bugün

sırf meraktan ekranın üstündeki yeni tasarım butonuna tıkladım, sözlük yeni tasarıma geçti ama şimdi eski tasarıma geçemiyorum. eski tasarıma nasıl döneceğim lan ipneler bir buton da ona koysanıza.
eski tasarımdaki profil sayfasındaki sonraki sayfalara gidememe sorunu düzeldi.
geri geldi. oh be.
artık güncellenmediğinden ötürü bir çok sorunla karşılaşılan arayüz. (kendi profilinize girerken bile hata almanız gibi). bundan başka da hatalarla karşılaşıyordum ama şuan aklıma gelmiyor. ben 4-5 ay önce bu sebepten ötürü tamamen yeni tasarıma geçmiştim.

ama eski tasarım ile fikirlerim halen aynı. gerçekten harika bir tasarımdı. kendine hastı, aynı zamanda renkleri de iç baymıyordu. o mor renk de bu sözlüğü temsil eden yegane simgeydi. mor ile beyaz renklerini birbirlerine ustaca uyarlanmış bir tasarımdı. karanlık modu da keza öyle mobilde var mıydı bilmiyorum ama, bilgisayar versiyonunda gerçekten muazzam bir deneyim sunuyordu.

şuan ki tasarımda ne bileyim yine aydınlık mod var ama, tatmin etmiyor usta. bayıcı bir tonu var, her ne kadar beyaz meyaz olsa da içine çekmiyor insanı. keza eksi butonunun kaldırılması da bana göre bu arayüzü başlı başına boktan yapmakta. karanlık modu da bana göre çok bayıcı. hangi zihniyetle, neye hizmet etmek için yapmışlar bu tasarımı anlamak cidden zor.

dediğim gibi, bu karşılaştığım hatalar yüzünden mecburen geçmek zorunda kaldım yeni tasarıma.
(bkz: alternatif akım).

http://m.uludagsozluk.com
yeni tasarımı biraz kullanmaya çalışmıştım zamanında ama o günden beri kullanmayı düşünmüyorum ..
Gündem kısmında üç beş sayfa entry gözükürdü. Ne oldu buna aga, on onbeş entryden fazlası yok.
yok olmuştur.

eski tasarıma döndüm, eski tasarım eskinin yeni tasarımı çıktı iyi mi.

eski tasarım daha iyi derken bizim zamanında beğenmediğimiz yeni tasarım için mi yapıyordunuz bu yorumları?

neyse.

bu giri, şu an eski tasarım olarak anılan tasarımdan önceki tasarıma özlem içerir.
şu en eski tasarımdan bashediyorum. sözlükspot tasarımından. onu geri istiyorum. nasıl yaparız ?
acilen geri dönülmelidir.
eski tasarım linkine tıkladım. sadece akıştaki entarileri görebiliyorsunuz.
profilinize tıklayamıyorsunuz.
şaka mısınız arkadaş?
Sözlükteki tüm memeliler yeni tasarıma gitti glb. Burada hiç memeli yok hepsi sikli amk.
ben eskisini kullanıyom hala, yenisi tövbe haşa bişi olmuş.
gelişmeler

zall ı bul

https://www.uludagsozluk.com/zlib/yenit/

linke tıkla

eski tasarıma geç

cuhapellerde amma cahiller ha..
nasıl dönüleceği merak konusu olan tasarım. yenisine adapte olamıyoruz bir türlü.
Kaldırılırsa devam edeceğimi sanmıyorum.

Yenisini kim tasarladıysa flash tv’de başlasın.
gerçek eski tasarımı özlüyorum.
Kapanana kadar, ağırlıklı olarak bunu kullanacam galiba... Son kararım.
ilk tasarım değil oda hoşaftı gerçi 2 ci olan tasarım gittikten sonra tüm konsantrem yazma şevkimin kaçtığı eskiye özlemin duyulması durumudur. bide yeni diye ekşinin klonlamasını çaktı ismayıl. gerçekten çok yazık..
En azından m.uludagsozluk kalmalıdır.
eski tasarıma nasıl geçeceğim yahu. yeni tasarıma alışamadım. dm den yeşillendirin.
Şimdiden özlenendir.
ben buna geçmek istiyorum acilen yeni tasarım çok karışık.
takip butonu şahane idi.
basiyordun, senin yazdıklarından sonra neler yazılmış görüyordun.

bu yazılımcılar, baktılar gidecek yer kalmadı. iyi olanları bozmaya başladılar.
windows 10 da da öyle.
benim en sefdiğim buton sonra butonu idi.

benim yazdığımdan sonra bana bir şeyler yazmışlar mı hemen görebiliyordum.

şimdi anama sövseleer haberim olmuyor amk.
Hala özleniyorsun...