bugün

kendini yenileyecek olan ilk acıların tekrar başa sarmasına neden olacak durumdur.
eski sevgili unutulamamışsa intihar etmeden önce yapılan eylemdir...
tabutun başında söylenince ancak vicdan azabı veren iki kelime.

(bkz: kendimden biliyorum)
bi halta yaramayan durumdur. e adı üstünde eskimiştir artık. hala sevdiğini düşünsende, söylesende, nasılsa o unutmuştur onca zaman gecti ne diye söyliyeyimki denir içten içe. * öyle ya da böyle gereksiz bir durumdur. * *
soyleyenin canını acıtmaktan başka hiçbir işe yaramayan cümle.
götde açılmış şemsiyeyi, götden çıkarmak için uğraşmaya çalışmaktır.
en son yüksek sesle söylenen ikincisi, üçüncüsü ,... içinden yine de söylenmeye devam edecektir. gideceğini bilerek söyleniyorsa ki ... en gerçeğidir.
(bkz: We now must say goodbye)
eskidir ama sevgilidir.son kez sesli olarak sevdiğini söylemektir. halbuki yürek yıllarca, sessizce haykıracaktır ''seni seviyorum'' diye. o hiç duymasa bile.
hiç hoş karşılamadığım hatta i.neliğin en alası olarak dile getirdiğim durumdur. ula uşak madem seviyordun ne b.k yemeye ayrılıyorsunda son defa seni seviyorum diyorsun. ha madem o senden ayrıldı hiç mi gururun yok senin? yada diyorsun ki ayrılmasında ki sebep senin onu başkasıyla aldatmış olman, o zaman sen serefsizin tekisin. eğer o seni aldattığı için ayrılıyorsan ve son kez seni seviyorum diyorsan demek ki sen godoşsun töbe töbe. son ihtimal hatun öldüyse eğer zaten diyemezsin. yok ben derim diyorsan da git kafanı klozete sok, beni daha fazla dellendirme. romantizmin de bokunu çıkarma.
(bkz: goodbye my lover)
yeniden başlamak isteyen biri için son bir umuttur.
sırf melankolinin dibine vurmak için söylenir. yoksa içndekiler bile yalandır ve bunu asla anlayamıyacak olmamız insanın en büyük zayıflığıdır. biraz hüzün lazım bu bünyeye, hiçliği piçliğe dönüştürmeden önce...
son olduğunu sanarsın ama aslında kim bilir sondan kaçıncıdır...
yıllar sonra ,''ne gerek varmış allah aşkına dedim peki ne değişti ''dedirtecek durumdur.
Zamanımızda çok zor yaşanan bi duygudur, şu anki aşklar, ben senden sıkıldım yha, peqi shen philrzn... diyerek sonlanıyo, sonra facebookta sözde acılı aşk sözleri paylaşılıyo, o acıyı içten hangileri yaşıyo, alay edile edile tartışılır.

(bkz: Aşkı bile embesilce yaşayan gençlik)
eski sevgilinin parmağında nişan yüzüğü varken ve düğününe sadece 24 gün kala gerçekleştiğinde artık çok geç olan durumdur..
(bkz: yuva yıkanın yuvası olmaz)
hala eskiyemedeğini göstermektir.bu sözcüğü yeni gelenle güncellemek en iyisidir.
olmaması gerekendir. "seni seviyorum ama bitti", "sana aşığım ama ayrılmamız gerekiyor", "hayat keşke bizi başka şartlarda karşılaştırsaydı", "sen daha iyilerine layıksın". şu yazdıklarımın hepsi ıssız adam kimliğine bürünmüş adamların palavraları, kendilerini bir film içersinde sanıyorlar. ama gerçek hayatta yok böyle bir şey, seviyorsan dünya ortasından ikiye ayrılsa yinede ayrılmazsın.
eğer sizi terkediyorsa bu 'seni seviyorum' un onu size döndüreceği düşünülür*eğer siz onu terkediyorsanız sadece arkanızdan laf etmesin diye dersiniz bunu *
madem son kez söylenecek, yerine kullanılabilecek pek çok şey olan sözcüklerdir.
(bkz: Allah belanı versin)
(bkz: Canın cehenneme)
(bkz: inşallah Allah sana kendin gibi bir evlat versin de gör)
asla geri dönmeyecek olanın söylemesi daha çok batıyor, yeminlen...
bir şey değiştirmeyecek durumdur.
kendinden ödün vermektir.
Gururunu yok saymaktir.
güncel Önemli Başlıklar