayrıca ne zaman pc ye geçsem kullandığımdır.
aktif olarak kullanılan tasarımdır. yeni tasarıma, eski tasarımda olan gri arkaplan üzerine mor yazı teması eklenmediği sürece de hep kullanılacak olandır. yeni tasarım göz yormaktadır.
yeni tasarımdan çok daha iyi olan tasarımdır.
tasarımların kralıdır.